Şimdi Ara

Yeni Zelanda eşcinsel ilişkilere ceza hükümlerini kaldırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: möhendist

1.Dünyada şuan hiçbir ülkede ada ülkelerini ve muz cumhuriyetlerini(afrika ülkeleri orasıda zaten sömürge Şeriatın temel esası adaletle yönetmektir yöneticiler sömürge desteklidir büyük ihtimalle o yüzden yoktur) tam bilmiyorum Şeriat yok nasıl dersen araplar iftira atsa birine mahkeme olmadan cezası veriliyor arapsan suç işle şeriat uygulanmaz bunun neresi şeriat iranda öyle gizli perdede her türlü fuhşaniyat var daha bir sürü örnek.
    2.ben eşcinselliğin Allahın yasakladığı ve yapanların başlarına gelenleri bildirdim eğer bu dünyada gelmesse öbür dünyada dahada feci olur uyarmak amaçlı bilgilendirme amaçlı söyledim inanmıyorsan kendine inanan varsa bilsin diye bildirdim eşcinsellik zinadan çok daha büyük günahtır.

Hangi fıkıh bilginle eşcinselliğin, zinadan daha büyük olduğunu iddia ediyorsun?

Zinada aldatma günahı da vardır.

Eşcinsel ilişkide ise aldatma söz konusu değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Eskiden eşcinselliği bir sapıklık olarak görürdüm, ta ki insanların hormonlarıyla alakalı olduğunu öğrenene kadar.

En kötü şey cahilliktir.

Hormonlarla alakası yok. Doğal bir yönelim.
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Yav he he. İnsanlarda maymundan gelmiş, uzun adam, faiz lobisi, dış mihrak, fetö.

Sana konuşacak birşey bırakmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civitas Terrana kullanıcısına yanıt
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi möhendist -- 11 Şubat 2017; 20:6:50 >
  • quote:

Kuranı Kerimde yazıyor eşcinsellik zinadan daha ağırdır

İyi de o senin dinine göre. Sen eşcinsel olma da başkasının hayatına karışımazsın bu ülkenin dini yok onu öğrenin bi önce.

Hristiyan bi türkün sana çıkıp incil okucaksın ulan demesi gibi bişey bu.

Herkes dinini kendisi yaşasın.
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    ben zaten başta inanan için yazdım lütfen okumadan yorum yapmayın ilk yazdığım yorumu okursanız anlarsınız
  • quote:

Kuranı Kerimde yazıyor eşcinsellik zinadan daha ağırdır

Hangi ayette yazıyor?
  • Civitas Terrana kullanıcısına yanıt
    yazıyor dememeliydim yanlış kullanmışım Kurana Kerim tefsir edildiğinde eşcinselliğin zinadan dahada kötü bir şey olduğu anlaşılıyor mesela lut kavmi kıssası ve başka ayetler ben bu amaçla demiştim ve mantıkende zinada tek nikahı olmayan kişiyle eşcinsel ilişkide hem nikahı yok hem aynı cins neyse anlatmak istediğimi yanlış yazmışım en iyisi yorumumu siliyim başka bir şey anlatmak istiyorumda yanlış cümle kullanmışım Allah affeylesin birde eşcinsellik kendi isteği olmadan doğuştan olanlarda var onlar istisna onlar ağır basan cinsiyeti seçmek zorundadır zor bir durumdur Allah herkese yardım eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi möhendist -- 11 Şubat 2017; 20:7:27 >
  • möhendist kullanıcısına yanıt
    aha gene kombo islamcısı bir tane daha ulan ayetlerle kafayı yemisiniz lan eşcinsel insanlardan bilim adamı çıkmıyor çıkıyorr hayvanlarda eşcisenlik varmı varr hatta çift cinsiyetli canlılar bile dogum yapabiliyorr senın derdin şeriatla herşey güzel olacaganı zanetmen ortaçag zihniyetiyle bir yere varılmaz geçin bu saçma sapan dincilik ayak işlerini
    ister insan inege tapsın ister duvara tapsın ister cinsiyet degiştirsin beni ilgilendirmez kendi hayatıdır önemli olan iyi insan ve iyi egitimli olmaktır işiniz gücünüz milletin seks işlerine karışmak boş boş düşüncelerle ugraşmayın
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    ilmi Allah isteyene verir Allahı inkar etsin isterse ilim için uğraşıp ilim istiyorsa o ilim öğrenebilir ama önemli olan hidayetdir ilim ilim bilmektir ilim kendini bilmektir kendini bilmeyen ilim bilse ne olurki dediğimi anlayıp uygulamayana söylenen söz beyhude değilmi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.