Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
110
Favori
437.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Yazınızı malesef anlayamadım. Evet 5 aydır operatorler zamları yansıtıyor. 15 GB faturalı tarifesini 35 TL'ye vergiyle 37 TL'ye teklif ettilerse gözünüz kapalı kabul edin. Millet o teklifi almak için mail yağmuruna tutuyor müsteri hizmetlerini.
    Şuan Sosyal X Large faturasız 44 TL,faturalı taahhutlu fiyat daha yüksek. Oda yeni gelenlere. Eski aboneye 65 TL civarı olması lazım.
    dün aradılar istemiyorum dedim, yeniden teklifi almam mümkün olur mu acaba.. çekim kalitesinden memnun olmadığım için taahhütsüz diye kullanıyordum ben, bunda tahhüt var diye istememiştim...
  • Eser. kullanıcısına yanıt
    Cekimden memnun degilseniz Turkcellde lifecell 9 GB + 3 GB = 12 GB 63 TL ( taahhutlü )
    Yada platinum hoşgeldin 10 GB + 5 GB = 79 TL(taahhutlü)
    Malum turkcellde hediye GB fazla oluyor.

Turk Telekomda teklifi degerlendirmek isterseniz ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr adresine mail yazınız,teklif geldi ama numaradan emin olamadım,eğer teklifi siz yaptınız ise kabul ediyorum lütfen görüşelim yaz. Hattın numarasını,hat sahibinin bilgilerini yaz gönder. 2 saat içinde ararlar aç mutlaka.
    Herkes o teklifi istiyor,forumda konusu var. 15 GB 35 TL çok iyi çünkü. Telsiz ücreti dahil 37.32 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 7 Mayıs 2019; 15:46:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bangez kullanıcısına yanıt
    Mobil siteden şu linkteki yazımı ve aynı sayfada önceki ve sonraki yazılarımı okuyunuz,işinize yarayabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-tasima-yapana-uygun-paketler--136790148-41#137734930

Normal standart site için: 
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137734930

• quote:

Cekimden memnun degilseniz Turkcellde lifecell 9 GB + 3 GB = 12 GB 63 TL ( taahhutlü )
    Yada platinum hoşgeldin 10 GB + 5 GB = 79 TL(taahhutlü)
    Malum turkcellde hediye GB fazla oluyor.

Turk Telekomda teklifi degerlendirmek isterseniz ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr adresine mail yazınız,teklif geldi ama numaradan emin olamadım,eğer teklifi siz yaptınız ise kabul ediyorum lütfen görüşelim yaz. Hattın numarasını,hat sahibinin bilgilerini yaz gönder. 2 saat içinde ararlar aç mutlaka.
    Herkes o teklifi istiyor,forumda konusu var. 15 GB 35 TL çok iyi çünkü. Telsiz ücreti dahil 37.32 TL.
    çok teşekkür ederim ilgine hocam, ulaşmaya çalışayım TT'ye.

• teşekkürler hocam inceledim yazılarınızı. ardından sitede de biraz gezindim ama aynı selfy tarifesinin faturasızı 44lira iken faturalısı 69 lira. neden bu denli bir fiyat farkı var acaba arada? üstelik faturalıda 12 ay taahhüt olmasına rağmen. acaba faturasız tarifelerde ödenen ek ücret falan da mı oluyor paket ücretleri dışında? uzun süredir vodafone faturalı kullanıyorum ama internet hızı düşük geliyor ve fiyat olarak çok avantajı da yok. bu sebeple değiştirmek istiyorum.
  • bangez kullanıcısına yanıt
    Faturalı Selfy Sosyal X Large tarifesi numarasını taşıyarak gelene kampanyalı fiyat 49 TL. Malesef Turk Telekom sitelerinde bir dağınıklık var. Yeni müşteri kampanyaları yada yeni müşteriye kampanyalı tarifeler başlığında bu tarifeleri ayrıca sunsalar sorun olmayacak. Turkcell bunu yapıyor mesela.
    Neyse ilgili link:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/Faturali/selfynin-sosyal-xlarge-kampanyasi-yeni.aspx

• Benimde 1000 dk+1000 sms+8 gb taahhüdüm bitti hattımı faturasıza çevirin dedim biraz önce aradılar. Mevcut tarife için 36 TL ve 500 dk+500 sms+ 4 gb için 21,5 TL teklif verdiler biraz düşüneyim dedim çünkü beklediğim seviyede gelmedi teklifler. KAbul etmesem revize ederler mi yoksa direkt faturasıza mı geçerim. Bilginiz var mı?
  • SmuraY S kullanıcısına yanıt
    4GB yetiyorsa teklif iyi. 4 GB yetmiyorsa sanırım 8 GB 30 TL civarı bir teklif yedekte bekliyordur,4 GB yetmez deyin 8 GB sorun. Bence acele ediniz,faturasıza geçiş işleminiz yapılmak üzeredir. Teklif yapılınca anlaşma olmazsa 2. bir teklif için uğraşmazlar. Çünkü faturasıza geçiş talebinizi 3 gün içinde sonuçlandırmak zorundalar BTK kuralları gereği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 8 Mayıs 2019; 14:45:45 >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Numara taşıma ile mi geçmiştiniz?
    35tl midir?

Turkcell faturalı akıllı 3gb - 35 TL kullanıyorum.
    Lifecelle geçiş yapayım diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 gb için 36 TL teklif ettiler.
  • Şu konunun son 5 sayfasını okuyunuz.
    Mobil link:
    https://forum.donanimhaber.com/turkcell-kampanyalar-ve-paket-tavsiye--125852961-218#138203190

@SmuraY
    @Mechatronik

• Arkadaşlar bana da bir akıl verirmisiniz. Özel bir nedenden dolayı eski türk telekom hattımı kapadım. Yeni sıfırdan hattımı alarak prime katka 10 GB tarifesine 12 ay taahhüt vererek açtırdım. Şimdi bakıyorum her ay 60 tl geliyor faturam. Bunu düşürmenin yolu varmı ? Yoksa bunlar beni 12 ay boyunca inek gibi sağar mı ?

(3 ay oldu hattı açtıralı bu arada.)
  • ahcal06 kullanıcısına yanıt
    Taahhut vermişsiniz? 10 GB 45 TL olması lazım? Aşım mı yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 8 Mayıs 2019; 16:2:37 >
  • quote:

Taahhut vermişsiniz? 10 GB 45 TL olması lazım? Aşım mı yapıyorsunuz?
    Hocam özel iletişim vergisi ve telsiz kullanma ruhsatname ücreti varmış. Her ay 60 civarı geliyor. Bende anlamadım açıkcası :(
    Yeni hat alınca dediğiniz ucretlerin aylık taksidi en fazla ayda 8 TL. Telsiz kullanim ucreti de ayda 2.32 TL. Siz hattı alınca kaç ay sonra taahhut verdiniz,yeni hat alınca ilk 30 gün uygun fiyattan taahhut imkanı var. O da 10 GB 1000 dakika en fazla 47 TL olur. Siz kullanimlarim, tarifem,faturalarim ekranini ayri ayri buraya ekran goruntusu koyabilirmisiniz.

• Hattı aldığım gün taahhüt vermiştim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahcal06 -- 8 Mayıs 2019; 14:46:58 >

49 TL'den taahhut vermişsiniz. Tarife şartlarına uyuyor. Yeni alınan hat olduğu için yeni hat masrafları 12 aya bölünmüş. Onlarla birlikte 58 TL civarı yapıyor.
    5 TL daha ucuza belki aynı içerikte başka isimde tarife seçilebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 8 Mayıs 2019; 17:11:57 >
  • Anladım, teşekkür ederim hocam. Benim asıl sormak istediğim faturasıza yada farklı bir operatöre geçiş yapsam nasıl olur.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Paycell e Enpara kartımı eklemedim hocam ben. O Şekilde yaparsanız evet ücret alıyor.

Enpara'dan Paycell in Eft hesabına TL attım. Bu arada şunu da belirteyim ilk eft yapışım olan 50 lirayı bu şekilde halletsemde sonraki Eft talimatlarım bana geri iade edildi başarısız oldu. Şuan mecbur Turkcell bayilerine gidip Paycell e yükleme yapıyorum.

* Camında Paycell etiketi reklamı olan her Turkcell bayisi Paycell işlerine bakmıyor. Bayinin Turkcell Plus olması gerek. Daha çok merkezi işlek yerlerde var bu Turkcell ler.
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Evet Turk Telekomdan geçiş yaptım. Farklı operatörden geçtiğim için bundan faydalanabiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.