Şimdi Ara

YGS-LYS Fizik Konu Anlatım Kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bana şöyle çok güzel konu anlatımı olan bol çözümlü sorusu olan bi kaynak önerir misiniz?
    (Bende simetri var ama simetri özetin özeti bir kitap , başka önerisi olan var mı? )
    Aynı zamanda Mat-2 için kalburüstü sorular içeren bir kaynak da düşünüyorum Fem'in beyaz kitabı hariç önerisi olan var mı

• kimsede yokmu konu anlatımlı fizik kitabı , arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var
  • Takipteyim
  • kardeşim valla güvenderin konu anlatımı iyi gibi bir de ekip yayınları tamamı çözümlü soru bankası alırsan o da işini görür galiba ben de yeni aldım sorular fena değil.Bunun dışında fiziğe çalışmak zor valla başka konu anlatım tavsiyesi olursa ben de yararlanmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikato -- 13 Ocak 2012; 22:11:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikato

kardeşim valla güvenderin konu anlatımı iyi gibi bir de ekip yayınları tamamı çözümlü soru bankası alırsan o da işini görür galiba ben de yeni aldım sorular fena değil.Bunun dışında fiziğe çalışmak zor valla başka konu anlatım tavsiyesi olursa ben de yararlanmak isterim.

teşekkürler arkadaşım , ekip yayınlarına bakacağım
  • yukarı
  • güvender.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.