Şimdi Ara

YGS hangi konulardasınız veya BİTTİ Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar YGS de hangi konulardasınız veya YGS yi bitirdinizmi ben çok boşladım şuan toparlanmaya başladım sizler nerelerdesiniz ??

• Geo cember analitik mat mantik kume harici bitti kikya basladim ilk 3 konu bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımın bundan sonraki 60 gününü sadece yemek yemek yeterli miktarda uyumak ve ders çalışmaya adıyorum çok gerideyim
  • Bu sene de yetişmeyecek,çünkü ygs konuları hiç bitmez,hep bilmediklerin kalır
  • Çok boşladım çook. Bi taraftan uni.deyim. ikisini yürütürüm dedim ama olmadi. Yarin finallerim bitiyo iki ay yardirmam şart. Ama halledicem eminim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oksygen kullanıcısına yanıt
    Yapmayın hocam söylediklerin doğru ama şuan acaip bi güven geldi kendimi hayattan soyutlamayı düşünüyorum son 1-2 haftadır fena değilim bugun benim için dönüm noktası olucak
  • Boşladım deyip bırakmayın hocam hayatınızın 60 gününü sadece buna ayırın sadece 60 gün ben bu akşam başlıyorum 12 ocak 2015 akşamı dönüm noktası olucak tek bir şeye odaklanıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes363

Boşladım deyip bırakmayın hocam hayatınızın 60 gününü sadece buna ayırın sadece 60 gün ben bu akşam başlıyorum 12 ocak 2015 akşamı dönüm noktası olucak tek bir şeye odaklanıcam

Hocam o değil de daha 65 gün kala ygs başvurularını açtılar,1 senenin daha 5 de 1 i varken hemen strese soktular insanları sanki sınav haftayaymış gibi bir his oluyor insanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 12 Ocak 2015; 13:47:35 >
    Doğru söylüyosun ama 60 gün çok değil hocam 140 gün olduğunu hatırlıyodum daha
  • 3 ayda calısıp ygsyi bitirmiştim yazın he sonra ne yaptın dersen rehavete kapıldım simdi sene basından beri lys çalışmadığım icin pişmanım acıkcası

• Konular 2 ay önce bitmişti (mezunum). 2 aydır her gün deneme çözüyordum. Netler 113-124 arası değişiyordu. Normalde konuları bitiren birinin +130 yapması lazımmış. Şimdi 5 hamlede ygs aldım. Kendimi eksik konularda önce konu anlatımına bakıp çözüyorum soruları. Bu ay sonunda kitabı bitirip mat2 çalışmaya başlayacağım.
  • mat 1 kasımda bitti , şuan esitsizlikdeyim bitirip 3 haftada nasıl olucak bilmiyorum ama trigo karmasık log bitirip , şubat basından itibaren mat 1 çözücem , geode paralel bitti , türkçe terkar yapıyorum unutmaya basladım , sosyal tarih denemden denemeye çalısıyorum :D esit ağırlığım
  • O kamp yada soyutlama ne dersen kesinlikle yap , zaman çabuk geçiyor . Evet emin ol dönüm noktası olucaktır
  • Türkçe Mat Geo Kimya bitti fizik ve biylojide lys ile karışık olduğundan yarısındayız diyrbilirim.
    Geoda analitikleri Mattada mantığı tekrar ettikten sonra ÖSYMnin içinden geçicem

• quote:

Orijinalden alıntı: insurgent

3 ayda calısıp ygsyi bitirmiştim yazın he sonra ne yaptın dersen rehavete kapıldım simdi sene basından beri lys çalışmadığım icin pişmanım acıkcası

Bu sene ygs konularını hiç tekrar etmediniz mi hocam yani düştümü netleriniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odd Adden

Konular 2 ay önce bitmişti (mezunum). 2 aydır her gün deneme çözüyordum. Netler 113-124 arası değişiyordu. Normalde konuları bitiren birinin +130 yapması lazımmış. Şimdi 5 hamlede ygs aldım. Kendimi eksik konularda önce konu anlatımına bakıp çözüyorum soruları. Bu ay sonunda kitabı bitirip mat2 çalışmaya başlayacağım.

Tebrik ediyorum hocam valla özeniyorum sizin gibi işini zamanında yapanlara ben yumurta dayanınca anca inşallah halledicem

• Hocam siz yolun zor kısmını halletmişsiniz artık bol bol deneme çözüp soru çeşitlerini ezberliceksiniz adete ben hedefime odaklandım hocam sizde hedefinize odaklanın ve elinizden gelenin en iyisini yapın inşallah hepimiz istediğimiz yerlere yerleşiriz sene sonunda

• Silenforce kullanıcısına yanıt
    İnşallah hepimiz içinden geçicez hocam ösym'nin sizinde işiniz kolaylaşmış gibi yol düz yani yardırın

Hocam su obeb okek tam buna örnek kodumun sorusundan bir sürü soru çözdüm sınvda çıkınca yorumlayamıyorum unutmusum konuyu ah ulan aahh
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes363

İnşallah hepimiz içinden geçicez hocam ösym'nin sizinde işiniz kolaylaşmış gibi yol düz yani yardırın

Valla LYS'de patlamıyımda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.