Şimdi Ara

Yeşil Kundura Erkek/Kadın deri bot 86.90TL ve 6 taksit (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
12
Favori
18.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben kendime scooter aldim hafif yerli uretim su gecirmiyor ve kaliteli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Botlar güzelmiş. İhtiyacım olsa alırdım. Yıllar önce Yeşil kunduradan asker botu almıştım hala kullanıyorum. Linki inceledim de siyah renkte 2 farklı model görünüyor biri düz diğeri desenli deriymiş.
  • https://www.yesil.com.tr/erkek-botlari/f01-17031-erkek-bot-14312.html bu ürünü aldım ama sanki suni deriye benziyor bu ürün
  • Alan arkadaşlar nasıl memnun musunuz ? Almalımıyım sizce ?
  • yeşilin ayakkabıları güzel ama o ana sayfada 99 lira yazan ayakkabılar bence iyi değil. iki tane aldım. birini kendime birini arkadaşa. bence ikisi de güzel değil... ben iade ettim. yeşilden ayakkabı alın. çok güzel ama o ana sayfadaki 99 luk ayakkabılar sanki kampanya için özel üretilmiş. diğerlerine bakın 10 lira fazla verin iyi olsun....
  • sipariş verdim, eşime bot kendime ayakkabı aldım. tanesi 87 ye geldi. foto ve yorum paylaşacağım. bu fiyata deri ve yeşil, her türlü gider gibi geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihatxy1 N kullanıcısına yanıt
    siz hangisini aldınız hocam?
  • ogrenci16 O kullanıcısına yanıt
    hocam bunun taban poliüretan, diğer 99 olanlar kauçukmuş, kauçuk daha iyi değil mi.. Rahatlıkları nasıl acaba günlük giymek için uygunmu işe giderken akşama kadar ayakta durunca rahatsızlık yaratabilir mi ne diyorsunuz
  • Kampanya devam edior neden biten sicak firsatlara tasinmis ki

• İndirim kodu iptal mi?

• Kodları denedim de çalışmadı, başka sefere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enarr -- 12 Aralık 2017; 18:44:27 >
  • ben aldım çok memnunum sana da tavsiye ederim yeşil kundura zaten kaliteli ve eskiden beri bilindik bi marka olduğu için endişe etme
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.