Şimdi Ara

YGS Matematik Kaç Ayda Biter? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • femin mavili beyazlı yaklasık 500 sayfalık mat1 konu özetli soru bankasını yada yine aynı kitabın konu anlatımlı yazanını al,yala yut kitaptaki bütün soruların 20 den fazla garanti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanDanBamBam

femin mavili beyazlı yaklasık 500 sayfalık mat1 konu özetli soru bankasını yada yine aynı kitabın konu anlatımlı yazanını al,yala yut kitaptaki bütün soruların 20 den fazla garanti.

Teşekkür ederim hocam. Bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru söylüyor
  • hedefin benim gibi 15-20 net ise max 3 ay sürer oda günde 2-3 saat çalışmayla
  • quote:

Orijinalden alıntı: RawShed

hedefin benim gibi 15-20 net ise max 3 ay sürer oda günde 2-3 saat çalışmayla

Hangi kitaplardan çalışıyorsun?

• 1) Kendine program hazırla ve uy
    2)YGS konularını bitirmeye çalışma, hakim olmaya çalış öyle günde bi konu falan hikaye sadece temel atarsın fakat konudan ziyade önemli olan pratik o yüzden aceleci olma "şu bi dursunda sonra çalışırım" diyede telaşa kapılma programlı çalışırsan yetişir Allah ın izniyle...
    3) Sadece matematik çalışma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birfakir

1) Kendine program hazırla ve uy
    2)YGS konularını bitirmeye çalışma, hakim olmaya çalış öyle günde bi konu falan hikaye sadece temel atarsın fakat konudan ziyade önemli olan pratik o yüzden aceleci olma "şu bi dursunda sonra çalışırım" diyede telaşa kapılma programlı çalışırsan yetişir Allah ın izniyle...

Matematiğe ayırmayacağım bütün vaktimi elbet. Peki bana temelim sağlamlaşsın diye kitap önerir misin?

• 2 ay içinde biter(En kötü ihtimal ) üstüne de birey b çözersin 20 ve üstü gelir ama ilk temel isleri hallet

• körfez soru bankası olabilir sonra fem beyaz kapak
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntZTü

körfez soru bankası olabilir sonra fem beyaz kapak

Tavsiyeler için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk Han

quote:

Matematiğe ayırmayacağım bütün vaktimi elbet. Peki bana temelim sağlamlaşsın diye kitap önerir misin?

Elindeki kitaplar şu an için yeterli zaten. Biraz ilerledikten sonra Fem konu özetli veya Barış Ayhan yayınları var içindeki sorular kaliteli gibi onlara bi bakabilirsin.

• hocam türkce tavsiyen nedir ?
  • Sosyal kaç gelmişti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk Han

quote:

Elindeki kitaplar şu an için yeterli zaten. Biraz ilerledikten sonra Fem konu özetli veya Barış Ayhan yayınları var içindeki sorular kaliteli gibi onlara bi bakabilirsin.

Sağol hocam. Listemde.

@IMMORTAL Konu anlatımlı olarak Güvender'i bitirdim. Soru bankalarında da Zirve, Karekök ve Birey'inkileri bitirmiştim ve gayet de yetmişti bana.

@pieceofme YGS Sosyal netim 29'du.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.