Şimdi Ara

Yeni tasarımıyla AirPods Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
2.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sentilyon

Bu mesaj silindi.
    Test
  • kulakiçi ile rahat edemiyorum. alışılır falan denmiş ama kafamı karıştırıyor..
  • internette airpods proların pilinin değişmediğini okudum. yani pil ömrün dolduysa ve garantin bittiyse at çöpe. ne kadar doğru bilemiyorum.
  • Doğru bilgi. Ben de aynen böyle okudum. Pil ömrü biterse pili yenileyemiyorsunuz.
  • Her yerde apple’ın anc özelliğini düşürdüğü haberleri var ama bizim teknoloji siteleri uyuyor. Uyumaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufd84 -- 15 Ocak 2020; 4:47:39 >
  • benim gibi android telefon kullanıyorsanız airpodsu kesinlikle önermiyorum zaten tüm özellikleri androidlerde çalışmıyormuş.bunu bu kadar para verip alınca anladım.keşke biraz araştırsaydım almadan önce.androidler için en iyi kulaklığın frebuuds3 olduğunu öğrendim.zaten fiyatıda çok daha uygun.ses kaliteside en az airpods kadar iyi ayrıca aktif gürültü engelleme diye bi özelliği var kullanınca inanamadım etraftaki rüzgar sesi dahil tüm sesleri kesiyor.apple telefon kullananları bilemem ama sizinde android telefonunuz varsa freebuds3'ü öneririm.paranızı bir ürüne yatırmadan önce araştırmak gerekiyormuş.
  • android kullananlar için airpods kulaklığı tam bi kabus. ben aldım hiç memnun kalmadım. bu kadar paraya tüm özellikleri çalışmıyorsa ben ne anladım bu işten.keşke almadan önce biraz araştırsaymışım. eğer benim gibi android kullanıyorsanız freebuds3 tavsiye ederim ses kalitesi en az airpods kadar iyi. ve aktif ses kesme diye bi özelliği var etraftaki bütün sesleri anında kesiyor inanılmaz bi özellik gerçekten.zaten airpods siyah telefonumla hiç uymuyordu.freebuds3'ün siyah rengini aldım şimdi ikisi takım gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.