Şimdi Ara

yerel disk D de kendiliğinden bir klasör açıldı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • klasörün adı şu: d66e087160d76c42fa1ef537 ve içinde 40'a yakın klasör ve bazı dosya ve uzantılar var. 1051, 3090 gibi klasör isimleri. klasörlerden birinin adı da graphics. ve ben klasörleri açamıyorum. neden böyle bir klasör açıldı durup dururken? nedir ne işe yarar silmeli miyim önemliyse başka bir yere taşımalı mıyım?
    bir sorum da şu: yerel disk C de program files ve program dosyaları(x86) var. niye 2 tane var. ve ben pes2011 tivibu vb yüklediğimde program dosyaları(x86) na kaydediyor. kendi otomatik mi seçiyor yoksa ben mi seçim yapmalıyım?
    yardımcı olursanız sevinirim !!!

• Sürücülerinin oluşturduğu bi klasör zarar vermez dursun.
    Program yükleyeceğin klasörü kendin seçebilirsin. En iyisi normal olan program files...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Sürücülerinin oluşturduğu bi klasör zarar vermez dursun.
    Program yükleyeceğin klasörü kendin seçebilirsin. En iyisi normal olan program files...

w7 ultimate 64 bit kurulu bilgisayarda. program files 64 bit için, x86 ise 32 bit için sanırım yanlışsa düzeltin lütfen.
    eğer böyleyse ben pes tivibu google crome veya herhangi bir program oyun vb kurduğumda 64 bit için yani program files içerisine kurmalıyım di mi?
  • Evet yanlış bilmiyorsun
    Dediğim gibi istediğin klasöre kurabilirsin fakat kirlilik ve/veya kafa karışması olmaması için en iyi ve tek yer program files bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 20 Ekim 2011; 3:12:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Evet yanlış bilmiyorsun
    Dediğim gibi istediğin klasöre kuarbilirsin ama kirlilik ve kafa karıştırmasın olmaması için en iyi yer tek yer ve pro files bence

aynen öyle hocam. şimdi x86 dakileri kesip program files e yapıştırmak olmaz sanırım :) kaldırıp tekrar mı kurmalıyım. ve x86 klasörü kalmalı mı silinse problem teşkil eder mi? -sorularım bana da saçma geliyor ama bir bilene sorma taraftaıyım- :D
  • Kurduğun uygulamalar kalsın zararı olmaz nasılsa. Bundan sonra yükelyeceklerinde diğerini seçerek yüklersin. Taşıma sistemi bazı zamanlarda sorunsuz olabiliyor ama
  • süper bir forum...
    çok teşekkürler :D
  • Öylediiiirr
  • 32 bit programlari x86ya 64bit prolari program filese atiyor.

hem birak kendi bildigi gibi yapsin bi problem olmaz ki..
  • tamamdır, sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.