Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Tiguan, 100 km elektrikli menzil sunan versiyonlarıyla tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha çok bu bence

Yeni Volkswagen Tiguan, 100 km elektrikli menzil sunan versiyonlarıyla tanıtıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğendim,touareg gerek kalmamış elektirkli araçlar yaygınlaşana kadar geçiş sürecinde 2023 teknolojisini yansıtan donanımyla güzel araç olmuş karaborsa olur.

• Mühendislik abidesi. Bir an önce ülkemize gelmesini umuyorum. İnşallah karaborsaya düşmeden rabbim nasip ederde bineriz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Style paket 2.3 falan olursa yine iyi satar. Döviz yerinde durursa tabi^^

• tasarım ekibine ve bu tasarıma onay verene...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • VW eskiden de çağı takip etmez demode araçlar üretirdi. Ancak demode de olsa araçların kendine özgü bir havası vardı. Yeni tiguan sanki bir çinli üreticinin aracı. Çirkinlik bayağılık sıradanlık ne derseniz! Şimdi bazıları çıkacak "Avrupada orta kesim alıyor bunu" diyecek. İyide Peugeot 3008'i Hyundai Tuscon'u da zenginler mi alıyor? O araçlar da orta kesim için ve tiguandan uygun fiyata satılıyor.

• Su anki kasa daha guzel bence. Orijinalligi azalmis, Korelilere daha da yaklasmis. Icinin durumu ortada zaten

• Şuan piyasadaki son kasa çok güzel.. Bu arabalar ne kadar daha büyüyecek merak ediyorum. Koca koca kamyon gibi araba üretiyor herkes..

• Mevcut makyajlı Tiguan Daha güzel. 3008'de de durum aynı. Makyajlısı son cikanlardan daha guzeller.

• Bende 2019 modeli var çok memnunum bu model ne zaman Türkiye'ye geliyor bilginiz var mı?

• Klasik VAG grup Dünya'nın en sıkıcı, en anlamsız markası.

Bir insan niye bu gruptan araç alır gerçekten merak konusu. O kadar reziller ki, görmeye tahammülüm yok artık.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    2013 modelini 10 yıl - 300.000 km'dir kullanıyorum, taş gibi araba, yenisi gelsin takasa gireceğim, beğenmeyen almayacağına ve kimseye zorla satılmadığına göre sorun da yok... sakin, sakin...

• ozkank O kullanıcısına yanıt

Arkadaş kendi fikrini belirtmis. Herkes düşüncelerini paylaşmakta özgür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkank O kullanıcısına yanıt

Sağlam olup olmaması değil sorun, son 15 yılda üretilen neredeyse bilindik hiç bir marka sorunlu değil, hepsi o km'leri rahatlıkla görüyor.

Maksat eğlence, VW araçları aşırı sıkıcı ve yapay.

• T-cros , T-roc ve taigo modeline çok benziyor. Açıkcası ilk başta çirkin geliyordu gözüme fakat canlı görüp inceleyince hoşuma gitmeye başladı. Tiguan’da çok şık ve güzel olmuş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Stones S kullanıcısına yanıt

Sonucta arabalari bir yere parkediyoruz, ister is vakti, ister ev zamani. Oralara sarj baglantilari ulastirmak cok zorsa evet belki ama cok zor degilse bence yapilmayacak is degil.

• Stones S kullanıcısına yanıt

evimde kapalı garaj var işyerimde 8 tane ücretsiz şirketin sunduğu wallbox var, evden cikip geri eve geldiğim birgunde toplam 100km yol yapmiyorum. yani haftaici hergun bedava ise gidip eve gelebilirim, haftasonu uzun yol gidersem de rejeneratif frenle şarj olur onun disinda evden ciktigim ilk 100 km elektrikli olur kalanını benzin kullanırım.

• Moueson kullanıcısına yanıt

kullanıcı profili ile alakalı bir durum, şarj imkanı olanların cogu direk elektrikli araç alıyor. ama benim şirkette iki tane plugin hibrit haftaici hergun mesai saatinde şarj oluyor.

• DSG devam ediyorsa bence almamak için yeterli bir sebep

• beğendim sade şık güzel olmuş

3008 in popo faciasından sonra

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.