Şimdi Ara

YERDEN ISITMA-PARKE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar. 270 m2 dub leks bir dairem var. şuan için sadece içinin ince işçilikleri kaldı. daire yerden ısıtma sistemine sahip. banyo koridor wc ve mutfakta yerdöşemesi olarak seramik grubu düşünüyorum. odalarda ise parke grubu bir ürün düşünüyorum. elbette seramik grubu ısıyı daha iyi iletiyor ama eşim parke grubu ürünleri çok seviyor. acaba parke grubu ürünler yerden ısıtma sistemiyle ne kadar uyumlu, ısı kaybı çol olurmu, zaman içerisinde deformasyon olurmu? bilgisi ve tecerübesi olan arkadaşlardan yardımlarını rice ediyorum. şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.saygılarımla

• parke kesınlıkle önermem yerden ısıtma ustası olarak zamanla deformasyon oluyor ayrıca fayanstakı gıbı ısı ıletımı olmuyor terleme yapıyor
  • Dostum merhama kulaktan dolma hikayelere inanma 2 yıldır kullanıyorum hiç bir problem yok fakat her turlü parke kullanamasın yerden ısıtmaya uygun lamine parke olmalı dikkat et <laminat> parke yazmadım.Bu parkeler 3 strip oluyor kesinlikle en alt strip kavak ve medefe olmamalı HUŞ ağacınndan olmalı zaten yerden ısıtmaya dayanıklı lamine parke yazdın mı google istedini bulursun biraz maliyetli fakat değer.Benim kullandım parkeler bu firmaya ait oradan bir fikir edinebilirsin fiyatlarida okadar uçuk değil.Saygılar
    semparke.com
  • siz hangi firmadan almıştınız? ısınma konusunda verim alabiliyormusunuz?
  • merhaba sorunuza yanıtım evet çok memnumun dairem 125m2 net ısıtılan alan 80m2 günlük en yüksek 10-11m3 bu da aylık en yüksek 220 tl geliyor yer Gebze-Kocaeli. parke firmanın ismini yazdım SEMPARKE.
  • çok teşekkür ederim. marka kısmını gözden kaçırmışım. özür dilerim.
  • hoca bu parke yuzunden ev isinmiyor ya! catlayacam patlayacam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba. Suan tam sizin 2012 yasadiginiz durum icerisindeyim. Acaba ne yptiniz parke mi lamine mi seramik mi? Nasil durum? Cevaplarsaniz memnun olurum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.