Şimdi Ara

YGS-LYS NASIL HAZIRLANIYORSUNUZ? DERSANE , ETÜTMERKEZİ. KÜTÜPHANE ÖNERİLER...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ÖNCELİKLE MEZUN VE SAYISALCIYIM..
    AİLEM DOLAYISIYLA ANKARAYA TAŞINDIM BU SENE O YÜZDEN ETRAFLICA BİR BİLGİM VAR DENEMEZ AMA OLABİLDİĞİNCE ARAŞTIRDIM YAZ BOYUNCA...

1- İLK PLANIM DENEMELER VE HIZLI YGS DERSLERİ İÇİN DERSHANEYE YAZILMAK OLDU LAKİN HENÜZ DERSANE BAŞLAMADI

MERAK EDENLER OLURSA EVE DE YAKIN DİYE ETİMESGUTTA FORMÜL DERSHANESNE YAZILDIM. LAKİN MEZUNLAR İÇİN HAFTA İÇİ PROGRAMLARI MAALESEF AKŞAMÜSTÜ ...

2- SORU ÇÖZÜMÜ VE ÖDEV TAKİBİ YAPAN KOÇLUKLAR VAR BUNDAN YARARLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA HENÜZ BULAMADIM BU KONUDA TAVSİYENİZİ ALABLİRİM

3-SON OLARAK BİR ÖĞRETMEN TANIDIĞIMIZ SAYESİNDE TOBB DAN BİKAÇ ÖĞRENCİDEN DERS ALABİLME İMKANIM VAR...

SİZDEN GİTTİĞİNİZ DERSANE HAKKINDA BİLGİLERİNİZİ ,TAVSİYELERİNİZİ , DERSHANE ÖNERİLERİNİZİ (ANKARA İÇİ) , KOÇLUK KÜTÜPHANE GİBİ BİLGİLENDİRMELERİ YAZMANIZI RİCA EDİYORUM.
    FORUMDA DA BİR ÇOK ARKADAŞ KARARSIZ OLDUĞUNDAN EN AZINDAN KAFALARINDA UFAK ŞEYLER OLUŞMAYA BAŞLAR...

• Çöp denemeler vericekler dershaneyi bilmem ama piyasadaki denemleri iç açıcı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaraSalvatruca

Çöp denemeler vericekler dershaneyi bilmem ama piyasadaki denemleri iç açıcı değil.

Fem'inkiler iyiydi hocam geçen sene. Ösym mantığı soruları vardı çoğunda. Özellikle 6'lısı çok iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hedefilk4k

quote:

Çöp denemeler vericekler dershaneyi bilmem ama piyasadaki denemleri iç açıcı değil.

Fem'inkiler iyiydi hocam geçen sene. Ösym mantığı soruları vardı çoğunda. Özellikle 6'lısı çok iyiydi.

Hocam ben feminkiler kötü mü dedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hedefilk4k

quote:

Hocam ben feminkiler kötü mü dedim

Piyasadaki denemeler iç açıcı değil demişsiniz ben de ondan örnek vererek hepsi kötü değil demek istedim.

Edit : Pardon hocam şimdi dank etti ben tüm denemelere kötü dediniz sanmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 30 Eylül 2015; 17:08:35 >

• Mezunum tm yim

Eski derhane mat hocamın ofisi var hem eğitim koçu gibi ödevlendiriyor hemde yapamadıklarımı çözüyor ve eksiğim olan konuları anlardan özel ders veriyor.
    Başkada bir yere gitmiyorum

Kütüphanede çalışın çok verimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 30 Eylül 2015; 17:25:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dershane kütüphanesi de olur mu hocam
  • Puss in Boots kullanıcısına yanıt
    Önemli olan sessiz olması ve senin çalışabilmen

• Sıcacık evinde çalışmak daha iyi bana kalırsa belli bir düzen oluşturursanız.

• Semt olarak nerde mat ofisi söylediğiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Homologram

Semt olarak nerde mat ofisi söylediğiniz ?

Konya'da eğer konyadaysan adres vereyim

• Yok hocam başta da yazdım ya :) Ankara

• biz ugur raunt aldık. faydalı buluyoruz. denemeleri de başladı.
  • Kardes kapa su capslocku gozunu seviyim

• Gereksiz yorum yapma
    Okumak zorunda değilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homologram -- 20 Ekim 2015; 11:26:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.