Şimdi Ara

Yeni Tip Ehliyetim Geldi, (Detaylar İçerde) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
34
Favori
148.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Evet Hocam smsle beraber takip no geliyor, gelir gelmez takip edilmeye başlıyor.

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadalive51

HocaM hangi numarayı aradiniz buraya yazabilirmisiniz? Ben arıyorum. Açan yok.21 gün. Oldu daha ehliyet ten haber. Yok

kusura bakmayın hocam internet sorunu yüzünden geç yazmak durumunda kaldım.

Numara 0312 462 21 83

Bir hocamız paylaşmış ismini unuttum beni mazur görsün

Bu numara içinde kendisine teşekkürler. Benim kartım 2 hafta oldu basılalı ama hala basım merkezindeymiş heralde 15 günlük tatil kazandı kartım bi ara göndercekler inşallah. geçiçi ehliyetimle kullanabilirmişim. Hayır anlamadığım Türkiye'de bu sistem tek mi ? teknoloji heryerde değil mi ver ilçe emniyete bitsin gitsin. Bizim ülkemizin ıvır zıvır işlerine cidden hayranım

bu arada hiç tahmin etmediğiniz saatlerde açıyorlar. 11.55 16,45 09.10 denenmiş onaylanmıştır ama yinede bir 30 sefer çaldırmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper36 -- 9 Şubat 2016; 11:47:31 >

• 2020 de değiştiririz yav acelesi ne.
  • bugün 13. gün mesaj da gelmedi ne yapmam gerekiyor ?
  • 27 Ocak basvuru tarihim.

Bugun 9 subat ve ne sms geldi ne ankara telefonumu aciyor ne de basvurumu yaptigim polis merkezi.

Bulundugum yerdeki tum ptt ilgili numaralari ariyorum bilgi yok cunku takip no verilmedi, isimden sorgulatamiyorlarmis.

Yarin gecici belgenin son gunu ve haftaya yurtdisina gidiyorum 4 ay gelmemek uzere.

Yapabilecegim bir sey yok anca bekliyorum. Ne guzel sistem be.

Edit (11 Subat): Basvuru yaptigim polis merkezine gidip ehliyetin durumunu sorgulatabildim ve PTT'ye verildiginde takip edebilecegim barkod no alabildim en azindan. 1 subatta baskiya girmis fakat hala ses seda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu61 -- 11 Şubat 2016; 18:01:02 >
  • hekimoglu61 H kullanıcısına yanıt
    Hocam sen tam rus ruleti oynamışsın, madem 4 ay yoksun yazılanları okuyup görüyorsun neden müracat ettinki son günlerde, senden bir başkasına'da ptt teslim etmez zarf aynen geri gider sonrası muamma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkede sistem yok düzen yok memurununda canına minnet alışmış yatmaya nasılsa..
    21 yüzyılda teknoloji bu kadar gelişmişken 20- 30 günde bir ehliyeti basıp gönderemeyen sistemi kuramayanların aldığı para haramdır..
    şaka gibi ama gerçek..Japonya bölgenin birindeki tren hattını kaldıracak.. ama o bölgede sadece bir öğrenci okula trenle gittiği için kaldırması gerektiği tren hattını öğrencinin mezun olacağı güne erteliyor...koca tren tek öğrenci için çalışıyor..
    Bizde de varsa yoksa hala sıralarda bekle..devlete öde öde öde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 9 Şubat 2016; 21:57:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedadaca

arkadaşlar ehliyetimi kaybetmiştim acaba şimdi 15 lira mı yatırmam gerekiyor yoksa ilk kez ehliyet alıyor gibi 100 küsür lira mı yatırmam gerekiyor ?

Bu soruya cevap var mı arkadaşlar?
  • @tatli45

Hocam başvurduğum tarihte 3 arkadaşımdan geri bildirim almıştım, birininki 7 günde diğer ikisi 8er günde aldi yeni ehliyetlerini. Burdaki yorumlar da genelde kisa surede geldigi yönündeydi malesef. Bilemedim ki yogunluk olacak da böyle geçikecek. Riske atmazdım yoksa.

Bu arada benden başkasına teslim edilebiliyor, emniyette annemin adini ve tc kimligini vermistim basvuru anında, alternatif kisi olarak yazdılar teslim alablecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu61 -- 10 Şubat 2016; 9:30:50 >
  • hekimoglu61 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı Olsun diyelim o halde

• 22 Şubata randevu aldım bakalım şimdi evrakları hazırlayacağım. Eski ehliyetse T.C. kimlik no'da yazmıyorsa bankada hesap falan açarken sıkıntı oluyor... Beşiktaş Sait Çiftci Devlet Hastanesi sağlık raporunu 50 tl karşılığında veriyor (Benim bağlı olduğum ASM de cihaz yokmuş devlet hastanesine yönlendiriyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 10 Şubat 2016; 11:39:48 >
  • 27 Ocak'ta başvuru yapmıştım, bugün SMS geldi.

• buraya tıkla

parayla alanlara acıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefor

buraya tıkla

parayla alanlara acıyorum

Bizde gittik aile hekimine. Adam sana rapor vermem için 1-2 bölüme muayene olman lazım buda nereden baksan 100 lira tutar dedi(Adam rapor verirken sorumluluk alıyor ve gerçekten başka bölümlere yönlendirme hakkına sahip.). Sen en iyisi git özelden al dedi. Bende gittim 50 liraya uğraşmadan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 10 Şubat 2016; 19:52:06 >

• Devlet hastaneleri her branş için 30 TL alıyor
    Özel hastanelerde kör topal ne tutturursa
    Kimi 20 lira alıyor kimi 60'şar lira
    KBB işitme testi devlet hastaneleri extradan 12 lirada öyle geçiriyor,özel hastanelerde de dahiliye doktoru ekg istiyor 20 lirada kalp grafisi için geçiriyor
    Mesela beni sağlık ocağındaki doktor 3 ayrı branşa yönlendirdi
    Özel hastaneden göz için 60 TL , KBB için 60 TL, dahiliye doktoru izinlimiş başka özel hastaneye gittim 20 lira dahiliye 20 lirada ekg kalp grafisi için derken hastanelere total 160 Lira bayıldım
    Kuzenim izmirde özel gazi hastanesinde muayene oldu onuda sağlık ocağındaki doktor yönlendirmiş 3 ayrı branş için 310 TL ödedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 10 Şubat 2016; 21:47:00 >
  • İlk alır gibi 100 küsür lira değerli kağıt bedeli ve 20 küsür lira vakıf payı ödeniyor diye duydum, kesin bilgi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 11 Şubat 2016; 1:13:06 >
  • tatli45 T kullanıcısına yanıt
    Hocam siz nasıl bir özel hastaneye gittiniz, göz ve fizik tedavi muayenesi yeterli, ortalama 35-50 TL arasında veriyor çoğu yer raporu, 160 lira nedir öyle?

• Senin yeterli demenle olmuyor hocam sistem değişti asm doktorları vermiyor artık manisa bölgesinde, en az 3 polikliniğe yönlendiriyor, göz, kbb, dahiliye, bazı kişileri özellikle 50 yaş üzerinide nöroloji, kardiyoloji ve ortopedi olmak üzere 6 ayrı polikliniğe yönlendiriyor, sırada beklerken birebir şahit oldum asm'de herkes eli boş çıkıyor en az ödeyen 90 TL 'yi bayılıyor hastanelere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 11 Şubat 2016; 8:54:12 >
  • 26 Ocak'ta başvuru halen tık yok
  • Yeni ehliyetlerini alan arkadaşlar, ehliyetin üzerindeki başlangıç tarihi, internetten randevu için başvurduğunuz gün mü yoksa randevu aldığınız tarih mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.