Şimdi Ara

Yıkım oyunu Colossatron: Massive World Threat bu hafta ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıkım oyunu Colossatron: Massive World Threat bu hafta ücretsiz

Apple’ın her hafta yaptığı ücretsiz App Store promosyonunda bu hafta Colossatron: Massive World Threat sahneye çıktı. Yıkım türündeki oyun eğlenceli saatler vadediyor.

Tanıdık isim

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi oyunların arkasındaki Halfbrick imzasını taşıyan oyun bu açıdan kendisini zaten kanıtlıyor. Oyunda temel amaç General Moustache’nin şehirlerini ve askeri birimlerini yok etmek. Ejderha şeklindeki savaş geminiz otomatik olarak önüne geleni yıkıyor. Size düşen anlık olarak geminizi güçlendirmek.

Ayrıca Bkz.Framed 2 yine çok iddialı

Bir kaç küçük güç çekirdeğinden oluşan Colossatron’u yıkım devam ederken çevreden yaklaşan diğer küçük çekirdekleri yakalayarak ve gövdeye ekleyerek büyütmeniz gerekiyor. Çekirdekler haricinde kalkan veya atom bombası gibi güçlendirmeleri de yakalayabiliyorsunuz.

Aynı renk çekirdekleri art arda birleştirince daha güçlü bir çekirdek ortaya çıkıyor. Düşmanların saldırıları ile yok olan çekirdeklerin yerini hızlıca takviye ederek gücünüzü korumaya çalışıyorsunuz. Geçişlerde çok başarılı animasyonlar çizgi sinema tadı veriyor. Onlarca bölüm ve boss dövüşleri olan oyun Android tarafında da ücretsiz.

Colossatron: App Store II Google Play

• Ücretsiz olması cezbediyor ama 5.günden sonra sıkan oyunlar koleksiyonuna aday

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun müziği takıldı kafama, nerede dinledim acaba daha önce?

• Htc one x serisindeki hatalarından dolayı bu halde. Bütün telefonlar snapdragon kullanırken gidip Tegra işlemci kullandı. Pazarda sükse yapıcam diye topuğuna sıktı. Nerde o sensation serisindeki başarıları. Beatsi alıp adam edip iPhone sattı. Ama kendini adam edemedi. Severek kullandığım m7den sonra adam akıllı bir telefonu olmadı. Oysaki piyasanın hep ilkleri htc deydi inşallah adam gibi bi firma alırdı tekrar eskisi gibi olur aksi halde üzülürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastNinja

Oyunun müziği takıldı kafama, nerede dinledim acaba daha önce?

müziği için açtım videoyu izlemedim bile. güzel toparlanmış.
  • Sıkıcı ve sacma bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.