Şimdi Ara

Yeşil Pasaporta 15 Temmuz engeli kalktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz üzere yurt dışı çıkışlarda yeşil pasaport sahipleri kişilerin ''yurt dışına çıkışında sakınca yoktur'' ibareli bir belge alması gerekiyordu. Sonunda bu saçma uygulama kalkıyor.

Kaynak:http://www.trthaber.com/haber/gundem/kamu-gorevlilerine-yurt-disina-cikislarda-belge-alma-zorunlulugu-kaldiriliyor-339630.html

• Kalkmasaydı artık ya zaten dolar 4 euro 4.5 sterlin 5 olmuş yurtdışına gidecek para mı kaldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruslii

Yesil pasaport nerden çıktı. Senmi ekledin ben goremedim yesil pasaport ibaresi. Kamu personeli diyor. Her kamu personeli yesil pasaportlu degil

Emin olmamakla birlikte bildiğim kadarıyla zaten bordo pasaportlu memurlardan bu çıkış belgesi talep edilmiyordu, sadece yeşil pasaportlulardan talep ediliyordu, o yüzden öyle yazdım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

quote:

Yesil pasaport nerden çıktı. Senmi ekledin ben goremedim yesil pasaport ibaresi. Kamu personeli diyor. Her kamu personeli yesil pasaportlu degil

Emin olmamakla birlikte bildiğim kadarıyla zaten bordo pasaportlu memurlardan bu çıkış belgesi talep edilmiyordu, sadece yeşil pasaportlulardan talep ediliyordu, o yüzden öyle yazdım.

Yok onlardanda isteniyordu. Direk kamu personeli icin kaldiriliyor yani.

http://www.gsm.org.tr/duyurular/yesil-pasaport-icin-yurt-disi-cikis-belgesi-zorunlulugu-kalkti-2/

Bazı sitelerde de direk yeşil pasaporta belge zorunluluğu kalktı diyince benim aklım ona gitmişti, demek ki hepsinde kalkmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.