Şimdi Ara

Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
30
Favori
45.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hız diyelim 3 mbps düşünce 8 gb lık bir dosya tahmini ne kadar sürede iner?
  • Decomplier kullanıcısına yanıt
    6-7 saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demekki 300 kb a denk geliyor yeterlidir bence o fiyata daha ne olsun teşekkürler
  • 1yıllık sözleşme daha cazip geliyor bana o yüzden bu paketi almayı düşünüyorum

http://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanya,288

12ay sözleşmeli ilk 3ay 19TL sonraki 9ay 29TL
    24ay sözleşmeli ilk 6ay 29TL sonraki 18ay 29TL Teledünya Temel Paket dahil diyor bu kampanyada çok cazip değilmi arkadaşlar?
  • Akk gecmis haliyle hiz testi..
     Yeni Uydunet Aboneleri için Kampanya | 10 Mbps Ekosınırsız + Teledünya 33 TL

• Hiç uydunet'e bulaşmanızı önermem.

2 yıl boyunca kullandım.

-Her 5 dk'da bir net kesiliyor
    -Müşteri hizmetleri geçerli bir çözüm sunamıyor
    -Teknik servis yollamamak için ellerinden geleni yapıyorlar
    -Ücretini haketmeyen hizmet sunuluyor.

Superonline'a geçtim, tek memnun olmadığım durum adil kullanım kotası, onun dışında nadiren kendi kendine yavaşlıyor başka da sorunu yok. Müşteri hizmetleri de ilgili, modem problemi durumunda anında teknik desteği evinize yollayıp modeminizi değiştiriyorlar vs.
  • fx1018 kullanıcısına yanıt
    Dün müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bu paket için yeni abone alamadıklarını belirttiler.
    Bu paket sadece mevcut abonelere yönelik bir paketmiş.

Benimde taahhütümün son günü bugün bir karar vermem gerek.
    Sanırım yine TTNET'le yoluma devam edeceğim.
  • Apartmanda kablo tv şebekesi yoktu. İnşallah yarın apartmana şebeke, ertesi günde eve tesisat kurulacak. Umarım memnun kalırım. Zaten evde sık internet kullanmadığımdan yeterli geleceğini ümit ediyorum.

Herşey dahil paketine katılıyorum. Bu fiyata daha ne olabilir.
    https://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanya,284
  • quote:

Orijinalden alıntı: flycat2002

Dün müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bu paket için yeni abone alamadıklarını belirttiler.
    Bu paket sadece mevcut abonelere yönelik bir paketmiş.

Benimde taahhütümün son günü bugün bir karar vermem gerek.
    Sanırım yine TTNET'le yoluma devam edeceğim.

Salı günü telefon ettim. Bugün kuruluma geldiler. Yeni aboneyim. Bir Yanlışlık Olmalı.

• flycat2002 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yanlış bilgi verilmiş kardeş. Bende yeni bağlattım.
  • benim 24 aylık taahütüm 7.12.2014 de doluyor Beşli Fırsat Kampanyasındayım 51 tl ödüyorum.şimdi bunlar bana teklif mi sunacaklar yoksa tekrar ben mi seçecem tarife falan ?
  • Arkadaşlar 10mbit 50gb amk tarifedeyim şimdi Teledünya ile birlikte 39 lira ödüyorum.
    Acaba benim geçebileceğim hızı ve kotası yüksek bir tarife mevcut mudur.
    25mbit 150gb akk lı bir tarife

• quote:

Orijinalden alıntı: Pe7a

Hiç uydunet'e bulaşmanızı önermem.

2 yıl boyunca kullandım.

Superonline'a geçtim, tek memnun olmadığım durum adil kullanım kotası, onun dışında nadiren kendi kendine yavaşlıyor başka da sorunu yok. Müşteri hizmetleri de ilgili, modem problemi durumunda anında teknik desteği evinize yollayıp modeminizi değiştiriyorlar vs.

bende dediğinin tam tersi. Ben çok mutluyum

• 1 hafta önce ttnete geçtim, bu fiyatlar neredeyse yarı fiyatlar, üzüldüm şimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

benim 24 aylık taahütüm 7.12.2014 de doluyor Beşli Fırsat Kampanyasındayım 51 tl ödüyorum.şimdi bunlar bana teklif mi sunacaklar yoksa tekrar ben mi seçecem tarife falan ?

Sizin arayıp faydalanmak istediğiniz tarifeyi ve kampanyayı belirtmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pe7a

Hiç uydunet'e bulaşmanızı önermem.

2 yıl boyunca kullandım.

Yaklaşık 4-5 senedir uydunet kullanmaktayım.

- Yılda en fazla 1-2 kez kesinti oluyor
    - Müşteri hizmetleri telefonda yardımcı olmaya çalışıyor
    - Arıza kaydı alındıktan sonra ekipler uzaktan çözebiliyor, çözemezlerse birkaç saat içerinde eve geliyor
    - Ertesi gün müşteri hizmetleri arayıp sorunun çözülüp çözülmediğini soruyor ve hizmetten memnun olup olmadığımızı soruyor.

Altyapı ile alakalı olarak bölgeye göre farklılık gösterebiliyor, ben çok memnunum.

• Merhaba arkadaşlar, uydunet ile ilgili birkaç başımdan geçeni paylaşayım. Öncelikle 3 yıllık uydunet abonesiyim hiçbir sorun yaşamamıştım taa ki 4.yıl taahhütünü verene kadar. 1 aydır internet sorunum var ve giderilmiyor.

*Müşteri hizmetlerini arayıp yaklaşık 15 civarı arıza kaydı bıraktım. Evime sadece birkez geldiler ellerinde samsung tabletlerle speed test programıyla kontrol yapıp (!) gittiler:)
    *1 aydır sorunum hala çözülmüş değil bağlantı sorunu yaşıyorum müşteri hizmetleri arıza kaydı alıyor servis yönlendiriyor servis güya gelip kontrol yapıyor ( daha servisi bir kez gördüm) ve her seferinde farklı sorun olduğunu söylüyorlar ayrıca sorunun ne olduğu hakkında bilgiyide ben müşteri hizmetlerini arayarak alıyorum herhangi bir bilgilendirme yapmıyorlar.
    * İl müdürlüğüne gittim yine çözüm olmadı
    * Asıl önemlisi bugün müşteri hizmetlerini arayarak sorun giderilmezse kapattıracağımı söyledim gayet pişkin bir halde kapatalım dediler açıkçası şaşırdım. Demekki müşteri önemli değil onlar için.

Bütün bu nedenlerden dolayı ağzım yandığı icin kimseye tavsiye etmiyorum. Tekrar söylüyorum 3 yıl hiçbir sorun yaşamadım ne hız olsun ne ping olsun hepsi normal değerlerdeydi ancak bu saatten sonra uydunet gözümden tamamen düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seatclup -- 22 Kasım 2014; 21:27:32 >

• arkadaş 1yıllık sözleşmeli ilk 3ay 19TL sonraki 9ay 29TL olan üyelikten bahsetmiş arkadaş
  • 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Sadece 2 defa 5'er dakikalık kesilmeler oldu onun haricinde sorun yaşamadım.

• herşey dahil 29 tl dendi ama 32,50 tl fatura geldi normal midir?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.