Şimdi Ara

Yetkılı servıs dolu ızlerıne rapor yazmamıs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kendim izmirde ikamet ettiğim için öncelikle aracımı istanbulda bulunan arkadasım vasıtasıyla yetkili serviste baktırtarak aldım.
    servis aracta hasar vs yok diye rapor vermıs.bende ona guvenerek istanbula gıdıp aracı aldım.
    aracı aldıgımda arac tozlu bır haldeydı.izmire getırtıp bındım arac cok hosuma gıtmıstı.1 hafta sonra aracı kendım yıkamak ıstedıgımde aracın tavanında dolu ızlerını gordunce sok oldum.
    benım aracı aldıgım tarıhlerde yaz donemı oldugu ıcın benım kullandıgım donemde olmamıstı.
    bu dolu ızlerını servıs bana neden raporlamadı.
    bu durumda ben ne yapmalıyım..
    servıse gıdıp durumu soylesem aradan gecen zamanda sen yapmıssındır sıyebılır..
    arac bu durumdayken satıs yapmak zorunda olsam buyuk sorun olur mu?
    yetkılı servısın adını gerekırse buradan duyuracagım

• öncelikle geçmiş olsun. ben yetkili servislerin ciddiyet ile baktığına inanmıyorum. aracı kaporta ustasına göstermek ve tramerden sorgu yapmak daha mantıklı. yürür aksam ile ilgili servis kayıtları sorgulanabilir. konu ile ilgili tüketici mahkemesinden veya yasal yollardan sonuç çıkarmı bilmiyorum, verdikleri belge ve sorumluluklarına bakmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tramerde hasar yoktu..kazası vs yok.o yüzden zaten istanbula gidip aldım aracı..
    2 saat sadece benım aracıma bakan yetkili servis bu olayı nasıl olurda raporda yazmaz yada bılgılendırmez..
  • önce teşhir et o adi servisi, sonrada elindeki raporla mahkemeye baş vur
    İzmir de isen dolu falan yağmadığını her kes bilir, yeter ki izmir de olduğunu kanıtla
    servise tazminat davası aç kesin kazanırsın, seni aldatmışlar, sahtekarlık suçu işlemişler
  • MUTLUHAN HONDA..
    onlara maıl attım..tazminat davası acacagımı belirttim
  • hiç tereddüt etme aç davayı bak sonra nasıl hizaya geliyorlar
  • Bence hiç bişey çıkmaz o işten. Hadi servis sana boyalı değişmiş parçayı boyasız değişen yok diyerek kandırır anlamazsın da dolu izlerini görmemek nedir? Araç tozlu ise yıkamacıya yıkattır bir kez daha alıcı gözü ile incele al arabayı.
    Servisdeki kaportacı düz mantık çalışır boya var mı macun var mı değişen var mı o kadar..
  • Servisin adı:MUTLUHAN HONDA
    Onlara mail atıp durum hakkında bilgi verdim.
    Onlarda beni arayıp araç plakasını alıp geri doneceklerını soylediler ama hala geri donen olmadı..
  • bunlar insanca laftan anlamaz
    aç davanı bölge idari mahkemesine , bak nasıl hizaya geliyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.