Şimdi Ara

ygs türkçe paragraf soru bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ygsye bu sene çalışma kararı aldım artık bi üniversiteye yerleşmenin vakti geldi

karekök paragraf soru bankası ve sıra dışı analizin 1000 soruda ygs kaynaklarını tavsiye etmişler. siz hangisini tavsiye edersiniz? varsa başka öneriniz bekliyorum

• Yayin denizi hiz paragraf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ralpha12121 R kullanıcısına yanıt
    O cok mu iyi herkes onu tavsiye ediyor. Benim tavsiyelerim limit turkcenin paragraflari ve osym cikmis paragraflar ales ygs oss hepsine bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LorrySossue kullanıcısına yanıt
    Baya iyi ilk mini hiz testleri 20dk da cozuyodum simdi 20soru 13 14 dk

• 2500 soru ezberbozan paragraf var. içinde ales dgs sorularıda var tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralpha12121

Baya iyi ilk mini hiz testleri 20dk da cozuyodum simdi 20soru 13 14 dk

hocam benim sorunum hız değil. 5 dakikada 12 paragraf sorusu çözebiliyorum. girdiğim ygslerde türkçeyi 40 dakika içinde tekrarla çözebiliyorum. 5-6 yanlış yapıyorum ama bu yanlışları 2-3'e indirmek istiyorum. yani zor olması biraz daha önemli
  • Ben yayın denizini kullanıyodum ama kitabın ortasına gelince bıraktım nedense bana sorular birbirini tekrar ediyomuş gibi gelmişti şimdi akıllı adam diye bi yayının ösym tarzı paragraf sorularını çözüyorum içinde 3000 soru var yayın denizine göre biraz daha kaliteli soruları var

• başka öneriler var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

http://www.kitapseruveni.com/Paragraf-Soru-Bankasi-Dogrusik-Yayinlari,PR-14865.html

ben bunu alacam cuma günü kargo bedava o zaman

hocam araştırdınız mı soruları nasılmış? yoksa kargo bedava diye mi vericeksiniz
  • up. herkes başka bir kaynak önerdi. bir kaynağı 2 kişi önerse ona yönelecek vaziyetteyim şu an. bekliyorum birkaç tavsiye daha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.