Şimdi Ara

YENİDEN BİMEKS İNDİRİM ŞENLİĞİ KAÇIRMAYIN ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
10
Favori
11.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun, değişim talep edeceksiniz değil mi?
    Birde bu ses çok mu belli ediyor, hiç başıma gelmediği için soruyorum. Düşük devir dahi aynı ses mi var yoksa tam yükte mi? Olay tam olarak nedir?
  • beyler n11 de ılık bir fırsat + çekle falan güzel bir şeyler olabilir
    1.640,67 TL
    http://urun.n11.com/ekran-karti/asus-turbo-gtx1070-8g-8gb-256bit-nvidia-ekran-karti-P139082281
  • CooL-T kullanıcısına yanıt
    Csgoda deneyebildim sadece simdilik gsync açıkken 144fpsde sadece kartin yaninda duyuluyor, gsync kapatinca 600 civari fpsde disardan da rahat duyuluyor. Kartin peformansina bir engel degil cw 2 yil 970 kullandim cw ile. Aksam bir kac oyunda daha tekrar deneyip degisim icin gonderebilirim olmazsa.

970lerde cwsiz kart bulmak zordu 1070 serisinde nasil bilmiyorum yine cok varsa göndermesem de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Kasım 2016; 16:23:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim kacta basliyor kacta bitiyor..kim ne aliyor kaca aliyor hic.birsey yazmiyor dogru duzgun..boyle amacsiz bir konuda gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkler ölü bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Bosch PSR 108 LI-2 Akülü Vidalama 235 TL

https://www.bimeks.com.tr/urun/bosch-psr-1080-li-2-cift-akulu-vidalama-makinesi-151369

piyasa fiyatları

http://www.hepsiburada.com/bosch-psr-108-li-2-akulu-vidalama-p-HRBOSCH060397290L

bu ikisi aynı ürün değil hocam

Aslında bu ürünü almak istiyorum ama kupon vb. indirim bulursam çok iyi olacak..

• CooL-T kullanıcısına yanıt
    quote:

Her ne kadar yorumlarda sorunları görsemde, şansımıza diyerek garanti yüzünden almayı düşünüyordum.
    Demişsiniz de dedim acaba kartta mı sorun var ?
  • Arkadaşlar son zamanlarda bimeks te bir sıkıntı var çözemedim. Outlet de ürün beğendim müşteri hizmetlerini aradım stoklarımızda var internet sitesi güncel vs dedi. İyi o zaman dedim aldım 4 gün boyunca hazırlanıyor göründü durumu, bu arada aradım tabi müşteri hizmetlerini paketleniyor vs 5.gün temin edilemedi iptal, para iade olacak notu düştü. Alışveriş yaparken site yenilendiği için kredi kartı vs çalışmıyordu havale yapın demişti müşteri hizmetleri. Öyle yapmıştım iade için banka bilgilerimi istediler ve aynı gün 25 ekimde bu bilgileri ilettim. O tarihten bu yana iade bekliyorum defalarca müşteri hizmetlerini aradım ilettik birime, dönülecek, yapılacak vs vs diye oyalıyorlar. Parayı bildiğin gasp ettiler. Artık savcılığa suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum havale işlemi ne kadar zor yada uzun olabilir? Hatta dikkatinizi çekti mi bilmiyorum şikayetvar.com da son zamanlarda iade ile ilgili şikayetler artmış durumda. Bi kazık atmasalar bari ülkeye bak neye güveneceğimizi şaşırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1ED2E7222 -- 8 Kasım 2016; 20:35:52 >

• Tüketici hakem heyetine gidebilirsin ancak
    Onlarda 6 aya ancak bakıyorlar dosyalara
    Eğer küçük bir ilçede yaşıyorsanız cabuk çözülüyor hemen karar alınıyor. O kararla icraya verdin mi bak o zaman kac kere ariyorlar seni parani verelim diye

• indirimler yine başlamış
  • şikayetleri okumuyorsunuz galiba. koşun teşhir ürünlere
  • Bimeks bir garip. Bugün Konya mağazasına gittim.Iphone SE mağazada 1.899.00 nette 1.999.00 tl idi.

• arkadaşlar klavye alan var mıdır?

• Logitech Z533 2.1 Siyah Hoparlör+Bluetooh Adaptör 270 ₺
    en iyi fiyat sanırım verdim 1 adet sipariş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuventhh

Bimeks bir garip. Bugün Konya mağazasına gittim.Iphone SE mağazada 1.899.00 nette 1.999.00 tl idi.

Hocam mağazadaki alıiverişe bi para verıyormuydı

Sitede :1899 tl se +200 de bi para diyor
    Ama teşhir vb yollarlar diye çekiniyoruz

Ondn sordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünlerde bulaşmamanız gereken 2 firma var.bimeks ve flo.şikayetvar sitesine bakarsanız anlarsınız.

• Bimeks bipara olayını yeniden çıkartmış.
    https://www.bimeks.com.tr/urun/apple-macbook-pro-mf839tua-i5-146530/stok-olan-magazalar
    Bu laptopu hem öğrenci indirimi hem bipara ile alabilir miyiz?
  • Apple kulaklık geldi ama fake gibi bu ne ya.
  • G710+ klavyem geldi sıfır kutusunda sıkıntısız alışveriş oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.