Şimdi Ara

Yetim Dördüzlere Yardım Kampanyası(Kampanya İptal Edildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
4.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Arkadaşlar iyi geceler tekrar. Maalesef böyle bir kampanya başlatmak yasalara bağlıymış ve de konuyu şikayet etmişler herkes iyi niyet kapsamında konuya dahil oldu fakat maalesef bazı arkadaşlar durumun farklı olduğu düşüncesi içerisine girmiş olsa gerekki konuya ket vurmuşlar. Hepinizden iyi niyetle başladığımız konu için olayı tamamlayamadığımızdan dolayı listedeki tüm kişilere ben ve Said arkadaşım adına özür diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepway -- 28 Ocak 2014; 3:57:22 >

• ben varım yapcağmz nedr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salihmetu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok gaza geliniyor ya tuhaf işlere gerek yok yardım ediliyor işte, böyle fantastik icatlara ne gerenk var

• fthmrmr kullanıcısına yanıt
    sadece konuya nickinizi yazın yeter, konuyuda takip edin lütfen 100 kişi dolunca buradan tekrar bilgilendirme yapacağım inşallah.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam işte bir tuhaflık yok gayet birleştirici bir hareket aksine önemli olan niyet ayrıca bu yardımı 100 TL ile yapacakken 200 TL'ye çıkarmış oluyoruz, sağolun sizde niyetinizi bizle paylaşmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepway -- 25 Ocak 2014; 1:15:18 >
  • yaz beni yardım yardımdır.
  • devletin adam akıllı yardım etmesi lazım yada şu çalıştığını iddia eden derneklerin burda yapacağınız yardımda güzel ama daha yüksek rakamlara ihtiyaç var
  • beni de yaz hocam.
  • bende varım
  • furza
  • muh.sar

• Düşünce güzel belki ama mantık yanlış dostum,şimdi 1 TL arkadaşın hesabına eft yapılsa 3 TL masraf verilecek,havale yapılsa 1 TL masraf verilecek.Hadi ortalama 2 TL desen 100 TL yollamak için 200 TL bankalara kazandırılacak.Bunun yerine 10 kişi yapsın bu işi daha mantıklı olur.
  • En para kullanin masrafsiz bankacilik forumda cogu kisinin enpara hesabi var

• beni de yazın ama 1 tl lik eft ye bankalar izin vermiyor alt limit kurtarmıyor
  • JeFFreY.JeY

Eft alt limiti kurtaracak mi acaba?
    1-2 olmazsa 5-10 da olur onemli degil.

• Ekşi sözlükte yazar olan bir arkadaş orada başlık açabilirse iyi bir yardım toplanabilir.
    Evi yanan yaşlı karı koca için 100bin tlye yakın yardım toplanmıştı oradaki başlık sayesinde.

• Beni de yazın, ayrıca ben de 100 TL n11 çekimi kullanmak isterim. Salı günü Market gününden kullanılırsa daha avantajlı olur.
  • Beni de yazın.
  • dostum bende atıcam yarın veya yarın aksam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.