Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
34
Favori
185.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

Bu mesaj silindi.
    Hay Allah!.. Kendimi teknoloji özürlü bir dede gibi hissettim

Şehrin üstüne gelip, sağ tuşa basmak hiç aklıma gelmemişti. Ben hep OK tuşuna basıyordum.

Neyse, belki bu sağa açma olayını farketmeyen başkaları da vardır, onlara bir faydam dokunmuş olsun.

Çok teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 30 Haziran 2019; 17:17:4 >
  • Bu arada bugünkü bir tespitimden bahsedeyim.

Daha önceden hatırlayanlar olacaktır ; Google Play Store uygulamasının kurulumunda bir sorun yoktu ama Play Store üzerinden herhangi bir dosyayı seçip yüklemeye kalktığımızda hata mesajı alıyorduk ve birşey yükleyemiyorduk.

Ne hikmetse bugün denediğimde herşey normale dönmüştü ve Play Store üzerinden deneme amacıyla farklı farklı uygulamalar yükleyip kaldırdım.

Dolayısıyla yaşanan sıkıntı herhalde Zidoo kaynaklı değildi ki kendiliğinden çözüldü ve bugünkü denemelerimde Play Store üzerinden uygulama yüklemede hiçbir sorun görmedim...
  • Altyazı ile ilgili sıkıntıyı firmaya bildirdiğimi yazmıştım.

Tekrar hatırlatacak olursam da ; https://www.turkcealtyazi.org/ ve https://www.planetdp.org/ sitelerini yazmış ve Türkiye'deki kullanıcıların yani bizlerin özellikle bu sitelerden altyazı indirdiğini haftalar önce iletmiştim firmaya.

Fakat şu ana kadar bu konu ile ilgili bilgilendirilmedim ve hiçbir bilgiye de sahip değilim açıkçası.

Ben alttaki iki filmde yaşaşan altyazı sıkıntılarını aşağıdaki ekran görüntüleri ile birebir ilettim firmaya.

Bilmeniz açısından sizlerle de paylaşayım mailde gönderdiğim bu detayları.

Film ismi : Iron Man 2

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

Altyazı arama sonrası ekrana gelen durum : Hiçbir altyazı bulunamamış durumda.

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

Diğer bir örnek film : Jack Reacher

Altyazı arama sonrası ekrana gelen durum : Bulunan altyazıların filmle alakası yok , saçma sapan bir bulma ekranı.

İşte bu ekran görüntülerini mail ile aynen gönderdim firmaya ve yazılım grubunun işini adam gibi yapmaları konusunda da verip veriştirdim.

Daha ne yapayım yahu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 30 Haziran 2019; 18:38:36 >

• Tekrardan sağolasın üstad.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix yapımlarının 4K MKV'leri eskisi kadar sık çıkmıyor, bunun bir sebebi var mı? Yoksa ben mi bulamıyorum, RARBG'de yok mesala.

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebini bilemiyorum ama en azından sen , son dönemde bir türlü giremediğim Rarbg sitesine nasıl girebildiğini paylaşabilirsin...

• quote:

Bunun sebebini bilemiyorum ama en azından sen , son dönemde bir türlü giremediğim Rarbg sitesine nasıl girebildiğini paylaşabilirsin...
    https://rarbgmirror.com/torrents.php
  • Arkadaşlar bu cihazı İzmir karşıyakadan kullanan varmıdır, bendeki popcorn a500 cihazı ile bir haftalığına test amaçlı kullanmalık değiştirmek istiyorum, bana kalırsa Sigma işlemcili a500 daha iyi resim basıyordur boşu boşuna para vermek istemiyorum:)) yada kendimi kandırıyorumdur.

• Vxp işlemci var senin cihazda belli olmaz belki daha net gösterir denemeden alma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Eyvallah...

• Yeni yazılım yok mu Papirus senin Çinliler yatışa geçti herhal

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Aziz Dostum ,

Bildiğin üzere resmi olarak en son v2.2.61'i yayınlamıştı firma ama bazı sitelerde v2.2.65 yazılım versiyonu dolaşıyordu.Hatta bende bu versiyonu indirip yüklemiştim ve hâlâ da kullanıyorum.

Her ne kadar firma tarafından henüz yeni bir yazılım yayınlanmasa da ; firmanın deneme sürümlerinde v2.2.78'e ulaştığını görüyoruz , çünkü bazı sitelerde bu v2.2.78 yazılımı bulunabiliyor.

Ama bu resmi olarak yayınlanan bir yazılım değil tabii ki ve her zamanki gibi bazı Beta testerlar tarafından sitelere sızdırılan bir yazılım.

Özetlersek ; resmi olarak yayınlanan v2.2.61'den sonra da firmanın yazılımı geliştirmeye devam ettiğini ve en azından Zidoo Z9S ile Z10 modelleri için versiyon ilerlemesinde v2.2.78'e kadar geldiğini anlıyoruz.

Dolayısıyla yakın bir zamanda Zidoo Z9S ve Z10 için bir yazılım geleceğini görebiliyorum.Ve eskiden olduğu gibi tüm Realtek 1296 Chipsetlere aynı yazılımı verirlerse Zidoo X20'de bundan nasibini alacaktır elbet.

Gerçi Zidoo forumda ; Zidoo X20'nin oldukça stabil olduğunu ve yazılımdan memnun olduklarını yazan kullanıcılar var ama yine de güncelleme alabilir Zidoo X20.

Neyse biraz daha beklemeye devam bakalım...

• Netflixe üye oldum canım sıkıldı tv 4k destekliyor ses desteği yok dolby atmos 400 dolarlık x20 Netflix lisansına sahip değil bu nedir ya?

Benim için iyi bir küfür et bir dahaki yazışman da arkadaş dava açacakmış dolandırıcılık davası de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 7 Temmuz 2019; 0:52:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Netflixe üye oldum canım sıkıldı tv 4k destekliyor ses desteği yok dolby atmos 400 dolarlık x20 Netflix lisansına sahip değil bu nedir ya?

Benim için iyi bir küfür et bir dahaki yazışman da arkadaş dava açacakmış dolandırıcılık davası de
    Bir apple tv ci daha yukleniyor

Loading.......

• Ya sorma zoruma gidiyor keşke dune hd pro alsaydım 400 dolar verdim ben bu alete dün akşam denedim ya hiç çalışmıyor yüklediğim versiyon ya da sd görüntü veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Ya sorma zoruma gidiyor keşke dune hd pro alsaydım 400 dolar verdim ben bu alete dün akşam denedim ya hiç çalışmıyor yüklediğim versiyon ya da sd görüntü veriyor
    Dune de ayni halt abi bu adamlar dan netflix bekleme

Sen kardesini dinle al bi apple tv beyenmessen iki katini bana yaz

• Ah gözünü sevdiğim kardeşim sorun bitmiyor ki amfi hdr değil diye çift çıkışlı oynatıcı aldım kulaklık ayri fecaat 4k 30hz hadi onu çözerim filmler 30 fps den aşağı
    ama hdr olmayacak bu sefer hdrli çok içerik var mı çok da kurcalayamadım

yani bana çift hdmi çikışlı pro bir alet lazım ya da cok çalışmam lazım iyi bir avr almak için misal anthem 1120

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Evdeki 5.1 ses sisteminden kurtul , bırak HD ses sevdasını.Benim gibi al bir Apple TV 4K , huzura er.

Şaka bir yana benim için bu böyle.Valla ne yalan söyleyeyim ; Apple TV 4K aldığımdan beri Zidoo'yu kullanasım bile yok ama bende ne AVR ne de 5.1 hoparlör sistemi var , sebebi bu.

Sen davanda haklısın ama Netflix bu adamlara yani Zidoo'ya lisans falan vermez.Bu yüzden bundan sonraki planlarını da buna göre yapmanı tavsiye ederim sana...

• quote:

2 gündür siteye girme fırsatım olmadı. Evet, ben de 2-3 senedir Lazzaro'nun yazdığı siteden giriyorum.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.