Şimdi Ara

Yeni telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni telefon almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim. İlk olarak kafamda OnePlus 9-9Pro vardı fakat hem telefonun kasıtlı olarak yavaşlatıldığı haberini okudum, hem de kamerasının çok ahım şahım olmadığını okudum forumda vs.

Find x2'e baktım güzel ama eskiyen bir model artık ne kadar güncel kalır muamma.

S20FE yine çok güncel olmayan ve toplam paket olarak baktığımızda diğer seçeneklerin gerisinde kalıyor.

Xiaomi hiç bakmadım. Şuan Mi9T kullanıyorum ve yazılım olarak beğenmiyorum. Herhangi bir takılma vs yok fakat bildirimlerin geç gelmesi (en bariz sorun) ve buna benzer birkaç ufak yazılım sıkıntısı daha olan modeller.

Kısacası ilk öncelik stabil ve düzgün yazılım olacak şekilde önerebileceğiniz modeller var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne kadar bütçeniz var onu da belirtseydiniz keşke. Bence alinabiliyorsa öncelik pixel cihazlarda olmalı. Hem kamera çok iyi hem de yazılım saf android. Ama onlarda da kayıt olmuyor pasaporta işletmeniz gerekiyor. Sonrasında bence kamera odaklı ise Huawei onlarda da Google yoktu en son ne oldu bilmiyorum. Sonrasında da Samsung tepe modelleri olabilir. Oneplus 10 serisi kayıt olmuyor ama 9 pro kamera olarak fena değil kayıtta oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.