Şimdi Ara

Yeni Süperb Renk Tercihi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
12.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sinancelik1980

OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV LTD.ŞTİ
    SKODA&SSANGYONG YETKLİ BAYİ
    SİNAN ÇELİK
    0216 533 74 74 pbx
    0216 533 74 75 fax
    0530 881 83 82 gsm

2010 YILI İSTANBUL SATIŞ BİRİNCİSİ

Yeni Süperb Renk Tercihi

sayın sinan çalik her konunun altına reklam yapıştırmak zorundamısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: sinancelik1980

OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV LTD.ŞTİ
    SKODA&SSANGYONG YETKLİ BAYİ
    SİNAN ÇELİK
    0216 533 74 74 pbx
    0216 533 74 75 fax
    0530 881 83 82 gsm

2010 YILI İSTANBUL SATIŞ BİRİNCİSİ

Yeni Süperb Renk Tercihi

sayın sinan çalik her konunun altına reklam yapıştırmak zorundamısınız?

Reklamını yaptığı kadar birazda müşteri ile ilgilense çok iyi olacak,

Superb için fiyat istedim cvb vermedi,

Müşteri memnuniyeti sıfır.

Sayın Sinan Çelik 'e duyrulur.

• Aracın hatlarını en iyi belli eden renk beyaz.
    Kesinlikle beyaz diyorum
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 2 Mart 2011; 12:05:55 >
  • Siyah renk+bej iç döşeme son derece başarılı bir kombinasyon, benim aracımda da böyle...

Aracı güzelce yıkattıktan sonra aracın güzelliği tekrar ortaya çıkıyor. Fakat araç sadece 1 gün açık havada ve yoğun trafik olan bir mekanda kalırsa bile toz ve kiri oldukça belli ediyor. Misalen bu hafta içinde aracımı 2 kere yıkatmak zorunda kaldım... Az sonra dışarı çıkcağım ve biliyorum ki aracın üstünde yine belli olan ince bir toz tabakası olacak... Bazı şeylere katlanmak gerek, bu da bunlardan biri. Aynı zamanda siyah renk ufak tefek çizikleri bile hemen belli ediyor, bu konuda da hassas olduğum için son 2 haftada araca boya kaptırdığım yeri 3 kere ziyaret etmek zorunda kaldım, zira insanımız nasıl beceriyorsa neredeyse aracı açık havada bıraktığım her gün araca ufak bir çizik kondurmayı başarıyor...
  • kapuçino beje ait hiç gerçek fotoğraf yok mu? 1.4tsi ambition düşünüyorum bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

kapuçino beje ait hiç gerçek fotoğraf yok mu? 1.4tsi ambition düşünüyorum bu arada

Biraz bakındım nette; ancak net bir foto bulamdım misal bir siyah ya da beyaz gibi...

Çok tercih edilen bir renk de değil Superb için, yurt dışında da farklı olduğunu sanmıyorum..

Yine de biryerlerde rastlarsam buraya eklerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

kapuçino beje ait hiç gerçek fotoğraf yok mu? 1.4tsi ambition düşünüyorum bu arada

Biraz bakındım nette; ancak net bir foto bulamdım misal bir siyah ya da beyaz gibi...

Çok tercih edilen bir renk de değil Superb için, yurt dışında da farklı olduğunu sanmıyorum..

Yine de biryerlerde rastlarsam buraya eklerim...

Yolda gordum acik sutlu kahve gibi bir renk bence guzel.ama cok fazla parlamiyor ve araci ufak gosteriyor.
  • şu an bej renk corolla kullanıyorum, ilk zamanlar sevmezdim ama sonradan hem kibar hem klas bir renk gibi görünmeye başladı gözüme ben yaz insanıyım, siyah renk ruhumu karartıyor :) ambition ın fiyatı ne kadara mal olur sizce, üst sınıf bir araç alıp iyice baz donanım almak istemiyorum ama fazla pahalı da olmamalı. haftasonu showrooma uğrayayım artık... bi kaç resim buldum bu arada;

Yeni Süperb Renk Tercihi

Yeni Süperb Renk Tercihi

Yeni Süperb Renk Tercihi

Yeni Süperb Renk Tercihi

Yeni Süperb Renk Tercihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odysseus348 -- 15 Şubat 2011; 14:30:42 >

• Bu bir zevk meselesi neticede; siz de en beğendiğiniz renk hangisiyse onu almalısınız elbet..
  • Dün bej renkli bir superb gördüm. Güneşte güzeldir ama kapalı havada soluk gibi geldi gözüme.
    Ayrıca ambition'da iç mekan siyah ve gri olduğu için çok da uyumlu olmayabilir.

Ambition için siyah, beyaz ya da gri tonlarını duşunun isterseniz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.