Şimdi Ara

Ygs Karakök Matematik S.B çok zorlaştırmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: helixSNAA

3-4-5 cözdükten sonra Karekök e gerek varmı? Gidip kasıntı üslü köklü cözmek istemiyorum ygsde sayılar ve cebir kısmından gelen soru düzeyi belli

Çok klişe olucak ama ygs deneme sınavıdır, bilgi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Translasyon

quote:

3-4-5 cözdükten sonra Karekök e gerek varmı? Gidip kasıntı üslü köklü cözmek istemiyorum ygsde sayılar ve cebir kısmından gelen soru düzeyi belli

Yani hangisini önerirsin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MG33

quote:

quote:

Üç dört beş al, tamamını bitirdikten sonra sadece denemeye yönel. İlk testleri basit diye biliyorum ama gittikçe zorlaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Mezunsan karekök al geç geçen sene çözdüğüm için bu sene çözmüyorum ama max 30-40 güne bitirirsin.Problemler ve geoya devam et +38e sabitliyoruz hocam

Ben de onun için almadım. Ne çözüyon hocam bu sene ?

• MG33 M kullanıcısına yanıt
    Zorlastirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Mezunsan karekök al geç geçen sene çözdüğüm için bu sene çözmüyorum ama max 30-40 güne bitirirsin.Problemler ve geoya devam et +38e sabitliyoruz hocam

Ben de onun için almadım. Ne çözüyon hocam bu sene ?

345ide çözmüştüm hocam onuda almadım gittim fdd sipariş ettim ama pek memnun değilim kitaptan tavsiye etmem.Allahtan ince çabuk bitirmeyi düşünüyorum Ağustos sonunda apotemi sb gelicek onu alırım dahada sb çözmem siz ne çözüyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.O.R.J.P

Zorlastirmi

Lanet klavye 😀

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MG33

quote:

quote:

Üç dört beş al, tamamını bitirdikten sonra sadece denemeye yönel. İlk testleri basit diye biliyorum ama gittikçe zorlaşıyor.

Peki hocam deneme derken günde bi tane ygs denemesi bi tanede ondan hariç sadece ygs mat denemesi çözsem nasıl olur acaba?

• Burdan tüm mezuncanlara sesleniyorum

Ygs ve Lysyi beraber götürün.

Dersleri de beraber goturun

yok 2 ay mat kasacam sonra fene bakarım yok.

adamaklli bir program yapiyorsunuz ama program yok 11.30da su 20.40ta bu degil

kaba taslak bir sey olacak

100dk calisma 20dk mola ilk zamanlarda

ilerleyen vakitlerde oynama yaparsiniz calisma mola surelerinde

en önemli olay 100dk ise 100dk calismak 20dk mola ise 20dk mola vermek

gun icerisinde felsefeden bile bir test cozun kardesleeim goz asinaligi olusur

bunlari tabii ki mezun olanlara diyorum cunku temeliniz var oturup sifirdan bi insa yapilmayacak ben bu taktik ile eylul aralik arasi ygsyi lysninde 12 haric kısımlarini bitirdim.

ocak mart arasi ygsyi birkez daha lysde de kalan turevdir sistemlerdir organiktir baba kisimlaei hallertim

son duzlukte mart mayis arasi baba lys konulari tekrar cilaladim

haziranda ise deneme cozme sayısını max cikardim

• helixSNAA kullanıcısına yanıt
    345 sana hiçbir şey katmaz dostum çok basit bir kitap.Üslü diyip geçme bazen sınav anında insanın aklına gelemeyecek bir tip sorabiliyorlar.Benim cevabım ise kesinlikle evet,Karekök'e gerek var.Nitekim eğer alırsan sen de Karekök ile 345 arasında devasa farklar olduğunu göreceksin.
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Hocam seviyem kötü , 3-4-5 i bitirsem yazin sene ici kareköke geçiyim daha iyi olmazmi? 345- kareköke geçiş için iyi bir kitapmidir sizce
  • 12.sınıfa geçtim sadece birey b'yi bitirdim geometrim 0 sadece basit üçgen sorusu gelirse yapabiliyorum.30 matematik sorusu üzerinden 23-24 net çıkarabiliyorum o kadar kasmanıza gerek yok.
  • Yok hocam o kadar zor değil benimde mat netim 30 üstünde kombinasyon konusunda zorlandım biraz onun dışında problemleri falan gayet normal

Ama dakika başı 1 soru zorlar hocam

• Evet 3-4-5 in osym tarzi sorulari guzel ama dedikleri gibi basit bir kitap. Konunun son testleri guzel sayilabilir. Max 15 gunde bitirirsin

• helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Peki öyleyse.Ama dediğim gibi 345'ten direk Karekök'e geçmek çarpıntı yapabilir Bence Limit çözebilirsiniz Karekök'ten önce.Birey B de olabilir.Bunlar tam Karekök ve 345 arasındaki yayınlar.
  • wizza kullanıcısına yanıt
    Her soru kendini direk belli etmiyorki hocam.

• uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    bireyB gelisim bitmisti hocam zaten :D Limit cözümleri yok diye almak istemiyorum :/.

• Bi kaç araştırma yaptım 345 in problemleri karekökün üslü köklü soruları çok güzelmiş herkes öyle diyor ben ikisinide çözmeye karar verdim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.