Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taahutumun dolmasina 2 hafta kalaya kadar basliktaki tarifeyi (prime yeni yil 8 gb)29 tl ye kullaniyordum,faturasiza gecme talebi olusturdum sincan tikisi bi musteri hizmetleri aradi sonradan kiz dedi ki farkli tarifede asimsiz 29 tl ye verelim kabul etmedim,dedim geçirin,hemen ertesi sabah geçiş oldu şaşırdım(faturasıza),dün aşımsızı(8 gb) %20 indirimle 40 liraya teklif ettiler tekrar taahhut verme kosuluyla,insanlarla dalga geçiyorsunuz dedim kapattim şu an faturasizdayim.faturasiza gecme istegi sonrasi bana cazip bi tarife teklif etmediler maalesef.kaldik faturasizda hayirlisi bakalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inceuclusarj -- 23 Kasım 2017; 10:54:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Vodafone faturasız hattım var şuan Türk Telekom faturasıza geçmeyi düşünüyorum. Şimdi ben bu 8GB'lık paketi faturasız 29 liraya alabilir miyim? Ne yapmam lazım bana yardımcı olabilecek birileri var mı? Faturalı 8GB 25 lira falan demiş millet ama anlamadım.
  • ilk once faturasiza gecin onlar sizi arar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

ilk once faturasiza gecin onlar sizi arar.

Prime'la Tanış 10GB tarifesinde karar kıldım teşekkürler.
  • guzel ama faturasiza gecerseniz ayni tarifeyi sizi aradiklarinda daha uyguna alirsiniz dedigimi ileride anlayacaksiniz

• Arkadaşlar 10 GB internet 1000 Dk 1000 sms 30.64 tl ye anlaştık vergiler dahil fiyat nasıl. Birde arayıp taahhüt yaptırdım. Ancak 38 gözüküyor
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    Hocam hattınız faturasızdan faturalıya geçerek mi oldu? Yada daha önce hangi tarifeyi kullanıyordunuz da bu tarifeyi aldınız?

Şuan fırsat 8gb kullanıyorum. 10 gün sonra taahhütüm bitiyor. %25 indirim hakkım var. Taahhütüm bitince aynı tarifeyi 39 TL ye yaparız dediler indirim hakkımla yine aynı 29 TL ye kullanabilirsiniz dediler. Ama sizinkinin de fiyatı çok uygun.

• Benim blöfü yemediler. Hattı faturasıza geçirmişler. Kepazelik. :)

• bu şerefsizler benim hattımı 29 TL'lik tarifeye geçirdiklerini söylemişlerdi ama 2 aydır fatura geliyor. Şikayet ettim ses kaydı dinlensin diye, kampanyamız sizi kapsamıyormuş 10 tl indirim gönlünüz olsun diye verdik diyorlar.. Bu şerefsizlere napsam ki?
  • Prime 10 GB tarifesine %71 indirimle kullanıyorum 8 lira civarı bir fatura geliyor 3 ayda bir ödeyeceğim sanırım. Geçen ay taahhütüm biterken aramıştım, indirim sordukça tanımladılar asla vazgeçmem senden Türk Telekom.
  • ByPhatgit kullanıcısına yanıt
    Yok usta bence Türk Telekom üstüne para veriyordur onları tercih ettiğin için...

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Bana mesaj geldi hocam. Mesajı onayladıktan sonra faturalıya geçiş sağladılar hattımı 2 günde. Sonrasında tekrar arayıp taahhüt verdim. 39 Tl'den 29 Tl ye düştüler :)
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Türkçeyi derken yi kesme işaretiyle ayrılmaz üstadım

• quote:

Orijinalden alıntı: afraze55

Türkçeyi derken yi kesme işaretiyle ayrılmaz üstadım

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPoint

Bu konuda gördüm bende hocam denedim oldu 2KAT yazıp 5555'e yollayın. Mevcut internet paketiniz 3 ay boyunca 2'ye katlanıyor.

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)

Hocam Allah razı olsun 4 ü 8 yaptık sayende 😂🙏😂

• Bu TT tam bir komedi ya. 49 TL'ye veririz diyor 8 GB sonra faturasıza geçirin diyince 25'e veriyorlar.
  •  Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)

Tarife hakkında bilgisi olan varmı? Ne ödüyoruz ne kullanıyoruz?

• 12 ay taahütlü ayda 39 tl

• Kabul etmek mantıklı mı sizce yoksa kontörlüye geçirin desek indirim yaparlar mı ?

Yaz fırsatı 8 gb tarifesini 36 liraya kullanıyorum ben şuan.

Kardeşim prime yeni yıl 8 gb tarifesini 29 liraya kullanıyor.

Farklı operatör tarife önerilerine açığım 8-10 gb internet işimi görüyor, dk ve SMS in çok önemi yok.

• NightFlight45 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarife bana da çıkıyor. 9 gün sonra taahhütüm bitiyor. %25 de indirim hakkım var taahhütüm bitince aktif olacak. Kabul etsem indirimli 29 a gelir. Kabul edeyim mi yoksa mh arayayım?

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.