Şimdi Ara

YENİDEN...doğal Ihlamur - kestane balı kargo dahil 1kg fiyatı 60 tl oldu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
23
Favori
19.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çam balinin kestaneye göre faydaları ve farkları nelerdir yada kestanenin diğer ballara göre faydaları mı diye sormak lazım?
  • cegabo85 kullanıcısına yanıt
    Kesildimi hocam bal ? Eylül ayında satıyorum ben marmaristen alıyorum tanıdıklardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 21 Temmuz 2014; 14:48:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Yiyen Fare

Kesildimi hocam bal ? Eylül ayında satıyorum ben marmaristen alıyorum tanıdıklardan

Yok hocam daha kesilmedi. Gecen yilin bali var su ana ama ben zaten satmaya karar verirsem yeni kesimden veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığım ve sorunlu çıkan çam balının tutarı satıcı arkadaş tarafından iade edildi. İlgisi için teşekkür ederim.
  • 2 KG YALOVA IHLAMUR - KESTANE BALI , sanalpazar üzerinden bugün siparişi verilmiştir.
    ürün geldiğinde inceleme yapıp, takip eden arkadaşlara gereken bildirim yapılacaktır.

http://www.sanalpazar.com/2kg-Yalova-Ihlamur-Kestane-Bali__isp26954722

• Bende bir adet YALOVA DOĞAL IHLAMUR -KESTANE BALI siparişi vermiş bulunmaktayım.
  • Ben de 2 kg ıhlamur balı sipariş ettim.Gelince bakalım.
  • merhaba,

dün geçtiğim siparişi kargoya verebildiniz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

merhaba,

KARGO TAKİP NUMARANIZ :KP01567122471

KARGO TAHMİNİ ULAŞMA TARİH 26,07,2014

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: yalovabali77

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

merhaba,

KARGO TAKİP NUMARANIZ :KP01567122471

KARGO TAHMİNİ ULAŞMA TARİH 26,07,2014

hangi kargo olduğunu da söylerseniz, forumca takip edebiliriz.

tşkler.
  • Beyler ballar iyi güzel tamam sorun yok. Ancak merak ettiğim mevzu balların orjinal ve doğal olduğuna nasıl emin olacaz? Satan arkadaşlara lafım yok. Ancak piyasada binbir türlü dolap dönüyor. Nasıl rahatça sipariş verebiliriz güvenipte?
  • Bayram dolayisiyla sanalpazar uzerindeki linkleri guncelleyip kargo gonderim suresini 15 gun olarak degistirdim. 3 agustosa kadar yapilan alisverisler 4 agustosda kargoya verilecektir siparis vermek isteyenler bu duruma dikkat ederse sevinirim

• İki kg ıhlamur kestane balı sipariş vermiştim.Ballarım dün geldi.Yukarda arkadaşa köpüklü pakette gönderilmiş.Fakat bana gelen iki kavanoz poşete konup ptt kolisiyle gönderilmiş.Gündüz bakamadım.Malum oruç.Akşam kutuyu açtım.Kavanozun bir tanesi kırılmış.Allahtan poşet sağlam dışına akmamış.Fakat her tarafı şişe kırıkları olduğu için çöpe gitti.Diğer kavanoz sağlam.Balın tadına baktım.Tadı çok güzel.Gene alırım.Yalnız kutu veya köpük gibi birşeyin içine konursa iki tarafa da rahatlık olur.Satıcıya sorum bu haliyle onay vereyimmi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iasker11 -- 25 Temmuz 2014; 9:47:51 >

• yalovabali77 Y kullanıcısına yanıt
    Tadı nasıl dostum. Çok acı mı? Yoksa orta derece mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: iasker11

İki kg ıhlamur kestane balı sipariş vermiştim.Ballarım dün geldi.Yukarda arkadaşa köpüklü pakette gönderilmiş.Fakat bana gelen iki kavanoz poşete konup ptt kolisiyle gönderilmiş.Gündüz bakamadım.Malum oruç.Akşam kutuyu açtım.Kavanozun bir tanesi kırılmış.Allahtan poşet sağlam dışına akmamış.Fakat her tarafı şişe kırıkları olduğu için çöpe gitti.Diğer kavanoz sağlam.Balın tadına baktım.Tadı çok güzel.Gene alırım.Yalnız kutu veya köpük gibi birşeyin içine konursa iki tarafa da rahatlık olur.Satıcıya sorum bu haliyle onay vereyimmi.?

hazır strafor kalmadığı için o şekilde ambalajlayıp gönderdim sağlam olsun diye patparlı poşetlere kat kat sardım ama fayda etmemiş.
    balı beğendiğinize sevindim ben il dışındayım isterseniz 1kg bal parası iade edyim iban adresinize yada bayramdan sonra balınızı kargolayabilirim tercih sizin

• Bayram sonu bal alayım.Bal çok güzel.Sanalpazar onayını vereyim o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iasker11

Bayram sonu bal alayım.Bal çok güzel.Sanalpazar onayını vereyim o zaman.

onay için teşekkürler bal ile beraber bir miktar da polen göndereceğim hediye olarak

• Ne oldu bu konu?Ballar tükendi mi?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.