Şimdi Ara

Yeni Ürün: Siemens WM14Y8H0TR iQ800 Homeconnect i-Dos Almanya Üretim Çamaşır Makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Homeconnect Almanya üretimi en üst düzey çamaşır makinası detaylı özellikleri aşağıdaki gibidir.

iQ800 WM14Y8H0TR
    Çamaşır Makinesi
    9 kg 1400 devir A+++

Yeni Ürün: Siemens WM14Y8H0TR iQ800 Homeconnect i-Dos Almanya Üretim Çamaşır Makinası

Nerede olursanız olun kolaylıkla kullanılabilen Home Connect Uygulaması ile çamaşır makinenize bağlanın ve kontrol edin. (iOS ve Android ile uyumlu.)
    Hassas i-Dos otomatik dozajlama sistemi; sizin için kullanılacak deterjan miktarını ölçerek sudan ve deterjandan tasarruf etmenizi sağlar.
    16 farkli leke türü için leke çıkarma programı.
    10 yıl garantili IQdrive motor ile sessiz, yüksek verimli yıkama performansı sağlanıyor.

Reload Fonksiyonu: Unutulan çamaşırları ekleyebilmek için makineyi durdurun ve yıkamaya devam edin.
    waveDrum: efektif ve hassas yıkama
    Tambur Temizleme, hatırlatma fonksiyonu ile
    Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak
    Yeniden yükleme fonksiyonu
    10 yıl garantili iQdrive motor
    Anti-vibration dizayn: Daha dayanıklı ve daha sessiz
    yük tanımlama
    Alt kapak ile ses yalıtımı
    durulama sensörü
    su akış sensörü
    waterPerfect Plus: Kaynaklara duyarlı su tüketimi
    Çok katlı su koruma
    ActiveWater™: Süresiz miktar otomatiği
    Programı başlatmadan önce su ve enerji tüketimi gösterimi
    Işıklı,açma/kapama fonksiyonlu program kontrol düğmesi
    Köpük tanıma
    Dengesiz yük kontrolü
    Çocuk kilidi
    Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 14 Kasım 2017; 16:40:14 >

• Bu alman üretimi olayına sakın gelmeyin. Adam bize gönderirken adi üretip öyle gönderiyor. Neticede parça işi. 2 gün şöyle usta deyince bütün parçalar ucuz kalite, gönder Türkiye'ye.
    3 sene oldu, Alman üretimi daş gibi diye Siemens bulaşık makinesi aldık, neredeyse ailece depresyon ilacına başlayacağız.
    Deterjanı seçer, suyu seçer, tabağı seçer, tencere çıkınca bir de elden geçer.
    Servis gelir boeing pilotu gibi kasılır, kredi kartına asılır.
    Yerli iyidir.
  • bonobonobono B kullanıcısına yanıt
    Çok afederiniz ama diğer konuyada böyle şeyler yazmışsınız buradaki daha kafiyeli gerçi hakkınızı yememek gerek ama bu makine ile sizin yaşadığınız bulaşık makinesi sorununun ilişkisi nedir?

Böyle bir şey yaşadıysanız model kodu marka ile bir konu açın lütfen en azından hem belki sorununuza çözüm bulursunuz yoksa her siemens yazan konuya bu şekilde yazarım ben derseniz bu size bir şey kazandırmaz zannedersem. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 10 yıl motor garantisi olayı göz boyamaktan öte değil zira makinenin en zor bozulan parçası zaten fırçasız inverter motoru. Motora bağlı rezistans ise 3 yılda mefta olur hak iddia edemezsin. Eğer ek 4 yıl garanti yaptıracaksanız alınır yoksa uzak durmak gerek!
  • Fiyatı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOURCHE

Fiyatı nedir ?
    Güncel konu linki.
    Fiyat için lütfen whatsapp'tan hangi şehre teslim olacağını ve nasıl ödeme yapacağınızı yazabilirseniz fiyat çalışayım.

Saygılar.

https://forum.donanimhaber.com/siemens-almanya-uretim-10-kg-camasir-makineleri-wm14xfh0tr-wm14xm8xtr-wm14xeh0tr-wm14xm80tr--143772287#144619297
  • 7200 TL ye aldim. tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.