Şimdi Ara

Yeni tarife ne zaman devreye girer ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cepavantaj her yöne+ tarifesi kullanıyorum. 1000 dk her yöne dakikam var ve bu 1000 dk'yi yurtdışı aramalarımda da kullanabiliyordum. Benim fatura kesim tarihim 6 marttı. Bu tarife 10 martta güncellenmiş. 1000 dk her yöne dakika 2000 dakikaya çıkmış ama yurt dışı aramaları 120 dk ile sınırlandırılmış. 15 martta vodafone müşteri hizmetleri ile görüşürken tesadüfen öğrendim bunu ve mevcut dakikalarımı sordum. Ve de güncellenen bu tarife benim hattımda ne zaman devreye gireceğini sordum. Fatura kesim tarihimden sonra devreye girdği için bir sonraki fatura döneminde devreye gireceği söylendi. Az önce My vodafone'dan kontrol ettiğimde yurtdışı aramalarım ücretlendirilmeye başlamış, hemen aradım müşteri hizmetlerini benim 120 dk yurtdışı arama hakkım olduğunu söyledi. Bana böyle bilgi verilmediğini ve tarifemin değiştiğinden bile haberim olmadığını söyledim. İncelenmesi için kayıt açtı. Sizce durum ne olacak ? Bu vodafone bildiğin NİTELİKLİ DOLANDIRICI, buna eminim. Aksini kimse iddia edemez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.