Şimdi Ara

Yerli: Crysis 1 Konsollarda Daha İyi Görünüyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

BSC Misafiri

o birlik beraberlik çoktan bitti :D
    adam pc'ye cıkmasın sadece ben oynamak istiyorum diyor nasıl birlik beraberlik olucak...firmalarda akıllı ya bunu görüp işin ticaretine koyuluyorlar ,sonra neymiş efendim oyunculuk bitti kalite gitti...
  • adam fail oldu resmen kimse kimseyi kandırmasın kimse 4 4 lük orjinalci değildir

burda korsanla online olsa kimse ps3 te orjinal kullanmaz

pcye kimse tüm oyunları orjinal almaz

kimse tüm filmleri orjinalde almaz müzikleride orjinal almaz %90 kesimin win 7 korsandır
  • @bloodtime

tamam dostum

@Mactavish-

arkadaşın gözünden kaçar diye pm de attım bakalım cevap gelecek mi onu bekliyorum
  • adam tabiki konsol daha iyi der konsoldada satması lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodTime

cevat yerli kendi dediğine inanıyor mu acaba?....

Siz(ler) Kendinize inanıyormusunuz?. Hayır. Çünki Hiç objektif olmadan PC tarafına yorum ediyorsunuz.

Grafik demek;sadece DX11 veya Tess veya Süper Işıklandırma efektleri değil Bunu öğrenin...
  • Cevat YERLİ yaptığı her oyun satsın,örnek;Homefront ilk oyunu senaryo olarak iyidi lakin sunumu ve oyun zayıf kaldı ne yaptılar Homefront 2 için oyunu Cevat YERLİye emanet ettiler. ( bu oyunu sen adam edersin ) gibilerinden,Türk olmaları akabinde FPS oyun tarzını farklı hazırlamaları ile EA gibi büyük oyun yapımcısı ve dağıtıcısının dikkatini çekip çatısı altında çalışmaya başladılar.Neyse ön bilgiyi geçelim

Crysis 1 konsol sürümü için adamın söylediği gayet net ( Açık konuşmak istiyorum, Konsol sürümleri PC sürümünden daha iyi görünüyor demek istediğimde bu somut birşeydir, teknik özelliklerden bahsetmiyorum. ) Güzel görünüyor diyor.Teknik özeliklerden bahsetmiyorum yada bahsetdemiyorum ne diyecekti PC'de donanımı ağlatayan oyunu Konsol ver. için blur efeklerini ,post efeklerini,renk paletini Crysis 1e bolca serpiştirdik düşük kaplama kalitesini bu şekilde makyaj yaparak kapatabildik demeçi verseydi oyun istedikleri satiş grafiğini yakalayabilirmi ? son dönmede Consol kullanıcılarını bu gibi söylemler ile pohpohluyorlar

Korsan oyun mevzusu kişiyi bağlar oyun için DH & BSC gelip orjinalcı moduna gir Wares forumlarında aynı oyun için crackfix diye yardım iste yaşları 12 -19 arası değişiyor bu bebelerin, kimi kandırıyorsunuz sadece kendinizi banane sen ister orj al yada korsan oyunu indir.,bugün kaç tane oyun yapımcısı türkçe dil desteği veriyor.Beni yok sayanı bende yok sayarım olay o kadar basit

• daha iyi olmasının tek sebebi cryengine3 bence.cryengine2 ile yapılsaydı yine pc önde giderdi.pc yede bi cryengine3 yükseltmesi yapılsa çok süper olurdu
  • ghostliving

objektif olucak konular var subjektif olucak konular var...

gerçek neyse onu söyluyoruz...

Cevat yerli röportajında crysis 2 ps3'te daha iyi görücencek diyordu hatırlarsan, ama sen geçenlerde XBOX 360 daha iyi diye çıkışmıştın birine bu ne oluyor o zaman?...

CoolMnaiaC
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodTime

ghostliving

objektif olucak konular var subjektif olucak konular var...

gerçek neyse onu söyluyoruz...

Cevat yerli röportajında crysis 2 ps3'te daha iyi görücencek diyordu hatırlarsan, ama sen geçenlerde XBOX 360 daha iyi diye çıkışmıştın birine bu ne oluyor o zaman?...

CoolMnaiaC
    +1

Yanlış Anlıyorsun PC konsol karşılaştırması hakkındada konuşmuyorum.

Dediğim şey sadece şu,Grafik genelleme olarak incelenir Tasarım görüntü göze hoş gelmesi vs bu konuda konuşuyorum. Cevat Yerli Konsolda göze daha hoş gelebilir diyor.Burda PC yi işin içine katmaya gerek yokki. PC nin konsoldan daha üstün olduğu aşikar. Bir Limbo da süper efektler yok ama Grafik olarak iyidir değilmi ?. demek istediğim bu.

Grafik sadece dx11 den AA dan vs ibaret değil.

• sen konuya başka yönden yaklaşıyosun anladım nyse ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamkaos

daha iyi olmasının tek sebebi cryengine3 bence.cryengine2 ile yapılsaydı yine pc önde giderdi.pc yede bi cryengine3 yükseltmesi yapılsa çok süper olurdu

KATILIYORUM
  • Cevat Yerli'ye güvenimiz tamdır.
  • kendi yapiğiniz işleri ve korsana verdiğiniz büyük desteğide burda açıklayınız görücez kimin ne kişiliğe sahip olduğunu birde steamdeki oyunlarımın listesini yazsam ... gibi kalırsın
  • Abartma Cevat reyiz.
  • yorumlarımız silindi ama olsun...kendini akıllı sanan bazılarına ders verdik o bize yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 30 Eylül 2011; 16:56:26 >
  • cevat yerli başka birşeyden bahsediyor bence, yanlış anlıyorsunuz. diyor ki;
    evet pc çok daha güçlü ama biz oyunun bu konsol sürümüne birkaç ufak detay ekledik bu sayede pc sürümünden daha gerçekçi görünüyor ama aynı şeyi pc sürümüne yapsaydık daha farklı bir deneyim olurdu.
    cevat yerli işin teknik kısmını bir kenara koyun derken bunu demek istiyor sanırım.
  • Adam haklı CE3 2'den daha hoş geliyor göze ki zaten Cevat Yerli'de teknik detayları bir kenara bırakalım demiş o da biliyor mevcut donanımların Crysis seviyesine ulaşmasının imkansız olduğunu..
  • oyunun grafikleri süper anca sağlam pc kaldırır ama adam konsollara yeniden yapmış teknik detaylar dışında baktığımız zaman konsollarda daha hoş bir görüntü var cilalı motorla yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 30 Eylül 2011; 21:25:09 >
  • Mr yerli farkındaki şu saatten sonra hiç bir pc oyuncusuna crysis satamaz ama "cryengine 3 nimeti olarak konsollara yeni gelen crysis daha iyi görünüyor" derse tabiki milyonlarca konsol oyuncusuna hala satabilitesi var bu 4 yıllık oyunu.

Açık konuşmak istiyorum, "Konsol sürümleri PC sürümüyle kıyaslamak bile anlamsız olur" demek istediğimde bu somut birşeydir!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.