Şimdi Ara

YENİDEN BİMEKS İNDİRİM ŞENLİĞİ KAÇIRMAYIN ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
10
Favori
11.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün mağazaya gidip iphone kulaklığa baktım orijinal değil resmen çakma ürün kutuda for iphone/ipod yazıyor sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoya verilecek yazanlar müş hiz kargo numarası istesin sistem güncellemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Bimeks son aylarda dikkatimi çekiyor, yeni ürün getirmiyor ve mağazaları gittikçe boşaltıyor. Ya piyasadan artık çıkacak ama ses etmiyor yada sektör değiştiricek tüm stokları sıfırlamaya çalışıyor.

Bu internet ürünleri için de hepsi teşhir şüphesi var, çünkü mağazasında bile teşhir ürünleri paketleyip satış için raflara koymuşlardı bir ara.

Eğer ben aldım indirimden, geldi, sıfır sorun diyen varsa alacağım ürünler olacak.

Yakımları bimeks işleten biri olarak kısaca şöyle anlatayim ülkemize büyük firmalar tarafindan verilen kredi limiti azaltildigindan dolayı açık hesap çalışma limitleride kısıtlandı.yani depolarda artık eskisi kadar ürün barindiramiyorlar.soyleki samsung atıyorum
    100 milyon dolarlık vadeli çalışmasını 30 milyon dolara çekmiş.gerisi peşin çalışmaya dönmüş.yani sen alıp 10000 samsung telefonu depoya koyarken şimdi 3000 telefonu alabiliyorsun.ée böylece şirketler kısıntıya gidince sende deponda bekleyen malların kapladığı limiti düşürmek zorunda kalıyorsun.daha hizli paraya çevirmek içinde karından feregat ediyorsun totalde depolu değil sürümlü çalışmak zorunda kalıyorsun.1 yıldır bayramlara yakın kapalı telefon bulunmakta zorlanilir oldu bimekste teknosada media da sebebi de bu.bimeksin şu anda ülkemizdeki karlılık ve satış yeri diğer elektronik mağazalarina göre çok daha sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

teşhi ürün bitmiştir. Bimekste satılan sağlam indirimli ürünlerin neredeyse tamamı teşhir ürünüdür. Eğer teşhir ürünü takıntınız varsa müşteri hizmetlerini veya mağazayı arayıp sorun. Ben fiyatı uygunsa teşhir olmasına bakmıyorum. yakın zamanda teşhir çamaşır makinası ve ütü almışlığım var.

Hicam sizce ekran karti outket urunumudur

bunun cevabını çok yakında görücez . Ve sanıyorum konuşmuş olmak için konuşanlar cevabını alıcak.

vallah bende aldım asus gtx 1070i .. kargoyada verilmiş
    Kargo Toplam Kg/Ds 5,14
    yazıyor 5kg muz gönderecek halleri yok bakalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

teşhi ürün bitmiştir. Bimekste satılan sağlam indirimli ürünlerin neredeyse tamamı teşhir ürünüdür. Eğer teşhir ürünü takıntınız varsa müşteri hizmetlerini veya mağazayı arayıp sorun. Ben fiyatı uygunsa teşhir olmasına bakmıyorum. yakın zamanda teşhir çamaşır makinası ve ütü almışlığım var.

Hicam sizce ekran karti outket urunumudur

bunun cevabını çok yakında görücez . Ve sanıyorum konuşmuş olmak için konuşanlar cevabını alıcak.

vallah bende aldım asus gtx 1070i .. kargoyada verilmiş
    Kargo Toplam Kg/Ds 5,14
    yazıyor 5kg muz gönderecek halleri yok bakalım

güzel bir potasyum kaynağı olur

• Dün sipariş verdiğim Jbl kulaklık ve hoparlör kargoya verilmiş fakat 1 Kasımda sipariş verdiğim iphone 7 de hala hareket yok.
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    hocam outletle teşhiri karıştırmamak lazım. Outleu ürün kullanılmış, sorunu nedeni ile iade edilmiş serviste işlem görmüş olabilir ve bu ürünün garantisi 1 yıldır. garanti muhatabı bimekstir.
    teşhir ürün sadece görsel amaçlı kutusundan çıkartılmış ve ve vitrinde sergilenmiştir. Sıfır ürün gibi garantisi fatura tarihinden itibaren başlar. eğer ekran akrtı outlet ise ve ölü fiyatına değilse şahsen ben almam ancak fiyatı uygunsa hikayesinide öğrenmek koşuluyla bakmam göz yaşına, kaidelere göre güzel bir defin işlemi yaparız.

yukarıda yazanlar kendi alışveriş tecrübelerimden kazandığım bilgilerdir. aksini iddaa edenler olabilir haklıda olabilirler ben bildiğimi paylaşıyorum.
  • firat1337 F kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı sıkıntı zaten sepete gidince çok yavaşlıyor site

• Kapalı kutu ipad mini 4 kaptım.

İlk defa bimeksle işim ters gitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Kapalı kutu ipad mini 4 kaptım.

İlk defa bimeksle işim ters gitmedi

Başka yerde yok mu ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata görmedim

• ceycey11 kullanıcısına yanıt
    Benim de bahsettiğim bu, o ekran kartı iade edilip servis görmüş büyük ihtimalle.
    Konudaki ürünleri sıcak olmaktan çıkarıyor, konu gereksiz .

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

O fiyata görmedim

Ah bi de açıklama tam olsa..

Tadından yenmez

Ne aldığını nerden bilelim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimeks için internetten çek,bi para kullanılamıyor galiba,yani çek bölümünden hesapta satılmaz
  • firat1337 F kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun var.Mail attım cevap bekliyorum.
  • sepete girmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: firat1337

Sepete ürün eklediğimde sepetiniz boş diyor bende. Sizde de öyle mi arkadaşlar?

benim günlerdir öyle hocam. sepette 10 ürün var ama girmiyor sepete. siteyei değiştrdiklerinden beri alışveriş yapabilen var mı merak ediyorum açıkçası. adamlar alışveriş yapılamamsı için ellerinden geleni yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

benim günlerdir öyle hocam. sepette 10 ürün var ama girmiyor sepete. siteyei değiştrdiklerinden beri alışveriş yapabilen var mı merak ediyorum açıkçası. adamlar alışveriş yapılamamsı için ellerinden geleni yapıyorlar

Sen ne diyon .. Müşteri hizmetlerini aradığımda şuan problem var saat 22.00 de çözülecek denildi bende aptal gibi 22.00 bekledim baktim sorun devam ediyor tekrar telefon ettim tabi ama saat 22.00de mesai bittiği için karşımda muhattap bulamadim...kolpaliga bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Sen ne diyon .. Müşteri hizmetlerini aradığımda şuan problem var saat 22.00 de çözülecek denildi bende aptal gibi 22.00 bekledim baktim sorun devam ediyor tekrar telefon ettim tabi ama saat 22.00de mesai bittiği için karşımda muhattap bulamadim...kolpaliga bak

inanman büyük hata olmuş valla. bunların birbirlerinden hiçbişeyden haberleri olmuyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.