Şimdi Ara

Yeniden Yanıyor! Deezer premium 3 aylık uyelik 9,99TL enparayla 4.9Tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
6.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Okisht

Mobil genelde önem kazandırıyor uygulamalara. Youtube uygulaması mobilde çok başarısız arka planda açık bırakma seçeneği yok.
    öyle olsa bile ses kalitesi için yüksek kota harcamanız gerekiyor aynı zamanda video da doluyor çünkü. Bunlar mobil için önemli şeyler.

Ama spotify ile bilgisayardaki masaüstü uygulama mobilden de kontrol edilebiliyor mesela. Ben çok seviyorum bu özelliği

ek olarak premium da şarkı indirme var. mp3 formatında olmasada yine de iyi kotadan yemiyor. Fakat arabada falan dinlemek için yine mecbur mp3 indirmek lazım yeni model araçlarda sorun yok direk BT ile bağlanıyor arabaya telefonlar ama eski tip usb li teypler de iş zor :D

• spotify ın yanında ölmüş eşşek

"back street boys" aratın yok. 15-20 senelik grup. kim bilir daha neler yok.
    nsync aratın yok bir sürü saçma sapan şarkı çıkıyor yok karaoke bilmem ne. "n sync" aratın çıkıyor case sensitive arama yapmışlar şuursuzlar.
    online parça dinlemede ileri sarın bazen 10 saniye bekliyor. spotify da bekleme falan yok.

arkadaş sağolsun davetiye yolladı fakat destek birimine ücret iadesi için mesaj attım bakalım ne olacak.

aylık 3,5 lira fazla veririm önemi yok spotify kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

deezerin tablette offline modda sarkilari sd karta atmasini nasil saglayabiliriz. cihazin hafizasina yukluyor haliyle yeterli alan kalmiyor.

Uygulamayi sd karta tadiyip denesene hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davetiye yollarım ve davetiye varsa isterim.
    Bu arada deezer daha iyi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

spotify ın yanında ölmüş eşşek

nsync aratın yok bir sürü saçma sapan şarkı çıkıyor yok karaoke bilmem ne. "n sync" aratın çıkıyor case sensitive arama yapmışlar şuursuzlar.
    online parça dinlemede ileri sarın bazen 10 saniye bekliyor. spotify da bekleme falan yok.

arkadaş sağolsun davetiye yolladı fakat destek birimine ücret iadesi için mesaj attım bakalım ne olacak.

Back street var. Spotify den daha iyi bana göre. 10 sn beklemedim hiç. İnternet bağlantısı ile ilgilidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 18 Nisan 2015; 10:12:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote01

quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

deezerin tablette offline modda sarkilari sd karta atmasini nasil saglayabiliriz. cihazin hafizasina yukluyor haliyle yeterli alan kalmiyor.

Uygulamayi sd karta tadiyip denesene hocam.

Malesef olmadı. SD karta tasıyıp'ta denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

hep 128kps mi parçalar ? Bana mı denk geliyor...

Ayarlar'dan yüksek kaliteyi seçin 320KBPS bütün şarkılar diye biliyorum
  • quote:

spotify ın yanında ölmüş eşşek

Aynen öyle arayüzü berbat geldi bana Deezer'ın 14 gün hediye ettiğinde kullandım bir de serverları çok yavaş şarkıları zor yüklüyordu Spotify ile dinlemediğim müziği dahi açsam hemen doluyor.

Ben Spotify'ı öneriyorum Deezer'ın yerine.

• Aynen Spotify da saniye bekleme yok nasıl teknoloji ise. Ayrıca Spotify da ülkelerin mis gibi top 50 chart ları var çok kullandığım bir ozellik Kolombiya nin Peru nun bile koymuş adamlar.

Deezer a "your service is horrible" yazdım örnek alsınlar biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 18 Nisan 2015; 13:13:28 >
  • quote:

Aynen Spotify da saniye bekleme yok nasıl teknoloji ise. Ayrıca Spotify da ülkelerin top 20 chart ları var çok kullandığım bir ozellik Kolombiya nin bile koymuş adamlar.

Bir de masaüstü sürümüne MusixMatch ile anlaşmışlar sözler çıkıyor ekran da
  • Deezer in arşivi daha fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Mobil genelde önem kazandırıyor uygulamalara. Youtube uygulaması mobilde çok başarısız arka planda açık bırakma seçeneği yok.
    öyle olsa bile ses kalitesi için yüksek kota harcamanız gerekiyor aynı zamanda video da doluyor çünkü. Bunlar mobil için önemli şeyler.

Ama spotify ile bilgisayardaki masaüstü uygulama mobilden de kontrol edilebiliyor mesela. Ben çok seviyorum bu özelliği

Ama hocam Spotify torrent kullanıyor masaüstünde.
    Müzik almak yanında gönderiyorsunuz da.

• quote:

Orijinalden alıntı: TırnakMakasındaKiZincir

quote:

Aynen Spotify da saniye bekleme yok nasıl teknoloji ise. Ayrıca Spotify da ülkelerin top 20 chart ları var çok kullandığım bir ozellik Kolombiya nin bile koymuş adamlar.

su lyrics olayi mobilede gekse spotify tamamiyle rakipsiz olur hos suanda rakipsiz ama. Arayuzden bile kaybediyor deezer hic his gelmiyor goze

• quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Orijinalden alıntı: TırnakMakasındaKiZincir

quote:

su lyrics olayi mobilede gekse spotify tamamiyle rakipsiz olur hos suanda rakipsiz ama. Arayuzden bile kaybediyor deezer hic his gelmiyor goze

aynen

• Musixmatch i androidde indirip şarkı sözlerini telefonda görebiliyoruz, diğer uygulamaların üzerinde görülebiliyor ekranda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

youtube'dan bedava dinlemek varken, neden spotify veya deezer'a para ödenir biri mantıklı sebeplerle açıklayabilir mi?

youtube tuş kilidini kapattığında müziği durdurmasa bunların ikisini de kullanmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

youtube'dan bedava dinlemek varken, neden spotify veya deezer'a para ödenir biri mantıklı sebeplerle açıklayabilir mi?

youtube tuş kilidini kapattığında müziği durdurmasa bunların ikisini de kullanmazdım.

O dediğini yapan APK ler var ama sorun şu. Ses kalitesini yükseltmek için video kalitesi hd olması lazım buda hem kasar hemde çok internet yer

• Yeni e mail geldi arkadaşlarsistem aynen devam ediyor ;)

• Mail adresime pm atabilirmisiniz ?
    alicooper@mynet.com

• Son 4 tane.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.