Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.823
Cevap
175
Favori
935.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tüketim değerleriyle sen herkesi Suzuki Vitaracı yapıcaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berilyum

Bu tüketim değerleriyle sen herkesi Suzuki Vitaracı yapıcaksın.

Ama cidden rakiplerine kıyasla daha az yakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende şu an 3 kapılı 2011 model olanından var.bi aksilik olmazsa önümüzdeki hafta bende çift renk vitara s alacağım.tek eksik cam tavan ama yapacak bişey yok.120 psliği kullandım ama gidişini beğennmediğim için turboyu bekledim.burdaki yakıt değerleri gerçekten iyi.benim aracım şu an 10 lt yakıyor...cx3 le bunun arasında kalmıştım bu araçla yıllık en fazla 5000-7000 km arası yapacağım için ve de vitara daha büyük olması ayrıca çekişi ayırma özelliğinden dolayı tercih ettik.evet plastiği biraz iyi değil ama bu fiyata bence gayet mantıklı.aracımı takasa verecem biraz fiyatlandırmada pürüzümüz kaldı o kadar.herkese kazasız belasız sürüşler...
  • Ankara-Çankırı arası 100-110km hız ile 5.6lt ort tüketim gördüm, klima açık. Şehirici de en fazla 6.9lt oluyor, bu değerler bana yeterli geliyor, herkese kazasız belasız günler

• İzmir deki bayilerden veya daha iyi fiyata diger bayilerden vitara alacak olanlar benimle iletişime geçebilirler mi. Fiyat konusunda daha iyi pazarlik yapabiliriz.

• Suzuki Vitara S modelinin motoru farklı olmasından dolayı senin paylaşımların önemli ve bende ilgiyle okuyorum. Vitara almak isteyenler için bunlar önemli tespitler.Bu yorumlara mutlaka bakacaklar veya bakmak isteyecekler olacaktır.Onun için kendi adıma sana ve tüketim değerleri konusunda paylaşımda bulunanlara teşekkür ediyorum.
  • Vitara s için çeki demiri fiyatı sordum, ortalama 1000-1100 tl dediler. Proje,vize içinde. Sizce nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende sormuştum. Olurda vitara alacak olursam ruhsat çikmadan çeki demiri için fiyat sormuştum bayiye 350€ civarinda bir fiyati vardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaydemirdemir

Hocam bende sormuştum. Olurda vitara alacak olursam ruhsat çikmadan çeki demiri için fiyat sormuştum bayiye 350€ civarinda bir fiyati vardi.

Ozaman fiyat aynı. Ben ilk karavan yaparım diyordum, sonra fiyatları çok yüksek görünce ufak çekme kasa alırım diyorum. Oyüzden aracı aldığımda çeki demirini de yaptıracağım.

• oktaydemirdemir O kullanıcısına yanıt
    Dizel modelinin ne zaman geleceği konusunda bir bilginiz varmı.

• Dizel model 120 HP ve 320 NM olarak gelecek.

Yurtdışında satılan bir araç, bilgilerde o şekilde yazıyor.

• berilyum B kullanıcısına yanıt
    Vitaranin multimedya ekrani ucuz çin mali diye yotumlar yapilmiş. Ama yaklaşik fiyati 450 $ civarinda.

http://www.seicane.com/de/10-1-zoll-nachrust-android-radio-navigationssystem-fur-2015-2016-suzuki-vitara-mit-gps-canbus-spiegel-verbindung-kapazitiver-schirm-3g-4g-wifi-dvr-tv-bluetooth-backup-kamera-lenkrad-steuerung-usb-sd-hd-video-s191024

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaydemirdemir

Vitaranin multimedya ekrani ucuz çin mali diye yotumlar yapilmiş. Ama yaklaşik fiyati 450 $ civarinda.

http://www.seicane.com/de/10-1-zoll-nachrust-android-radio-navigationssystem-fur-2015-2016-suzuki-vitara-mit-gps-canbus-spiegel-verbindung-kapazitiver-schirm-3g-4g-wifi-dvr-tv-bluetooth-backup-kamera-lenkrad-steuerung-usb-sd-hd-video-s191024

Bana kalırsa sıradan bir multimedya sisteminden daha iyi. Her yaş için kullanımı basit, dokunmatiği başarılı. Hemde bir işletim sistemi var. En azından istediğiniz şeyi yükleyip kişiselleştirebiliyorsunuz

Arkaplan değiştirmek bile size kalmış istediğiniz şeyi koyun..

• santra-m S kullanıcısına yanıt
    Depo 47 litre. Oncedende 1-2 L var olugunu varsayarsak nasil 48.3L aldi. Akaryakit istasyonunda bir sikinti olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç sahipleri, uzun farlar için led lamba arayışında bulunan oldumu?

• Ben gündüz farını led e çevireceğim, aliexpressten aldım bakalım nasıl olacak

• Gündüz farları (tampondaki dik olanlar) zaten led değil mi?

• redloves kullanıcısına yanıt
    Uzun farlar da xenon olsa daha güzel olurdu. Kısalar beyaz yanarken uzunların sarı olması güzel görünmüyor. Değiştirme şansımız var mı ki?

• Gündüz farından kastım aslında parklardı, aliexpresste öyle geçiyor ondan bu şekilde belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hollywood29 -- 10 Temmuz 2016; 8:32:54 >
  • Araca park sensörü taktıran var mı? Bayii takılmaz dedi. Park sensörü ve cam kaldırma modülü taktırmak istiyorum. Farları da led yapmak istiyorum ben de? Konu ile ilgili bilgisi olan paylaşırsa memnun olurum. Zonguldak'tan Mersin e yaklaşık 200TL lik benzinle geldim. 750Km. Ortalama yakıt tüketimi 5.4lt. Arabamdan çok memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.