Şimdi Ara

yepyeni Honda CiviC Sedan (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
1
Favori
61.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: esmerce

Ben nisan aylarında gelecek diye okumuştum.

Asıl önemli olan dış değişikliği değil,zaten oldukca hoş bir araç,acaba teknik-detay kalitesinde ya da donanımda değişiklik olacak mı?

geçenlerde gazetede okumuştum esas değişiklik üzerinde değil içinde olacakmış usb bluetoot felan koyacaklarmış. ama sustalı anahtar değilde bu kepenk kilidini verirlerse yine, çok gülerim çoookkkk
  • Emrehancı'cığım; far yıkama için bir yıkama elemanı, kova, deterjan, fırça/sünger ve bez vereceklermiş aslında. Ne kadar çok hayal kurmuşsun öyle???? Xenon'da far yıkama olur, far kirlenince ışık dağılmasın diye. Xenon da kısa farda olduğu için onun altına koymuşlar. Suyu fışkırtan pompanın ömrünün kısalacağına kadar kasmaya gerek yok aslında
  • bencede iç donanımını geliştirmeleri lazım, bu konuda rakiplerine boş bir araç ama genel manada zaten güzel araba
  • Bende 2002 civic otomatik var;ne yalan söylim gözüm hala 2005-2006 larda.Tamam yeni kasalar güzel (yandan ve arkadan ) ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Emrehancı'cığım; far yıkama için bir yıkama elemanı, kova, deterjan, fırça/sünger ve bez vereceklermiş aslında. Ne kadar çok hayal kurmuşsun öyle???? Xenon'da far yıkama olur, far kirlenince ışık dağılmasın diye. Xenon da kısa farda olduğu için onun altına koymuşlar. Suyu fışkırtan pompanın ömrünün kısalacağına kadar kasmaya gerek yok aslında

iyi akşamlar güzel yorumları için tşk ederim.
    ancak biliyorsunuz ki civic standart fabrika çıkışında xeon far gelmediği için sadeceisteyen taktırıyor.
    o nedenle xeon far için sadece o tarafa su fıskiyesi düşünüleceğini sanmıyorum.bir kez daha ifade edeyim. ayrıca resme bir kez daha bakıldığı zaman su fıskiyesinin konumu hakkaten çirkin duruyor.
    hayal kurmadım canım.sadece resmi görünce fikir beyan ettim.

• kaçak kat çıkmış gibi mi?
    yok daha neler?

siz hiç civic in içine bindiniz mi acaba?
    arabaya kim binse kokpit gibi ne kadar güzel bir tasarımı var deniyor. galeride de de aynı sözü duymuşsundur.
    tabi gerçekten civic içine bindiyseniz???yanlışlıkla linea,jetta yada focus ile karıştırıyor olabilir misin?

quote:

Orjinalden alıntı: burakasl

Bence iç tasarımı değiştirsinler.Kaçak kat çıkmış gibi ne o öyle .Hatchback modelinin içini daha çok beyeniyorum,vitesten itibaren en üst yere kadar daha güzel bence.
  • Evet bindim
  • E canım xenon fabrikasyon olunca su fıskiyesi de fabrikasyon oluyor malumun. Fıskiye sadece xenon ampulün olduğu (kısa far) bölümün önündeki camı temizlemek için takılır. Sen galiba şöyle düşünüyorsun: Fıskiye far camının tamamına su fışkırtarak temizlesin; kısa, uzun, sinyal ne varsa temiz olsun. Ama durum böyle değil. Sağlıklı ışık ve net görüş için sadece xenonun önü temiz olmalı. Baktın çok kirli, çeker bi benzinliğe yıkar, devam edersin
  • quote:

Bence iç tasarımı değiştirsinler.Kaçak kat çıkmış gibi ne o öyle .Hatchback modelinin içini daha çok beyeniyorum,vitesten itibaren en üst yere kadar daha güzel bence.

katılmıyorum yeni civic in içi gerçekten çok güzel makyajda içine dokunmalarına bile gerek yok bence
  • SON CÜMLENİZE İSTİNADEN HAKLI OLDUĞUNUZ KARARINA ULAŞTIM.
    ANCAK TAMPONDAN DIŞARIDA DURMASI ÇİRKİN DURMASINA NEDEN OLUYOR ??
    YANILIYOR MUYUM??
    :))))
    AŞAĞIDAKİ RESİMDE DE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BMW LERDE OLDUĞU ŞEKİLDE BEKLEME KONUMUNDA İKEN DÜMDÜZ OLSA DAHA KİBAR DURUR SANKİ????TAMPONUN ÜSTÜNDE ÇIKINTI ŞEKLİNDE DURMASI ÇİRKİNLEŞTİRMİŞ OLMAZ MI?

yepyeni Honda CiviC Sedan

quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

E canım xenon fabrikasyon olunca su fıskiyesi de fabrikasyon oluyor malumun. Fıskiye sadece xenon ampulün olduğu (kısa far) bölümün önündeki camı temizlemek için takılır. Sen galiba şöyle düşünüyorsun: Fıskiye far camının tamamına su fışkırtarak temizlesin; kısa, uzun, sinyal ne varsa temiz olsun. Ama durum böyle değil. Sağlıklı ışık ve net görüş için sadece xenonun önü temiz olmalı. Baktın çok kirli, çeker bi benzinliğe yıkar, devam edersin

• Buna dua etmek lazım. Meganlarda bu fıskiye siyah plastik ve acaip çıkık. Üstelik sabit, delikleri görünüyor. Bu yine iyi, estetik en azından. Dışarı doğru çıkıp sonra fışkırtıyor. Tabi, dediğin gibi tamponla aynı hizada da olabilirdi ama tasarlayanlar böyle yapmış. Belki fark yaratmak içindir???
  • Birkaç ay evvel, civic makyajlanacak arka stoplar altıgen olacak deniyordu ama sekizgen yapmışlar...
  • quote:

Yepis yeni insght bile bu tür kokpit kullanmış, artık bundan kolay vazgeçmez honda, hatta diğer bütün markalar bunu taklit edecekler, bu da linki

[simage]
    This message contains graphics. If you do not see the graphics, click here to view.

From Concept to Production

At last, “concept“ gave way to “production“ when the all-new Honda Insight met the press on January 11, 2009, at the North American International Auto Show in Detroit. On full display, the ready-to-drive car showcased its venerable features—the interactive Eco AssistTM system, the all-new IMA engine, and the 60/40 split folding rear seats.
    The Power of Dreams

The Power of Dreams celebrates the enduring legacy of innovation and daring, creative thought. Reliability and practicality, two constants of the Honda story, are the fruits of challenging norms and pushing limits of new ideas. This pursuit began when the first Honda product, a motorcycle aptly named the "Dream," rolled off the production line in 1949. Since then, reliability, efficiency and performance have been readily available to the world, and the story continues with the all-new Insight.

[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 13 Ocak 2009; 23:03:53 >

• mail adresini nasıl görelim yahu
  • o linkten açılıyordu ama ne olmuş anlayamadım, bu da facebooktaki linki , inşallah bu çalışır

http://www.facebook.com/Insight
  • Eşşek kadar fara yumurta kadar sis (kuvvetli aydınlatsa bile) komik olmuş; BANA GÖRE tabi......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 14 Ocak 2009; 1:44:26 >
  • yuvarlak sisleri oldum olası sevmezdim, şimdikiler çok daha estetrik, aslında HB nin sisler çok süper, yani biraz sıra dışı olmalı , aksesuar sonuçta
  • 406 dakiler ne kadar büyük, o farlarla uyumlu bence. Ama bunlar çok ufak olmuş, yakışmamış.
  • civic alanlar genelde zaten önce bodykit ile birlikte, cam rüzgarlıkları, ön far, panjur, arka stopları değiştirip, içine de 7inch lik ekranı koyuyor. bluetooth usb navi herşey var zaten. dolayısıyla soft modifiyeli civic ler daha üstün oluyor makyajlıdan.. onlarda olmayan bişey yapmaları lazımdı.. anahtar küçültmek, anahtardan bagaj, kapı kilidine bağlı cam kapama vsvs aklıma ilk gelenler.. bu makyaj için 5-6 bin lira üste verenlere bıyık altından güleceğim ben mesela
  • ben asıl bundan sonraki kasayı merak ediyorum, adamlar yaratıcılığın son noktasına gelmiş gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.