Şimdi Ara

Yeni Yildiz Paketleri Yildiz 4gb-Yildiz 5gb-Yildiz 6gb(Numarasını Taşıyanlar ve Yeni Hat Alanlar)-Bitti- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
4
Favori
9.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o şekilde oluyorsa tamam akıl edemedim onu yahu :) pos tan alınırsa otomatik yenilenmiyormuş. 2 kere 20TL yüklemek daha mantıklı. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusel

bu fiyatların nesine ucuz diyorsunuz anlamıyorum
    çok pahalı

internetleri 2 ile çarp :)
  • ben de bugün hat taşıma işlemlerini yaptım. 38tl olan 6gb'lık pakete geçeceğim.

3g için 63mbps 4g için 100mbps üst sınır belirlenmiş, turbo paketlerde 375 mbps idi sınır, iphone 6 zaten 150mbps destekliyor diye biliyorum ki adam akıllı 16mbps bile fazlasıyla yeterli önemli olan ping ve çekim gücü.

diğer güzelliği sözleşme yapılmıyor bu tarife için istediğiniz zaman çıkabilirsiniz, dilediğiniz zaman farklı bir kampanya çıkarsa ona geçersiniz ya da numaranızı taşıyabilirsiniz.

bu tarife için son kullanım tarihi tarzı bir süre bulamadım, bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Evet pos cihazından alınca otomatik yenilenme olmuyor ama onun da şöyle güzel bir yanı var diyelim internetin 25 günde bitti aynı gün paketi tekrardan pos cihazından alabilirsin. 1 ay içinde 4 kez paket yenilenebiliyor. Ama sms ile alınca paketi yenilemek için 1 ay'ın dolması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Turkcell'in web sitesinde yıldız 4gb paketinin pos cihazından alınabileceği yazıyor. Yani evet pos cihazından paketi alabilirsin.

• Oncelikle merhaba forumdaşlarım eskiden turkcell kullanirken interneti acip kapatsak dahi 100kb gidiyorsu ne kadar kullandiğımizin bir onemi olmadan, hala durum böylemi ona göre bi paketlerden birini seçmeyi düşünüyorum

• Evet oyle ne yazikki faturalilar haric butun paketlerde oyle

• Şimdi benim aklıma takılan yıldız 3 gb ı 29 tlye alanlardanım aldığım zamanda 3g hız sınırı 7.2 mbps idi şu an yıldız 3 gb 27 tlye düşüp 3g hız sınırı 63 mbps olmuş benimde hızım 63 olarak güncellendi mi yoksa 7.2 olarak mı devsm edecek.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    bende ona takıldım 3gb yıldız paketinde geçen ay hız sınırı vardı şimdi kaldırmışlar sırf hız sınırı yüzünden uçuran pakete geçmiştim şimdi ise öyle bi ibare göremedim gelecek yıldıza geçicem alırlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

bende ona takıldım 3gb yıldız paketinde geçen ay hız sınırı vardı şimdi kaldırmışlar sırf hız sınırı yüzünden uçuran pakete geçmiştim şimdi ise öyle bi ibare göremedim gelecek yıldıza geçicem alırlarsa

yıldız 3 gb a almazlarsa b,le yıldız 4 gb a falan katılabiliyorsun hocam.
  • eray1135 kullanıcısına yanıt
    3G şebekesinden hız testi yaptınız mı? 7.2'yi geçebiliyorsa sizde de kalkmıştır diye düşünüyorum.
  • Merhaba,

Bugün vodafone'den numara taşıyarak 6 GB paketine geçtim.
    Numara taşığımız için gün boyu 30 dakika, 30 gün geçerli 100mb verdi Turkcell.

Tarifeye geçtim fakat Hesabım uygulamasından baktığımda kullanımlar gri olarak gözüküyor, ne hikmet anlamadım umarım bir problem yaşamam.
  • http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-6-gb-paketi

Şu an bir hattım 6 GB paketinde ve hız sınırı uygulanmıyor.
  • Turkcell kalitesine göre güzel fiyatlar
    En mantıklısı 6 gb olan paket
    Pos cihazından yükleme yapınca hemen yenilenmesi ayrı bir güzellik
    Ve önceki sayfalarda genç tarife için yaşı soran arkadaşlar!

12-25 yaş arası herhangi birinin tc numarasıyla genç tarifeli olabiliyorsunuz.
    Bilginiz olsun

• gençturkcell im bu tarifeye geçemiyorum. Sadece yeni geçenler faydalanabiliyormuş sanırım
  • Vodafone'u kötüledim durdum 4.5g doğru düzgün çekmiyor diye, bugün turkcell hat açıldı vodafone dan daha kötü çıktı. Şehrin göbeğinde zor çekiyor ya evde zaten çekmiyor da.

• An itibariyle yıldız 5 gb paketini aldım, internet ikiye katlandı 10 gb oldu. Geçen ay, yıldız 3 gb paketini almıştım bu iyi oldu. 40 tl yükledim, 5 tl kaldı. Gelecek ay 30 tl yüklesem paket yenilenir yine. 1 gb'da bip messenger için geldi ama onu fazla kullanmadığım için pek işe yaramayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 8 Mayıs 2016; 3:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

An itibariyle yıldız 5 gb paketini aldım, internet ikiye katlandı 10 gb oldu. Geçen ay, yıldız 3 gb paketini almıştım bu iyi oldu. 40 tl yükledim, 5 tl kaldı. Gelecek ay 30 tl yüklesem paket yenilenir yine. 1 gb'da bip messenger için geldi ama onu fazla kullanmadığım için pek işe yaramayacak.

Gece 3 gb interneti de aç hocam genç avantaj kampanyası diye geciyor geceleri de 12-6 arasi 3 gb gelsin :)

• tarife geçişim bugün yapıldı fakat hattınız bu tarifeyi almak için uygun değildir diye bildirim alıyorum. mh'yi aradım buradan atayamıyoruz paketi diyor, şimdi turkcell'e gidicem onlardan mh'yi arayın derse neler olur bilemiyorum artık
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    Belirttiğin kampanyadan faydalandım bundan birkaç gün önce. 2 gb internet vermişti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.