Şimdi Ara

Yenis mause alacam.. Önerilerinizi bekliyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim eski mause artık emekli etmenin zamanı geldi ama yeni mouse için bir türllü karar veremedim... Önerebileceğiniz mause'lar hangileri? Razer almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım.. Nasıldır veya başka önerileriniz var mı? Bütçem uygundur... Önerilerinizi bekliyorum..

• Maksimum verebileceğin ücret nedir ?
  • Şuanki bütçem maximum 150 160 civarı olur...
  • bütçeni biraz zorla g700 al kablosuz ve çok kullanışlı
  • Deathadder ve imperator bakabilirsin deathadder fingertrip'de kullanıyorum avucuma gelmiyor basık olduğu için rahat ediyor imperator palm grip için uygundur kablosuz istersen en iyi model şuanda g700 mambada var ama biraz tuzlu.
  • G700 tercihlerim arasında fakat razer logitech'ten daha iyi gibi geliyor... Mamba çok çok güzel bir ürün fakat türkiyede gerçekten çok pahalı.. Bir mause'a o kadar para verilir mi bilmiyorum :) Deadhadder'ın optik olması çok büyük bir sorun olur mu? Impretor, deadhadder ve G700 arasında kaldım... Impretor iyi gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

G700 tercihlerim arasında fakat razer logitech'ten daha iyi gibi geliyor... Mamba çok çok güzel bir ürün fakat türkiyede gerçekten çok pahalı.. Bir mause'a o kadar para verilir mi bilmiyorum :) Deadhadder'ın optik olması çok büyük bir sorun olur mu? Impretor, deadhadder ve G700 arasında kaldım... Impretor iyi gibi...

razer ürünleri çok iyi hangisinin görünüşü güzelse onu al bence deathadder o çok rahat bir fare...hemde dgerlerne göre ucuz...
  • Arkadaşlar son olarak logitech almaktan vazgeçtim... Ama hala ne alacağıma da karar veremdim :) Şunlar arasında kaldım son olarak... Sizi dinlicem tavsiyelere göre alacam..

1-) Razer Deadhadder V2
    2-) Razer İmpretor
    3-) Roccat Kone
    4-) Razer Lachesis

Önerilerinizi bekliyorum...
  • deathadder al bence roccatı baştan sil
  • bence de deathadder
  • Marka olarak logitechi tavsiye ederim.. Urunlerden de g500 g9x g700 alinacak urunler tercih sizin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Marka olarak logitechi tavsiye ederim.. Urunlerden de g500 g9x g700 alinacak urunler tercih sizin..

evet g9x de fena değildir fakat deathadder yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

G700 tercihlerim arasında fakat razer logitech'ten daha iyi gibi geliyor... Mamba çok çok güzel bir ürün fakat türkiyede gerçekten çok pahalı.. Bir mause'a o kadar para verilir mi bilmiyorum :) Deadhadder'ın optik olması çok büyük bir sorun olur mu? Impretor, deadhadder ve G700 arasında kaldım... Impretor iyi gibi...

Razer deathadder kullanıyorum ve optik infared mouse olması sadece düşük dpide sorun çıkartmış bazı arkadaşlarda zaten kendi yazılımında bile 1800 dpiden başlıyor ben en düşük 1800 dpi kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım ve razer goliathus speed mousepad ile üzerinde performansı gayet iyi .Imperatorda ise çoğu kişinin sensörde arızalar yaşadığı söyleniyor sapıtıp bozulabiliyormuş ama fakat bu ürünün bozuk olduğu anlamında değil sonradan olan bir deformasyonda denilebilir.Aralarındaki diğer fark 5600 dpi kar onun içinde zaten 27 ekran 2500 küsür çözünürlülükte bir ekran gerek 1920x1200 de 3500 dpi yeterli oluyor şuanda g9 ve deathadder birada kullanıyorum optikte bir sorun yaşamadım ama bir fark optikte bir rahatsızlık hissedersem söylerim ikisinide uzun süre kullanmam lazım anlamak için.Logitech konusuna gelirsek gerçekten çok kaliteli ürün üretiyorlar gözüm kapalı alacağım bir markadır.Sana tavsiyem dpi-sensor gibi şeylerden önce konforunu düşün eline en uyan ergonomik mouse'u seç mousepad olarakta soft mu hard mı karar ver ben softun daha konforlu olduğunu düşünüyorum.Başkası hardta rahat edebilir.Wireless tabiki bir rahatlıktır kablo derdi yok ama oyunun ortasında bağlatının kopması şarjın bitmesi vs. gibi sorunlarada hazırlıklı ol kablo çok rahatsız veren bir şey değil fakat istersen kablosuzda tercih edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cindimaturab

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Marka olarak logitechi tavsiye ederim.. Urunlerden de g500 g9x g700 alinacak urunler tercih sizin..

evet g9x de fena değildir fakat deathadder yine de

Garanti performans ve kullanım dıyorsanız G9X TEK GECILIRI kardeşim tabıkı tercıh meselesı bu arada konuyu acan arkadas ne aldı acaba..
  • Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim... Kusura bakmayın biraz işim çıktı ve foruma giremedim... Bütçemi babam sayesinde biraz daha zorlayıp Logitech G700 aldım... Ama şuan elime ulaşmadı... Açıkcası Razer istiyordum fakat Logitech G700'ü tavsiye eden çok olunca fikrimi değiştirdim... Mause elime geçince iyi-kötü yorumumu yaparım. Memnun kalırım inşallah... :) Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim... Başka bir konuda görüşmek üzere. :)
  • razer deathaddr kral
  • şimdiden hayırlı olsun logıtech urunlerı bagımlılık yapar dıkkatlı ol derım :) eger memnun kalırsan urunden logıtech hastalıgı bulasabılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

şimdiden hayırlı olsun logıtech urunlerı bagımlılık yapar dıkkatlı ol derım :) eger memnun kalırsan urunden logıtech hastalıgı bulasabılır.

Aynen öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

şimdiden hayırlı olsun logıtech urunlerı bagımlılık yapar dıkkatlı ol derım :) eger memnun kalırsan urunden logıtech hastalıgı bulasabılır.

Aynen öyle.

Kesinlikle katılıyorum Dünyada bu işi en iyi yapan firma Logitech bana göre. Arada bir eleştirilen ürünler çıkabilir tabiki, bu kadar çeşit olunca normal.

Ben Logitech Internet 350 klavye ve mouse setiyle başlamıştım. Sonradan kendime engel olamamaya başladım . Şu an M500 mouse, M705 Marathon kablosuz mouse, K800 aydınlatmalı kablosuz klavye, F710 kablosuz gamepad ve F510 kablolu gamepad var elimde ve hepsini aktif olarak büyük bir memnuniyetle kullanıyorum. Sene başında da Driving Force GT oyun direksiyonu vardı. O kadar kaliteliydi ki baktım Dirt 2 oyunu ile birleşince başından kalkamıyorum, satmaya karar verdim. Piyasadaki birçok otomobilin direksiyonundan daha kaliteliydi Şimdi Z906 ses sistemine göz kırpıyorum ama fiyatı mantıklı seviyelere (Hiç olmazsa Z5500 seviyelerine) inene kadar almayı düşünmüyorum. Şu an Altec Lansing ile devam edeceğim.

Söz konusu çevre birim olunca birkaç ürün grubu haricinde Logitech'ten başka firmaya bakmıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotti52 -- 1 Ağustos 2011; 0:42:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.