Şimdi Ara

YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
214
Favori
70.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hemen hemen gerekli olan bütün haritalar burada. Başka bir şey isterseniz, yanlış eksik olan varsa ekleyebilir, düzeltebilirim... Herkese iyi çalışmalar

NOT: ozalit gibi yerlerde bunların afiş boyutunda çıktısını 1-2 tl'ye alabilirsiniz

Edit: Düzenlendi

@28 Mehmet Çelebi arkadaşımıza teşekkür ediyorum
    http://yadi.sk/d/BtSxBBFBeWCgf

YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ
     YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A D M I R A L -- 13 Şubat 2015; 12:11:37 >

• çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler
  • Bol eksikte var 😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahbeazizim kullanıcısına yanıt
    eksikleri söylerseniz onlarıda eklim hepsi bir arada olmuş olmuş olur
  • Sayısalcıyım henüz coğrafya haritalara bakmadım ama ilk görüşte kanallarda ümüt burnu ve sondenin yokluğunu sezdim

teşekkür ederim. yenisini ekledim. hepsini bir arada bulmak çok zor olanlarda çok karışık o yüzden 2 farklı harita ekliyorum
  • Bu yöntemi çok beğendim yalnız' en kısa zamanda seninkilerinden de faydalanarak hazırlayıp asacağım duvarlara 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbeazizim -- 14 Eylül 2014; 18:28:28 >
  • birkaç tanede benden gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 14 Eylül 2014; 18:23:23 >

• Süper bir çalışma devamının gelmesi dileğiyle

Türkiye'deki ve dünyadaki dağları + dünyada ki önemli akarsuları eklerseniz çok güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Onlarıda ekleyeceğim bilgisayara geçince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A D M I R A L -- 11 Ekim 2015; 9:10:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Teşekkür ederim. Onlarıda ekleyeceğim bilgisayara geçince ayrıca önümüzdeki hafta kart şeklinde bilgilerde vermeye başlayacağım

Adamsın

• Helal olsun sonunda foruma can gelmeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbeazizim

Bol eksikte var 😀

Adam eksik olabilir,söyleyin düzeltiyim demiş,dediğin lafa bak

• Eksik varsa söyleyin demiş işte, bende eksik var dedim. Ne anlamadan laf edersin?

• quote:

Eksik varsa söyleyin demiş işte, bende eksik var dedim. Ne anlamadan laf edersin?

Eksik kısmı belirtmek başkadır,eksik var demek başka.Emeğe saygınız olsun

• Konu tutar yerimizi alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zidaneee

quote:

Eksik varsa söyleyin demiş işte, bende eksik var dedim. Ne anlamadan laf edersin?

Eksik kısmı belirtmek başkadır,eksik var demek başka.Emeğe saygınız olsun

Ortada saygısızca davranan senin dışında kimse yok. Diğer mesajımda notlarından faydalanacağım demişim, nerden geliyor bu sahiplenme?

• arkadaşlar yeni haritalar eklendi. yarın yenileri de gelecek. ayrıca not kartlarınıda en kısa sürede hazırlayıp sizlerle paylaşacağım
  • eline sağlık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.