Şimdi Ara

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU (2016 Türkiye Yılın Otomobili) (317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.773
Cevap
116
Favori
478.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.4 tsı 125 ps active 164.400 tl

1.4 tsı 150 ps dsg act style 209.400 tl

1.4 tsı 150 ps dsg act prestige 233.900 tl

2.0 tsı 280 ps 4x4 dsg prestige 367.400 tl

1.6 tdı cr 120 ps active 192.400 tl

1.6 tdı cr 120 ps dsg active 202.400 tl

1.6 tdı cr 120 ps dsg comfort 216.900 tl

1.6 tdı cr 120 ps dsg style 230.900 tl

1.6 tdı cr 120 ps dsg prestige 259.900 tl

2.0 tdı cr 190 ps dsg prestige 345.900 tl

2.0 tdı cr 190 ps 4x4 dsg prestige 356.400 tl

2.0 tdı cr 190 ps 4x4 dsg l&k 366.900 tl

1.6 tdı cr 120 ps dsg prestige (combi) 259.900 tl

2.0 tdı cr 190 ps 4x4 dsg prestige (combi) 356.400 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl önce 118.800e aldığım araba 259.900 olmuş.. ohannesburger

• 25 mayısta 190k aldığım araç dün itibarıyla 260k mı olmuş :(

Bu nasıl bir fiyatlama. Kabaca o zaman 34bin euro olan araba şimdi 37bin euro olmuş. Vergisel bir fark mı var, yoksa başka bir durum mu söz konusu?

Ayrıca arabalar türkiye ye girdiği zaman güncel döviz kuru kullanılmıyor.

Sonuçta hep biz, son kullanıcılar kaybediyoruz.

Peki periodik servis ücretlerinde durum ne arkadaşlar?

(Hepinize şimdiden iyi bayramlar dilerim)

• 1 ay önce 137 bine aldığım araç 202,400 olmuş.
  • urene kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 1.6 TDI DSG liste fiyatı 137 değildi. Sıfırsa demek ki liste fiyatından iyi indirim yapıyorlar.

• 18 Ağustos 2018 itibariyle Skoda'lara yeni bir zam FİYAT GÜNCELLEMESİ daha geldi!

Ne altın, ne döviz bu kadar kısa vadede bu kadar çok çok kazandıramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

1 ay önce 1.6 TDI DSG liste fiyatı 137 değildi. Sıfırsa demek ki liste fiyatından iyi indirim yapıyorlar.
    liste fiyatı 164 idi.hız sabitleyici opsiyonla beraber hurda indirimi ile 137 bine verdiler mart girişli araçmış.
  • Yolda olanlara hayırlı yolculuklar Skoda ailesine mutlu Bayramlar...

• Arkadaşlar selam,
    Öncelikle bayramınız kutlu olsun.

Aracı aldığımdan beri camlardan içeri giren rüzgar sesinden rahatsızım. Bu genel bir sorun mudur ya da normal midir?
    80 ile giderken bile rüzgar sesini ciddi şekilde duyuyorum. 120’yi varın siz düşünün.
    Daha önce opel astra, focus ve megane kullandım. Onlarda da vardı tabiki rüzgar sesi ama 70-80’le giderken böyle bir şey hatırlamıyorum.

Aracı servise götürsem onların yapabilecekleri bir şey var mıdır acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 80de pek rüzgar sesi duymamanız lazım. Ama 120-130 civarında ciddi ses var

• kutri K kullanıcısına yanıt
    Aracın yalıtımı genel olarak zayıf. dizellerde bir de motor sesi var.

• oasis99 O kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısınız. Zaten aracı alırken kararsız kaldığım tek nokta bu idi. Yalıtım cidden zayıf. Motor sesi de geliyor haklısınız. Ama 80 ile giderken rüzgar sesinin gelmesi biraz garip geldi bana. Cam filmi yaptırdım arabaya 6-7 ay önce, acaba cam filmini yaparken bir şey mi oldu. Ne bileyim açıklık mı oldu cam ile çerçevesi arasında bilemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi bayramlar,

Yaklaşık 3 aydır, 2018 superb prestij kullanıyorum. 3 gün önce izmir aydın otobanında 180 civarında hız yaptım(ortalama 130) Ne rüzgar ne asfalt ne de çok şiddetli motor sesi vardı. (İçlerinde en yoğun olan motor sesiydi)

Servise kesin gidin. Ters ve aksak hiden birşeyler olması lazım sizde.

• Selam arkadaşlar, arabam ikidir Sol park lambası yanmıyor uyarısı veriyor, sol ön far gündüz farı yanmıyor. Kontak açıp kapattıktan sonra düzeliyor. Karşılaşan oldu mu böyle birşeyle? Yarın servise uğrayacağım açık olur herhalde.

• İlk zamanlarda basıma 2 defa geldi

Sizin gibi kontak kapatıp açınca düzelmişti

Üzerinde durmamıştım

Zaten uzun suredir de başıma ayni olay gelmedi

• ciko44 C kullanıcısına yanıt
    Salı günü gelin farı söküp tesisat kontrolü yapacağız, olmazsa farı değiştireceğiz dediler. Yarın arayıp iptal ettireyim o zaman zaten çok cafcaflı bir iş gibi değmez şimdilik.
  • cgurcan C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Servise bir uğrayayım bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Mrb arkadaşlar .Arkadaşımda 2017tdi dsg superb var.Aracı 2 defa akü arızası veriyor ve ilkinde akü değişiyo ikincide ise akü şarj ediliyor ve araçta çalışmama sonrası 2 saat fan çalışıyo ve yine çalışmıyo servis hiçbir sorun yok kullanıcı hatası diyor araç şu an çalışmıyo .Sorum şu:2 kere aküden dolayı arıza verip araç sürekli fan neen çalışıyo.Araçta herhangi bir lamba radyo vs...açık bırakılmamış.Araç 16 binde bakımlı acaba aküden farklı bir problem mi arkadaş araçtan soğudu ne tür problem olabilir.Serviste şarj dinamosu fan vs.. sorun yok demiş Bilen varsa cvplayabilir mi
    Aküyü bilmem ama fanla ilgili benim de sıkıntım vardı. 200 metrelik yoldan sonra araç durduktan sonra abartısız 5 dk çalışıyordu fan. 400 km lik yoldan sonra da çalışmayabiliyordu. Servise götürdüğümde söyledim. Önce bunun normal olduğunu fanın soğutma için çalıştığını söylediler. Ben yukarıda bahsettiğim örneği verince bir filtreden bahsettiler ve bunu değişmediğini 2000-3000 devir arasında giderken kedi kendini temizlediğini söylediler. Ama yine bir göz atacaklarını söylediler. Servis çıkışında arabayı aldığımda bahsi geçen kısmı temizlediklerini söylediler. Bunun üzerine 2000 km yol yaptım. Fan sesini nerdeyse duymadım. Gerçekten temizlediler mi yoksa bakımda değişen başka parçalar mı sorunu giderdi tam anlayamadım.

• merhaba arkadaşlar bir ay önce sıfır superb aldım.aracın süspansiyonu biraz sert geldi.süspansiyon sistemi hakkında sizlerin düşünceleri nedir? benim araca özel mi yoksa genel bir durum mu bu?
  • urene kullanıcısına yanıt
    Lastik havaları 40-45 felandır, bende aynı şeyden şikayetçiydim acayip hava vurmuşlar lastiği park alanında beklerken sıkıntı olmasın diye. 36 yapın düzelir.

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.