Şimdi Ara

Yeniden lole başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar en son sezon 3te veya 4te oynamıştım tam hatırlamıyorum. Arkadaş çevremin ısrarı üzerine tekrar başladım oyuna ama hem çok şey değişmiş hem de paslanmışım. Oyuna en kısa sürede tekrar adapte olmak için ne önerirsiniz? Bakabileceğim rehberdir yayındır vs var mı (adc ve jungle oynuyorum)?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende yüklesem mi acaba?Irelia oynamak istiyorum 1 ay falan oldu kesin,CS:GO ve Metin2'de sıkıyor bi süre sonra

• Oyun gene sarıyor da eskisi gibi oyun spamlayamıyorum, max 2 maç sonunda sıkıyo

• Eski oyun zevkini alamazsın,meta çok değişti ama yine eğlenceli geliyor nedense bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Bende yüklesem mi acaba?Irelia oynamak istiyorum 1 ay falan oldu kesin,CS:GO ve Metin2'de sıkıyor bi süre sonra

Cs go devam et lutfen olur mu

not :metın 2 kaldımı la

• quote:

Orijinalden alıntı: II. Aragorn

Evet arkadaşlar en son sezon 3te veya 4te oynamıştım tam hatırlamıyorum. Arkadaş çevremin ısrarı üzerine tekrar başladım oyuna ama hem çok şey değişmiş hem de paslanmışım. Oyuna en kısa sürede tekrar adapte olmak için ne önerirsiniz? Bakabileceğim rehberdir yayındır vs var mı (adc ve jungle oynuyorum)?

Sakın baslama lolun modası geçtı yeter bu kadar . Mılyoonlar oynuyo bıraz bıraksa mıllet guzel olcak

• Youtube'da sezon 6 için bilgilendirici videolar vardır mutlaka onlara göz at.
    Twitch'ten yayın ve turnuvaları izle.
    Bolca pratik yap.
  • Şöyle bir 30-40 tane şampiyonun 30-40 dklık oynanış videolarını izle.Hem eşleşmeler hakkında fikrin olur.Hem de o kadar oyun içinde çok olay görüp ders alırsın.Bol bol montaj izle.
  • imegos İ kullanıcısına yanıt
    Yeniden başlayacağım teşekkür ederim,zaten westteyim senle denk gelme ihtimalimiz 0 bile değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Yeniden başlayacağım teşekkür ederim,zaten westteyim senle denk gelme ihtimalimiz 0 bile değil

Ne alaka şimdı

• Postal Dude P kullanıcısına yanıt
    hocam en az 900dk yapar bu da 15 saat çok değil mi
  • H.o

• Oyun o kadar değiştiki artık anancı veletleri normal karşılayacaksın
  • Arkadaş olmadıkça girmiyorum zaten hocam. Zaten vazgeçtim gibi lolü öğrenmeye harcayacağım enerjiyi yarım yamalak bildiğim dotayı tam öğrenmeye harcamayı düşünüyorum
  • Ah şu ygs lys olmasa bende başlayacamda...
  • çok salmadıktan sonra oynarsın gene hocam çok kısıtlama kendini
  • Mantık aynı değişen görünüm

• 3-4 Günde bir arkadaşlarla kafeye gidip oynuyoruz 4-5 oyun :DD Evdeki bilgisayara yükleyince başından kalkamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.