Şimdi Ara

(YEREL OYUN KULÜBÜ) - Yeni oyun bakıyoruz... (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
3.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aslında çok güzel olurdu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle mafia 3 olmalı mafia 3 bağış sayfasında bile 300 tl yi geçmişti.Hemde %50 de bir iletişime geçin derim.
  • Planet Coaster olabilir. 20.000 satır var. 10K tanesi birbirine benziyor. Paketleme, çevirme çok kolay.Türkçe karakter desteği de var. Paketleme için yardımcı olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: witcher_king

Aslında çok güzel olurdu :)
    hocam tek başınayım
  • haklısın tek başınasın ama dediğimiz gibi devam eden çeviri gruplarına destek olabilirsin veya mafia3 ü devam ettirebilirsin mutkala o ekipte de devam etmek isteyenler vardır böylece sende tek olmazsın hiç iletişime geçtin mi o grupla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

haklısın tek başınasın ama dediğimiz gibi devam eden çeviri gruplarına destek olabilirsin veya mafia3 ü devam ettirebilirsin mutkala o ekipte de devam etmek isteyenler vardır böylece sende tek olmazsın hiç iletişime geçtin mi o grupla?
    mafia 3 ü çeviren gruba
    kaldıkları yerden devam etmek istediğimi yazdım bakalım
    onlardan olumlu cevap gelmezse surge veya hard west i çevirmeyi düşünüyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

mafia 3 ü çeviren gruba
    kaldıkları yerden devam etmek istediğimi yazdım bakalım
    onlardan olumlu cevap gelmezse surge veya hard west i çevirmeyi düşünüyorum ..

Alıntıları Göster
    Mafia 3'ü çeviren ekibin yüzdesi zaten %10 falandı. %49 değildi. Yani eğer çevirmek isterseniz Tayfun Kumaş ile bir konuşun onlarında planı varmış Mafia 3 ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Mafia 3'ü çeviren ekibin yüzdesi zaten %10 falandı. %49 değildi. Yani eğer çevirmek isterseniz Tayfun Kumaş ile bir konuşun onlarında planı varmış Mafia 3 ile.

Alıntıları Göster
    hmm
    türkçe yamalar bölümünde %39 gözüküyordu
    tayfun güneş in forum nicki nedir?
  • quote:

hmm
    türkçe yamalar bölümünde %39 gözüküyordu
    tayfun güneş in forum nicki nedir?

Alıntıları Göster
    hikaye o :D

forumda bilmiyorum bu twitterı

https://twitter.com/tayfunkey

• doom'u çevirin hocam kaliteli oyun.
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    dolar 2,60 iken yama yüzde 46.7 deydi şuan dolar 6.50 yama stabil.
  • What Remains of Edith Finch olabilir.
  • FF 15 kimse el atmıyor ciddi ve sağlam fanları olan bir oyun bir öneri niyetine konuya ekleyeyim umarım çeviren olur.
  • Arkadaşlar Hard West oyunu üzerinde çalışmayı düşünüyoruz ; Çalışmaya başlayınca bilgilendireceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 14 Ağustos 2018; 16:32:20 >
  • quote:

Arkadaşlar Hard West oyunu üzerinde çalışmayı düşünüyoruz ; Çalışmaya başlayınca bilgilendireceğiz...
    İyi akşamlar arkadaşlar Hard West oyunu üzerinde çalışmaya başladık; bir sorunumuz var oyun türkçe karakterleri desteklemiyor bize bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa yardımcı olabilir mi? Bu arada oyun ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.