Şimdi Ara

Yiğit Bulut'a halkın parasıyla 850 bin liralık Alman otomobili (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
7.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Almanya'ya tepki olarak makam aracını Japon marka (lexus) 1.4 milyon TL'lik araç ile değiştirdi.

Yiğit Bulut'a halkın parasıyla 850 bin liralık Alman otomobili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Makam aracı şahıslara tahsis edilmez. Makama tahsis edilir. Keşke haberi böyle yapsaydınız.

Makama da tahsis edilmesin. O makamdaki birine o arabayla seyahat imkanı verileceğine o parayla fakir fukaraya hizmet yapılsın. Niye bu adamlara bu imkanların verilmesine ses çıkarmıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Chp li millet vekili 2 milyon tl telefon faturası ödedi haybeye havaya gitti para bu kadar sesiniz çıkmadı hatta hiç sesiniz çıkmadı.

Siz chp belediyelerinde yapılan hortumu görseniz yeminle ak partiye taparsınız. Millet bu kadar neden destekliyor sanıyorsunuz? Chp yi gördü geçirdi bu millet beterin beteri var çok iyi biliyor.

Yazdığımdan da böyle birşey yapılmışsa destekliyorum sanılmasın. İsraf israftır kim yaparsa yapsın.

Arada fark var. Passat mı çekeyim yanlarına diyen AKP'li başkanı da, aylık kirası 25 bin olan araca binen CHP'li başkanı da, Jöleliyi de eleştiriyorum ben. Ortak noktaları a8 aşkı. Ne a8 miş be arkadaş. Sen bunu ayıramıyorsun sorun burda. AKP CHP MHP fark etmez. Senin vergilerinle birileri keyif çatıyor. Sen burada particilik yaptıkça a8 e değil Maybach a binerler. Kapiş??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ak partililer ölü takldimi yapiyor??
  • Bunun partisi filan olmaz müsrif her yerde müsrif. Allah masumun, mazlumun hakkını yiyenin cezasını bir şekilde ve en doğru şekilde verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Chp li millet vekili 2 milyon tl telefon faturası ödedi haybeye havaya gitti para bu kadar sesiniz çıkmadı hatta hiç sesiniz çıkmadı.

Siz chp belediyelerinde yapılan hortumu görseniz yeminle ak partiye taparsınız. Millet bu kadar neden destekliyor sanıyorsunuz? Chp yi gördü geçirdi bu millet beterin beteri var çok iyi biliyor.

Yazdığımdan da böyle birşey yapılmışsa destekliyorum sanılmasın. İsraf israftır kim yaparsa yapsın.

Google da şu aramayı yap gözünle gör. "25 bin audi a8 kira"

Bu iş parti meselesi değil. Çiş yarıştırmaya gerek yok. Kıytırık Belediye başkanları 100 binlik araç yerine 2 yılda 600.000-tl kira ödeyerek a8 lere biniyorlar. Aracın Değeri zaten 800 bin. 2.5 yılda kira parasıyla bu para ödeniyor.

Takım tutar gibi parti tutmamak, vergilerimizin doğru harcanmasına odaklanmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

ak partililer ölü takldimi yapiyor??

Bir kismi oyle digerleri de ama "chp daha kotu" diye savunma pesinde.
  • dodomoco kullanıcısına yanıt
    kardeş geçin bunları benzin parasıymış omuş bumuş bunlar cerez paraları cereeez uyanın artık uyanın chp mhp akp değil bu uyanma vakti arınma vakti arının artık !.

hala neyine savunuyorsunuz vay arkadaş şaşırmamak elde değil yahu bi kere de kabul edin be kalkmıs chpnin yediği mazotları atıyosun yahu güzel kardeşim biz de akp lileri atalım da kim daha çok yiyo diye mi kapıştıralım?

mesele senın benım paramla yenilen şeyler. üretim yok demokrasi yok ki evet cıkarsa 0 olucak. milettde para yok zengin olan cok zengin fakir cok fakirlesti orta kesim fakirim diye geçiniyor. işsizlige girmicem ona da vatandaşa suc buluyorsunuz neymis is begenmiyormus

yabancı ülkelerle kavga ediyoruz ihrac yaptıgımız ülkeler bizden daha ucuza veriyor böyle bir mantık olabilir mi ? yapılan yoldan köprüden başka ne görüyorsun ey vatandaşş dilinden konuşuyim ki sizler bagırmaktan hoşnut oluyodunuz..

innnnşallah o günleri de göreceğiz inatlaşmayı bırakın siz de biliyorsunuz yanlış ile doğruyu ama artık ayırt edin arkadaşlar uyanın bizde verdik eskiden akpye ama baktık cok fazla dinden imandan söz ediyor bunun altında bisey var agaa. sanki diger partiler ateist parti birtek akp islamı destekliyor. dicegim şu tartışmayalım bana evet dicek doğru nedeni söyle evet vericem koçum

• bunu bile savunan var abi kaça tutuldunuz olum siz
  • Her dönemde bunlar oldu. Her dönem için hakkımı helal etmiyorum.
  • Hocam şu serçeyi alıntılamayin artık mesajlarını görmek istemiyorum blokladım ama herkese alıntıladığı için sürekli görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Orijinalden alıntı: yec44

Passat mı çeksin yanlarına

pasatın nesi var en güzel araba

Totosu kıymetli Düzce valisi beğenmiyor ama.

https://eksisozluk.com/passat-mi-cekeyim-yanlarina--5053641

vıdyoyu kim etmişse hakkaten acıklı bişey gibi müzikte koymuş alay etmiş resmen ama passat turkiyte standardının ustunde araba ya 120milyar asgari ücret 2100lira

işte Düzce belediye başkanı beğenmiyor Passatı Türkiye standartların üstünde olmasına rağmen. Diğer makam araçları Mercedes Audiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

dırzo Kılıçdaroğlunun arabasını devlet mi alıyor

https://www.google.com.tr/amp/s/amp.haberturk.com/gundem/haber-amp/1404222-makam-araci-ile-en-cok-yol-yapan-10-vekil

https://www.google.com.tr/amp/www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/turkiye/239383/CHP_li_baskanin_700_bin_TL_lik_makam_araci_Mugla_yi_karistirdi.html

Al oku chp nin pisliklerini gor.

Isin ozu bunlarin hepsi bize yuk akp chp mhp adep madep fark etmez hepsi gucu eline alinca simariyor ve hepsi bu millete birer yuk baska bir sey degil.Zaten dedigimi okuyan yigit bulut pisligine bela okudugumuda gorur ama forumda chpli akpli ve bir yigin cesitli comar oldugu icin hos karsiliyorum.

Edit:kemalin simdiki makam arabasi devlet tarafindan tahsis edildi

güçten bahsetmişsin
    dedik vaktinde bunlara bu kadar güç vermeyin
    halktan büyük güce sahip olmasınlar dedik
    hüloo diye cevap verdiniz, kıldan mıldan bahsettiniz..

şimdi hiiç diğerlerine laf atmayın
    önce gidin kendi adamlarınıza sövmeyi bilin
    sonra bu tarafa gelin..

• Konuşurken Peygamber efendimizin hayatını örnek alıyoruz. Yaşaantıda her türlü kişisel çıkarcılık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Yalamalar ayak parmak arasından bi başlıyor kulak arkasında doruklara ulaştırıyor helal olsun. Adamlar artık aleni yolsuzluk yapıyor gizlemeye gerek duymuyor halk nasılsa sessiz.. İnşallah hastalıktan açlıktan geberip gidersiniz.

işin sonunda a8 olacağını bilseydim benden ondan aşşağı kalmaz yalardım anasını satim

yok lan
    yapamam, Balkanlardan gelmeyim saf Türküm ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Makam aracı şahıslara tahsis edilmez. Makama tahsis edilir. Keşke haberi böyle yapsaydınız.

Makama da tahsis edilmesin. O makamdaki birine o arabayla seyahat imkanı verileceğine o parayla fakir fukaraya hizmet yapılsın. Niye bu adamlara bu imkanların verilmesine ses çıkarmıyorsunuz ?

Şu cevap verdigin mantik Aksarayi da ayni mantikla savunuyor. Neymis Erdoğana yapılmamışmış

• HAAA VARLIK FONUNU YİĞİTE ARABA ALACAZ DİYE KURDUK DESENİZE

• Eyyy merkel

Sana 450 bin tl gönderdim

Köprülerimi hastanelerimizi kıskanma

Nazar oluyor 1!1!1!1!1!!

• Bu troll tipler harbi organize, şuna bak:
    (Önceden bloklulardı.)
    Yiğit Bulut'a halkın parasıyla 850 bin liralık Alman otomobili
  • twitter hesabından bu haberi yalanladı. haberin kaynağı fetöcü cumhuriyet gazetesi. hala bunlara inanan zavallıları görünce içim cız ediyo.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.