Şimdi Ara

YGS DEN TERCİH YAPACAKLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
6.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wm_xfreex

anestezi ve radyoloji bölümlerini de düşünün iş imkanları ve maaşları gayet iyi.

çok teşekkür ederim.peki kontenjan durumu nedir acaba? sağlık meslek çıkışlılardan kalırmı dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresan.

quote:

anestezi ve radyoloji bölümlerini de düşünün iş imkanları ve maaşları gayet iyi.

çok teşekkür ederim.peki kontenjan durumu nedir acaba? sağlık meslek çıkışlılardan kalırmı dersiniz?

siz başvurunuzu yapın kontenjan kalır
  • haftalardır birisinden bu cevabı bekliyordum.hiçkimse bilgi sahibi değil.çok sağolun.
  • quote:

• Genelde anestezi doguda bir kac yerde bos kaliyor radyolojiyi bilmiyorum
  • peki acil ve ilk yardım bölümü kontenjan kalır mı ki?
  • Ygs 3 305 puan 2 yıllık tibbi dokumantasyon gelebilme ihtimali var mi ?
  • gelir.
  • Valla pek bilmiyorum o bolumude hic bilgim yok
  • Arkadaşlar Aöl den mezun olucam . ygs6 puanım 260 . we turızm en son 290 gibi bu puanla kapatmıs we sıralama 375 bin miş . benım sıralama suan 320 bin 55 bin kişi war . we ygsden tercıh yapacaklara ek puan gelmıyormus sanırım okul puanı gelecek mı yoksa boyle mı kalacak tam olarak kesın bılen bırısı warmı acaba ?
  • Arkadaşlar Aöl den mezun olucam . ygs6 puanım 260 . we turızm en son 290 gibi bu puanla kapatmıs we sıralama 375 bin miş . benım sıralama suan 320 bin 55 bin kişi war . we ygsden tercıh yapacaklara ek puan gelmıyormus sanırım okul puanı gelecek mı yoksa boyle mı kalacak tam olarak kesın bılen bırısı warmı acaba ? birde lys baswuru bile yapmadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loto1

Arkadaşlar Aöl den mezun olucam . ygs6 puanım 260 . we turızm en son 290 gibi bu puanla kapatmıs we sıralama 375 bin miş . benım sıralama suan 320 bin 55 bin kişi war . we ygsden tercıh yapacaklara ek puan gelmıyormus sanırım okul puanı gelecek mı yoksa boyle mı kalacak tam olarak kesın bılen bırısı warmı acaba ? birde lys baswuru bile yapmadım ?

okul puanı eklenecek yerleştirme sonuçlarında.ama ek puan drken neyi kastediyosun bilmiyorum.meslek lisesi çıkışlılara bölümlerine göre geliyor ek puan ama diğerlerine gelmiyor.
  • herkes bi belirsizlik içinde.alışamadık yeni sisteme.kafam karışıyo artık.
  • Belirsizlik acayip kesin bilgilerde yok herkez admınlerde dahil kafasına gore bırseyler soyluyorlar . BIRDE sormak ıstedıgım sey . sımdı sıralamam 320 bin ya ornegın okul puanlarından sonra 40 50 binlik bır dusus olması söz konusu olabılirmi ?
  • Beykent Üniversitesi Hazır Yemek ve Aşçılık Programı 2 yıllık bölümü yazıcam bende mezun olduktan sonrada her türlü iş imkanı ayarlıyorlar , yurt dışı imkanıda sunuluyor. yemek yapmayıda seviyorum zevk aldığım bir işin bölümünü okumak güzel olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Beykent Üniversitesi Hazır Yemek ve Aşçılık Programı 2 yıllık bölümü yazıcam bende mezun olduktan sonrada her türlü iş imkanı ayarlıyorlar , yurt dışı imkanıda sunuluyor. yemek yapmayıda seviyorum zevk aldığım bir işin bölümünü okumak güzel olucak

evet bu tarz bölümlerin önü açık ve zevkli bölümler.sevene kesinlikle tavsiye ederim bende
  • 313 yaptım sıralamam 110 bin sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevser77

313 yaptım sıralamam 110 bin sen ?

ygs 6 puanın mı 310
  • beyler izmir deü seferhisar lojistik yada izmir manisa veya aydında bir büro yönetimi istiyorum ygs 6'm 165 ygs3'üm 200 sizce gelebilirmi
  • selam dostlar ben ahmet size bi sorum olacaktı
    umarım yardımcı olursunuz
    öncelikle antalyada oturuyorum bu sene ygs
    sınava girdim ve ygs3:263 ygs4:260 geldi sözel
    bölümünde son sınıfta okumaktayım.
    2 yıllık düşünüyorum acaba görmüş olduğunuz
    bu puanla istanbulda girebileceğim 2 yıllık
    bölümleri yazar mısınz? okulda derslerim kötü
    değil diploma puanım 50-55 civarı gelir diye
    düşünüyorum
    şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürle
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.