Şimdi Ara

Yeni üyelikte en uygun tarife yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar güncel olan çoğu konuyu okudum ancak genelde uygun fiyatlı teklifler iptal edeceğim diyen eski müşterilere yönelik oluyor. Dsmart ı ilk defa kullanacağımı varsayarsak en uygun televizyon paketine nasıl ulaşabilirim.

hangi paket kardeşim diye soranlar olacaktır. başlangıç paketi olan hoş geldin paketi bile benim ihtiyaçlarımı karşılıyor ama mega paketleri aylık 10-15 tl ye alanlar olduğunu gördüm dolayısıyla uygun fiyata ne kadar iyisi olursa olsun

bilgi ve tecrübelerini paylaşacak arkadaşlara çok teşekkür ederim

• bu devirde dsmarta üye olmak enayilik deyilde nedir yani yıl olmuş 2017 sen hoşgeldin paketine 2 sene boyunca 19 tl vereceksin eski üyeler 15 tl ye full + full paketi izleyecek kısacası boşver gardaş dsmarta sakın bulaşma bak bi dsmart üyesi olarak söylüyorum 3 temmuz 2018 de özgürlüğüme kavuşacağım dsmart pişmanlıktır. şuan tahudum var iptal için 800 tl istiyolar. şuan platformlar arasında en özgürlükcüsü digiturk 12 ay tahhut istiyor dsmart , tivibu falan 24 ay aman derim iyi düşün .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 21 Temmuz 2017; 9:30:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi aylik paket alip taahhutsuz sonra iptal edicem desem falan bir sey olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokkkk kardeş liste fiyatımız neyse o dıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.