Şimdi Ara

Yeni Zelanda'da Camiye Saldırı! (50 ÖLÜ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.109
Cevap
5
Favori
90.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bu mesaj silindi.
    hepinizle tek tek mücadale edeceğiz o camide olsaydım o itin arkasından dolaşıp boynunu kırardım orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Ölü sayısı nasıl o kadar yüksek olabildi yahu videoda adam çok amatör duruyor çok büyük ihmal var izin verilmiş gibi
    Adam kesinlikle profesyonel. Mermisi bittiğinde şarjörü 2 sn'de değiştirmesi bile eğitimli bir insanın yapabileceği bir şey. Eli titremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Adam kesinlikle profesyonel. Mermisi bittiğinde şarjörü 2 sn'de değiştirmesi bile eğitimli bir insanın yapabileceği bir şey. Eli titremiyor.

Alıntıları Göster
    adam zaten saldırı yapmadan once hazırlık ve egitim yapıyor. su an 3 kisi daha tutuklandı.
  • Beyler uyariyorum kendine güvenmeyen izlemesin videoyu. Çünkü videodaki mahluk dünyanin gelmiş geçmiş en ruhsuz, sogukkanlı katili olabilir. Eski asker olma ihtimali yüksek. Çok net vuruşlar yapiyor şerefsiz. Bunu savunan, sempati duyan bir varsa hemen bloklasın beni. Tekrar ediyorum videoyu izlemeyin. Videoda acimasız bir şerefsiz var bunu bilin yeter.

Artik tüm dünyada sabit bir silah yasası olmalı. Bm toplanmalı bu konu için. Sivil insanlarda uzun namlulu tam otomatik silahın, bu kadar mühimmatın ne işi var ulan? Çok ciddi bir sıkıntı bu. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Ayrica olayin yaşandığı ülkede kolluk kuvveti yok mu yahu? Adam herkesin oldüğüne emin olana kadar ateş ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölen hep müslüman, terörist olan yine hep müslüman.

Köleleştirilmiş zihinlerinize ....

• İnsanın en saf hali ibadet ederkenki halidir arkadan vuracak kadar alçakça bir hareket ancak bu resimdeki korkakların yapacağı bir iştir işte ...Allah acılı ailelerine sabır versin ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • #ChristianTerror
  • Siyasal hristiyancı teröristler boş durmamış anlaşılan.

Ölenlere Allah rahmet eylesin.

• Yeni Zellanda gibi suç oranı çok düşük, demokratik ve gelişmiş bir ülkede de bu tip bir vahşet yapılıyorsa yansın bu dünya.
    https://onedio.com/haber/dunya-nin-en-guvenli-yasama-sahip-10-ulkesi-457701
  • Konuda hala din kavgası var. Yahu beyler 40+ ölü diyorlar bizler hala din kavgası yapıyoruz. Bugün camiye saldırırlar, yarın kilisiye. Suçsuz insanlar ölüyor.

Sizce birleşmemizin zamanı gelmedi mi?
  • Yeni Zelanda Başbakanı: Saldırıyı gerçekleştirenler hristiyan dinine mensup.

Bu saldırıyı ışid gerçekleştirseydi neredeyse göbek atıp kendi ideolojilerinin haklı olduğuna sevinecek insanlar olacaktı bu forumda.
    Saldırıyı aşırı hristiyanların gerçekleştirmesine rağmen halen islam dinine suç bulan zalimler var.

Orada ölenler müslüman değilde hristiyan yada ateist insanlar olsaydı ben yine de üzülecektim.Çünkü ben insanım.İnsan olmak bunu gerektiriyor.İNSANLIĞINIZI SORGULAYIN!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFF95B10 -- 15 Mart 2019; 11:30:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Masum insanlar ölmüş bunun dini dili olmaz ayıptır günahtır vicdansızlıktır
    Bu ****nin oğlu canlı yayında kurşuna dizilerek öldürülmezse hak yerini bulmayacaktır.
  • trmeto kullanıcısına yanıt
    Çok da umrumdaydı.

Bana giren çıkan yok.

Pazara akşam vakti gidip çürük çarık meyveleri, sebzeleri biraz daha ucuza almak istiyorsa, çocuklarınızı imamhatipe gönderin diyenlerin çocukları avrupada, özellerde okumasını gururuna yediriyorsa, evime ekmek götüremiyorum diye ağlayıp intihar etmek istiyorsa gitsin akpye versin. Onlar akpye verse de chpye verse de ben etkilenmem.

Ama buraya gelip olanları, koyduk diyenlerin aslında nasıl konulduğunu yazarım. Içlerinde olduğumdan gayet iyi şekilde görüyorum. Kendini düşünmeye adamı da düşünecek değilim. Herkes hakettiği gibi yaşar

Bataklıktalar, çırpındıkça daha da batıyorlar. Ama nedense sen bataklığa düşmüşsün diyenlere kızıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.