Şimdi Ara

Yeni Vestel Android TV... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
12.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: S4lw4tor3

Bu tv de vestelin kendi sitesinde %15 indirim var. 49ua9800 modeli 3909 tl ye geliyor. Alinir mi?

Bu fiyata çok iyi, ben de alabilirim hemen.

Ancak siteye baktığımda indirim görmüyorum. İndirim bitti mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Bu fiyata çok iyi, ben de alabilirim hemen.

Ancak siteye baktığımda indirim görmüyorum. İndirim bitti mi acaba?

Alıntıları Göster

Akşam instagram yayınında bu tv yi tanıtmışlardı. Orada kod açıkladılar. Android15 kodu ile bu tv lere %15 indirim yapıyordu. Şimdi baktığımda kod geçersiz diyor. Kodu kaldırmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: S4lw4tor3

Akşam instagram yayınında bu tv yi tanıtmışlardı. Orada kod açıkladılar. Android15 kodu ile bu tv lere %15 indirim yapıyordu. Şimdi baktığımda kod geçersiz diyor. Kodu kaldırmışlar.

Alıntıları Göster

Haberim olsaydı kaçırmazdım.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deepkurt kullanıcısına yanıt

Bugün vestel bayisine uğradım 3900 TL indirimli olduğunu söylediler. Ben 55 ua9800 olana baktım fiyat 5600TL. Fark olarak sesli komut ve çerçevenin üç tarafı çok ince. Bu seyir açısından daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Görevli kişi bir türlü kumandayı çalıştırıp menüye giremedi. Servislerin detaylı olarak bu ürünlerin bilgisine sahip olmadığını, sanal olarak eğitim verileceğini söyledi.

Ürün piyasaya çıkıyor ama yeterli ve detaylı bilgi yok. Bu zihniyet karşısında nasıl yerli ürün tercih edilsin ki?

• Yazılımsal problemleri çözülmeden almanızı önermem, netflixte durup dururken restart atıyor, youtube'da durup dururken restart atıyor, baştan sona hiçbir şeyi doğru düzgün izleyemiyorum. 1 filmde 6-7 kez restart atmışlığı var. Sırf bu dertlerden kurtulayım diye android TV'ye mi box s bağladım onda da sürekli restart yiyor cihaz durup dururken Vestel ekranı geliyor yeniden başlıyor. Umarım yazılım güncellemeleri ile çözülür, donanımsal bir arıza ise yandık, 1 aya letgoya koyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

Yazılımsal problemleri çözülmeden almanızı önermem, netflixte durup dururken restart atıyor, youtube'da durup dururken restart atıyor, baştan sona hiçbir şeyi doğru düzgün izleyemiyorum. 1 filmde 6-7 kez restart atmışlığı var. Sırf bu dertlerden kurtulayım diye android TV'ye mi box s bağladım onda da sürekli restart yiyor cihaz durup dururken Vestel ekranı geliyor yeniden başlıyor. Umarım yazılım güncellemeleri ile çözülür, donanımsal bir arıza ise yandık, 1 aya letgoya koyarım.

Bu dediğiniz Vestel'in hangi modeli içindi acaba?

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
  • aLTuu kullanıcısına yanıt
    Televizyonunuzu ne yaptınız? 4 ay önce bazı sıkıntılarınız dan bahsetmissiniz! Ben 9800 ini almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumlarını da merak ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kullanan var mı acaba TV yi iletişime geçebilir mi?
    Netflix 4k gözükmüyor da

• yeni

https://www.vestel.com.tr/vestel-55ua9090-55-139-ekran-android-smart-4k-ultra-hd-tv-p-2167

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.