Şimdi Ara

Yeniden merhaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar 2 yıldır bıraktığım L2 ye tekrar başlayacağım inşallah (Pazar lys geçsin de :D)
    Bir sürü konu gördüm hangi server önerirsiniz falan diye ama içlerinde low rate önerilen görmedim. Low rate server arıyorum client c6 veya final olabilir (artık en son ne çıktı onu da bilmiyorum:) zaten yeniden indireceğim 10x/8x/7x olabilir daha aşağısı çok kastırıyor:)
    Not: Bana abyss 7x önermeyin bi ara oynadım şu an yaşayamam:D ayrıca ordaki yardımlardan dolayı morfeus ve reco abiye de teşekkür ediyorum :)

• www.l2goldenage.com henüz acilmadi ama acilacak deneyebilirsin. Low rate c6
  • Low rate de kaçX? bide yeni açılan low ratelerde şu risk var server açılır kimse gelmeyebilir çünkü low rate serverlara diğer serverlara göre talep daha az (şu an da öyle mi bilmiyorum) 70x 50x olur millet gelir o problem olmaz ama sen girersin bi yere kadar kasarsın adam oyuncu bulamaz serverı kapar sen mal gibi kalırsın.2 sefer geldi bu başıma ordan biliom :)
  • l2assassin epilogue 500x
  • Artık kaçX serverlar çıktıysa low denince 500x deniyor :D :D :D
  • teşekkürler KillerRanger.
    Sanirasm bu dragon network2un 9x var stuck sub ozellikli . Ozelliginden dolayi garip ama ratesi güzel gidip bakabilirsin, düşünebilirsin
    Daha baium falan epic rbler kesilmemiş. Hellbound
    Şu anda hala abyss'de devam ettigim için ve server arastirmadigim için pek bilemiyecegim server varmi ? varsa durmu nasil....
    Bu vakitten sonra c6 interlude gibi 1 hataya düşme. ne kadar yüksek client o kadar iyi yenilikler heycan rbler c6 oynuyanlar yeni clientlerin tadini alamamiş olanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 24 Haziran 2010; 20:17:24 >
  • Sağol morfeus Bu arada stack-sub ne oluyor bi ara l2 nin sitesinde okumuştum OL sınıfı hariç bütün clasların sahip olduğu subclasın ana class olması mı?
    Daha önce hellbound oynamadım umarım güzeldir :)
  • hocam yeniden başladıysan kesinlikle interlude tekrarı yapma son çıkan clientleri oyna...
  • BendeWww.L2GoldenAge.Com'u tavsiye ederim. Arkadaşlar oraya başlamayı düşünüyor. Interlude , başlangıç için güzel olabilir diye düşünüyorum. Kendimde Official'den gelmeyim. Hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

teşekkürler KillerRanger.
    Sanirasm bu dragon network2un 9x var stuck sub ozellikli . Ozelliginden dolayi garip ama ratesi güzel gidip bakabilirsin, düşünebilirsin
    Daha baium falan epic rbler kesilmemiş. Hellbound
    Şu anda hala abyss'de devam ettigim için ve server arastirmadigim için pek bilemiyecegim server varmi ? varsa durmu nasil....
    Bu vakitten sonra c6 interlude gibi 1 hataya düşme. ne kadar yüksek client o kadar iyi yenilikler heycan rbler c6 oynuyanlar yeni clientlerin tadini alamamiş olanlar

nasıl kesilmemiş çatır çutur kesiliyor kaç zamandır ama stacksub için şöyle bir şart koymuşlar önce retail atma zorunlulugu var.

• retail fln ne biri bunu baştan sona türkçe açıklarmı
  • Bugün çarşıya indim belsa plaza da daha önce l2 oynadıım cafelere gittim c6 var hellbound yok arkadaş
    İzmitte başka bir yerden bulabilecek yer bilen varsa söylesin biri bana lütfen. (Bir de yenikent taraflarında düğn salonunun altında bi kafe vardı orda var mı acaba?)
  • Low rate ariyorsun cafede oynuyacaksin :(
  • Low rate cafede oynamışlığım var ama ben client için gitmiştim kotalı olduundan dolayı indirince haşırt şeklinde ttnet taradından fatura tatbik edildiinden dolayı indiremiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Addic7

BendeWww.L2GoldenAge.Com'u tavsiye ederim. Arkadaşlar oraya başlamayı düşünüyor. Interlude , başlangıç için güzel olabilir diye düşünüyorum. Kendimde Official'den gelmeyim. Hayırlısı

B!gShot ta öndermiş ayni serveri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamchi

l2assassin epilogue 500x

adam risk var player gelmezse kapanir korkusnda sen her hafta wipe atilan serveri yaziyosn bide low rate diyo hight degil
  • Güvenilir bir Low rate kanallı bir server bulmak zor oluyo.. bulsaydım ben geçerdim... Askerden geldik abyss 7x e devam ediyoz bakalım....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.