Şimdi Ara

YGS 2. KEZ MEZUNA KALMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben geçen sene ygs'de en yüksek 245 yapmıştım, bir sene boyunca bayağı bir çalıştım ve bu sene puanımı 360 civarı bekliyorum. Acaba bir sene boyunca bir kez daha çalışsam 400'e ulaşabilir miyim? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum çok kararsızım yapabilir miyim yapamaz mıyım diye çünkü şuan konuların hepsi bitmiş durumda daha ne yapabilirim de puanı yükseltebilirim bilmiyorum. YARDIMMM!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ridoako

Merhaba arkadaşlar,
    Ben geçen sene ygs'de en yüksek 245 yapmıştım, bir sene boyunca bayağı bir çalıştım ve bu sene puanımı 360 civarı bekliyorum. Acaba bir sene boyunca bir kez daha çalışsam 400'e ulaşabilir miyim? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum çok kararsızım yapabilir miyim yapamaz mıyım diye çünkü şuan konuların hepsi bitmiş durumda daha ne yapabilirim de puanı yükseltebilirim bilmiyorum. YARDIMMM!!!!!!

hangi bölümü istiyosun lys ye hazırlan odaha mühim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yönetim bilişim sistemleri boğaziçi 35 puan felan daha alsaydım olabilirdi, puanların oynama ihtimali bu kadar yok değil mi ?
  • Kardeşim bende geçen sene 378 aldım bu sene girdim. Açıkcası yine hiç çalışmadım. Çalışmak benim bünyeye göre değil. Dolayısıyla bu sene daha kötü geçti 340-360 civari birşey bekliyorum.

Mezun kalmak iyidir. Rahat rahat okul derdi olmadan çalışırsın. Ama gerçekten hırslı olana,çalışmak isteyene yarar mezun kalmak. Benim gibi biri nereyi tuttursa gitmeli.

Ama adam kafaya koyduysa ve düzenli çalışacaksa mezun kalmanın hiçbir zararı yoktu.

400 değil 450 bile yaparsın koskoca 1 sene var. insanlar 1 ayda neler yapıyor sen 1 senede mi yapamıcaksın.

Sağda solda gördüğün 450-460 yapan angutlar senden daha mı zeki? Hepsi boş beleş adamlar oturup inek gibi çalışıyorlar. Sen hiç bakma onlara düzenli çalış 400den fazlasını yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisligin teki

Kardeşim bende geçen sene 378 aldım bu sene girdim. Açıkcası yine hiç çalışmadım. Çalışmak benim bünyeye göre değil. Dolayısıyla bu sene daha kötü geçti 340-360 civari birşey bekliyorum.

Mezun kalmak iyidir. Rahat rahat okul derdi olmadan çalışırsın. Ama gerçekten hırslı olana,çalışmak isteyene yarar mezun kalmak. Benim gibi biri nereyi tuttursa gitmeli.

Ama adam kafaya koyduysa ve düzenli çalışacaksa mezun kalmanın hiçbir zararı yoktu.

400 değil 450 bile yaparsın koskoca 1 sene var. insanlar 1 ayda neler yapıyor sen 1 senede mi yapamıcaksın.

Sağda solda gördüğün 450-460 yapan angutlar senden daha mı zeki? Hepsi boş beleş adamlar oturup inek gibi çalışıyorlar. Sen hiç bakma onlara düzenli çalış 400den fazlasını yaparsın

hacı valla çok güzel moral verdin allah senden razı olsun şimdi moralim düzeldi bende düşük aldım ygs den fakat lys daha iyi çğünkü 3sene boyunca lys den kastım artık inceldiği yerden kopsun seneye daha iyi çalışacam

• quote:

Orijinalden alıntı: evceosu

quote:

Orijinalden alıntı: pisligin teki

Kardeşim bende geçen sene 378 aldım bu sene girdim. Açıkcası yine hiç çalışmadım. Çalışmak benim bünyeye göre değil. Dolayısıyla bu sene daha kötü geçti 340-360 civari birşey bekliyorum.

hacı valla çok güzel moral verdin allah senden razı olsun şimdi moralim düzeldi bende düşük aldım ygs den fakat lys daha iyi çğünkü 3sene boyunca lys den kastım artık inceldiği yerden kopsun seneye daha iyi çalışacam

teşekkürler kardeşim önerilerin için, bakalım hayırlısı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridoako -- 2 Nisan 2013; 10:49:37 >

• Hocam sonuç ne oldu acaba merak ettim bence başarmışsınızdır
  • Arkadaslar 2017 mezuna kaldim ve 200 bin siralama yaptim gecen yil 500 bindim cook c alismamama ragmen fakat bu yil tercih yapip gidicektim 2 kez mezun kalmamak icin fakat Ben yaz tatili falan dalmisim osym ortaogretim puan onaylatma diye bisey cikarmis benim gozumden kacmis ve Ben bunu onaylamadim simdi benim puanlarim gecersiz sayiliyir ve Ben mecburen 2.keez mezuna kalicam napicam bilmiyorum....
  • Bende kaldım sanırım ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.