Şimdi Ara

Yeni vaka sayısı 800'ün altında (2 Haziran) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: skynet

vaka sayısını düşürmenin en etkili yolunu açıklıyorum

daha az test yapmak
    IQ 50

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    keşke vaka sayısı daha fazla olsaydı, ama yaşlılar ve kronik hastalığı olanlar hariç. örneğin şuan vaka sayısı 40 milyon olsaydı toplum bağaşıklığı kazanmış olurduk. ama yanlış anlaşılmasın. ölüm olmadan vaka sayısının yüksek olmasını isterdim.

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    Hayır ! Bence test sayıları milyonlarca günlük olsaydı... O zaman sağlıklı kararlar uygulanırdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONIONBUD

Sene 81. Bioistatistik vizesinden çıktık.Cerrahpaşa'ya derece ile giren , sonradan Feto okulları diye anlaşılan İzmir okullarından gelen iki öğrenci " yüksek matematik okuduk da, bu sorular kadar kazığını görmedik." diye ağlaşıyorlardı.
    Koyun kısmına sahip olmadığın bilgiler varmış gibi varsayıyorsun.Peynir gemisi yürütmeyelim. DSÖ nün Türkiye'nin salgın ile mücadelesi konusundaki açıklamalarını da görmemişsin , veya işine gelmemiş.
    DSÖ verileri hastanelerden mi alıyor,onlarda iktidardan alıyor.Biraz oran orantı bilseniz bu rakamların yalan olduğunu anlarsınız ama size de hak veriyorum.
  • Yalan yanlış atmasyon rakamlar vermeye devam ediyor sağlık bakanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 4 Haziran 2020; 22:5:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malifural

haftaya salı patlama yaşanmazsa doğru yoldayız demektir patlarsa sapı tutarız
    Ejderhası yoksa patlamaz diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 5 Haziran 2020; 11:27:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.