Şimdi Ara

YERALTI CANAVARI 3 :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlemek isteyen varsa FOX'da Yeraltı Canavarları 3 var daha once haber vermek isterdim ancak simdi gordum yeni baslamıs heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 16 Eylül 2007; 0:27:04 >

• gördüm heyecan'dan titriyorum demek adamlar bütün seriyi gösterecek bir de 1. filmi gösterseler hemde ilk dublajı olsa(manyaktır o dublaj filmdeki kıytırık amerikan argosu saygı duyulması gereken devasa türk argosuyla değiştirilmiş ortaya rocky ve geleceğe dönüş'ten sonra türkiye deki en iyi dublaj çıkmıştır ortaya hoş bugünün gerici rtük'ü o dublajla yayınlansa o filmi sessiz izleriz ama...!)
  • ewt bende su an izlemekteyim ama 3 cusu ne olmus oyle evrim geçirip pretodactly gibi bişiye donusuolar :/ ve gazman gibi kendilerini havaya fişekliyip ucuorlar :/ eski yer altı canavarları bu yenileri down ...

koptum ya osurarak uçuor elemanlar
  • Bizim silah manyagı adamın "Atlanta Hawks" sapkasına hastayım 1, 2 ve sımdıde 3'de yaratıklar sureklı degisiyor ama Burt'un sapka hep aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 31 Mayıs 2007; 0:08:12 >
  • ah silah manyağı amca favorimsin be ne severim seni ulan!Bu filmde de fena oynamıyor,beğendim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Live Evil

ewt bende su an izlemekteyim ama 3 cusu ne olmus oyle evrim geçirip pretodactly gibi bişiye donusuolar :/ ve gazman gibi kendilerini havaya fişekliyip ucuorlar :/ eski yer altı canavarları bu yenileri down ...

aha biri ucuolar dedi

• berbattı
  • Serinin en kötü filmiydi, zamana ziyan
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vanilin_

quote:

ewt bende su an izlemekteyim ama 3 cusu ne olmus oyle evrim geçirip pretodactly gibi bişiye donusuolar :/ ve gazman gibi kendilerini havaya fişekliyip ucuorlar :/ eski yer altı canavarları bu yenileri down ...

aha biri ucuolar dedi

resmen uçuolar... hayır uçmuolar dienler sanırım kör

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _vanilin_

quote:

aha biri ucuolar dedi

resmen uçuolar... hayır uçmuolar dienler sanırım kör

kim ucmuo demis

• quote:

Orjinalden alıntı: blake

ah silah manyağı amca favorimsin be ne severim seni ulan!Bu filmde de fena oynamıyor,beğendim

Bence de kotu degildi berbat hic degil ve hatırladıgım kadarıyla onceki konuda en iyi filmler 1 ve 4 deniyordu.Bakalım 4'u verecek mi FOX.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 31 Mayıs 2007; 12:08:30 >
  • Tüh bee kaçırdık desene

Şu Fox çok olmaya başladı şaka maka.
  • 1. filmi çok manyaktı .ilk oynadığı zamanı hatırlıyorum star vermişti sanırım. 2yi izledim foxta.çok saçma olmuş.ben öyle olacağını ummuyordum.ikiliyi bırakıp tek kovboy kalmış.

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:wP3CI4sgURHb7M:http://www.stampede-entertainment.com/monstermakers/wallpaper/wp-tremors-19-s.jpg

benim favorim" burt" dü. bir amerikalının olaylara nasıl baktığını ağır silahlarla temsil eden savaşçı zihniyet ve gayette heyecanlandıran bir karakterdi.

bakın 4ü de varmış.bu film kaç bölüm yaaaa

işte meşhur yaratığımız

o zamanda bile amerikanın elindeki teknolojiye bakın.robot prototip yapılıyor bi de film sektörüne de geçmiş robotlar. o zamanlarda bizimkinler hamurdan bezden uzay yaratığı yaptıkları dünyayı kurtaran adamı filmine ohaa adamlar yapmış bee diyerekten gıpta ediyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d@LBy -- 2 Haziran 2007; 0:48:28 >

• Seri 4 filmden olusuyor.
  • Fox Tv su an yeniden yayınlıyor izlemek isteyenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 15 Eylül 2007; 21:38:48 >
  • Başlığı görünce yaralı canavar sandım
  • Kanalı bulamadım ya bu filmin fragmanı bi şeyi yok mu bari ona bakayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞakaAltıGerçek

Kanalı bulamadım ya bu filmin fragmanı bi şeyi yok mu bari ona bakayım

Bence boşver zaten işe yaramaz bir film...ama ilki güzeldi gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: sauron86

quote:

Ya tahmin ettiğim filmse çocukluğumun ilk canavarlı filmlerindendi.Hani gözleri yok yerin üstündeki titreşimlere geliyorlar ağzından böyle yılan gibi şeyler çıkartıyor o film mi bu? son canavarı hatta kandırıyorlar uçurumdan aşağı düşürtüyorlar o film mi bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deep BluESeA

Başlığı görünce yaralı canavar sandım

Yeni fark ettim hemen duzeltiyorum.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sauron86

quote:

Ya tahmin ettiğim filmse çocukluğumun ilk canavarlı filmlerindendi.Hani gözleri yok yerin üstündeki titreşimlere geliyorlar ağzından böyle yılan gibi şeyler çıkartıyor o film mi bu? son canavarı hatta kandırıyorlar uçurumdan aşağı düşürtüyorlar o film mi bu?

Evet ama o film serinin ilk fimiydi bu ise ucuncusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 16 Eylül 2007; 0:33:02 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.