Şimdi Ara

Yeni üst düzey PC topladım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Provisioner

Hayırlı olsun kardeşim.Eğer güncel oyunlardan yükleyip oynadıkların varsa ne gibi sonuçlar aldın bizlede paylaşırmısın

Anakart rahmetine kavuştu yeni anakarta kadar bekleyeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok fuzel bir sistem olmus gule gule kullan kaedesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acteur

quote:

Hayırlı olsun kardeşim.Eğer güncel oyunlardan yükleyip oynadıkların varsa ne gibi sonuçlar aldın bizlede paylaşırmısın

Hayırlı olsun sistemde anakarta ne oldu dostum hayırdır

• quote:

Orijinalden alıntı: MindLessRookie

quote:

quote:

Resimde görmüşünüzdür kasanın içi biraz düzensiz. Bende düzlemeye başladım ve düzledim. Anakart'ın üzerinde FF kodu çıktı. Bilgisayar bir açılıyor bir açılmıyor. Tüm bileşenleri çıkardım taktım olmadı. Son çare BİOS pilini çıkardım 1 saat bekledim taktım olmadı sonra 1 gün bekledim olmadı pes ettim çıkardım anakartı kaldırdım uzay sistemi yaptım bu sefer hiç açılmadı anakartı söktüm bu sefer. Şuan eski ekran kartımın parasıyla yeni anakart alacağım. Bu sefer öyle deneyelim bakalım ne olacak. Ancak korktuğum birşey var. İşlemci soğutucusunu çıkarıp denedim birden anakartta C yazısı belirdi ve kapandı sonrada bazen c bazende ff yazısı görüyorum. İşlemcide görünürde hiçbirşeyi yok umarım da hasar yoktur sorun anakarttan dolayıdır.

• quote:

quote:

Dostum bence Asus Z97- A veya Z97 - AR almalısın bunlar olmazsa MSİ Z97 Gaming 5 veya bütcene göre Gaming 7 de alabilirsin.

4770K yerine (İleri derecede OC yapmayacaksan) Düz 4790 9 serisi (ileriye dönük) anakartlarla daha uyumlu çalışacaktır bana kalırsa.

Zira CpuBoss da 4790 4770K yı maalesef genel performans da "geçmekte" (9.1 vs 9.1 , birçok klasmanda 4790 ileride)

Sadece Unlocked olması sebebiyle OverClocking de geri kalmakda

OverClock istiyorsan her türlü 4770K sana göredir :)

• Görüntü güzel hayırlı olsun :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MindLessRookie

quote:

quote:

Resimde görmüşünüzdür kasanın içi biraz düzensiz. Bende düzlemeye başladım ve düzledim. Anakart'ın üzerinde FF kodu çıktı. Bilgisayar bir açılıyor bir açılmıyor. Tüm bileşenleri çıkardım taktım olmadı. Son çare BİOS pilini çıkardım 1 saat bekledim taktım olmadı sonra 1 gün bekledim olmadı pes ettim çıkardım anakartı kaldırdım uzay sistemi yaptım bu sefer hiç açılmadı anakartı söktüm bu sefer. Şuan eski ekran kartımın parasıyla yeni anakart alacağım. Bu sefer öyle deneyelim bakalım ne olacak. Ancak korktuğum birşey var. İşlemci soğutucusunu çıkarıp denedim birden anakartta C yazısı belirdi ve kapandı sonrada bazen c bazende ff yazısı görüyorum. İşlemcide görünürde hiçbirşeyi yok umarım da hasar yoktur sorun anakarttan dolayıdır.

Hadiya şanssızlık hocam inşallah yoktur işlemcide bişey yeni anakart gelince oyun performanslarını falan paylaşırsanız sevinirim hocam iyi forumlar

• Hayırlı olsun hocam, bu işler biraz sakat, statik elektrik anakartın kırılması vs. vs.
  • tek yakışmayan şeyi söyliyeyim mekanik klavye beklerdim geri kalan herşey çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: exptouch

tek yakışmayan şeyi söyliyeyim mekanik klavye beklerdim geri kalan herşey çok güzel

Dostum klavye bu

http://www.corsair.com/en-us/landing/k70

• Acteur kullanıcısına yanıt
    hani mekanikten kastım farklı bir model olarak yanlış konuşmuşum :)
  • Maaşallah diyelim.Manyak sistem olmuş.Allah nazarlardan saklasın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.