Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler hocam içim rahat etti biraz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerful

Octavia sport için kış lastiği alacağım. Orjinal ebat 225 45 R17 mi, 215 50 R17 mi daha uygun olacaktır?

Sport olsun olmasın 17 jant boyutları belirlidir. Lastik ölçü çeviricisine bakabilirsiniz.

17' Jant aracımın normal yazlıkları 225/45/17, kışlıkları ile 216/50/17 aldım.
    Kışın dar taban daha yüksek basınç uygular. Kalın yanak ise konforu arttırır.
  • Arkadaşlar 1.4 tsi 150ps almak istiyorum sport donanım. Araçda opsiyon listesi bulamadım internet üzerinden. Koltuk ısıtma, columbus ekran, özel ses sistemi opsiyonları ne kadar ki?

• iyi forumlar
    octavia nın Türkiyeye ithal edilen versiyonlarında katalogunda bahsedilen adaptif hız sabitleyici ve diğer sürüş destek ekipmanları mevcutmudur?
    opsiyon da olsa alınabiliyormu?
  • Merhaba arkadaşlar. aracım 4500 km de bugün soğutma sıvısını kontrol edeyim dedim seviye tam olarak min. noktasında. acaba bu sıvıyı max. seviyesine mi tamamlamam gerekir? ayrıca araç soğutma sıvısını tamamlayın diye ikaz da vermedi ne yapmalıyım sizce?
  • mteke M kullanıcısına yanıt
    Continental TS850 kış lastiği 205/55 16 çıkma olarak ve sadece bir adet nerede bulabilirim..Geçenlerde Medipol hastenesinin girişinde kapana tersten girdim bir tanesi pelt oldu diğer 3'ü sağlam Allaha şükür..Lastikçi bunu yaparım ama bir hafta sonra balon olur dedi en iyisi sen yeni al dedi.
  • Arkadaşlar, yeni modellerde şerit takip asistanı, uzun far asistanı, adaptif hız sabitleyici, kör nokta uyarıcı sistemi, dinamik şasi kontrolü, park asistanı gibi skoda internet sitesinde belirtilen oyuncakları üst donanımlara dahil olarak alabiliyor muyuz? bunların hangileri opsiyon olarak satılıyor? fiyat listesi var mı?
  • Böyle bir araçta geri görüş kamerası ve anahtarsız çalıştırmanın olmamasına çok şaşırdım.
    Bunları opsiyonel olarak pakete dahil edebiliyor muyuz? Biliyor musunuz?
  • evet.
  • Fiyatlar artmış yine ama 1.6 TDI DSG 134.300 olmuş bu kadar da olmaz
  • aracı alalı daha 5 ay oldu ancak bilgi ekranında araç güç yetersiz gibi bir mesaj yazıyor bu nedendir ve ne yapayım acaba
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    Zaman kaybetmeden servise gidin.

Akü veya şarj sistemi bozuk olabilir.

Araç kaç km de?

• 4900

• Herkese merhabalar 2013 cvt benzinli aracımı nadipse pazartesi satıyorum ilk başta 2017 ikinci el 5000 km de bir araç buldum 83 bin e veririm dedi sahibi ama hala kararsızım ben geniş bagajı ve dizel dsg olması sebebiyle oktavia dan yana kullanmak istiyorum 2016 style paket dsg 40 bini geçmemiş bir araç için ne kadar bir bedel ödemem mantıklı siz değerli forum üyelerinin görüşlerini ve tavsiyelerini bekliyorum kazasız belasız sürüşler dilerim hayırlı akşamlar

• Arkadaşlar fc5 Civic mağdurları grubunda göçük oluşan bir sürü Skoda Octavia videosu paylaşılıyor. Oradaki videoları rica ettim verdiler bende konu olarak açtım. Araçlarınızı videodakiler gibi inceleyebilir misiniz? Gerçekten sizin araçlarda da C sütununda göçük var mı orataya çıksın.

Skoda Octavia Kronik C Sütunu Göçük Sorunu
  • Forum da kimse Yok anlaşılan bir cevap gelmedi soruma 2016 style dsg bir araç buldum 31 binde bir tek şöför kapısında boya var dendi 90 bin lira ya sözleştik sizce nasıl Fiat arkadaşlar bir bilen çıkıpta cvp verirse sevinirim sağlıcakla kalın

• nuri1979 N kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/groups/1080742941952483/ Bu grup'ta tüm sorularınıza kısa zamanda cevap bulabilirsiniz.
  • nuri1979 N kullanıcısına yanıt
    Geçen sene mayısta sıfırını o paraya almıştım. Uçmuş fiyatlar gerçekten.
  • N11’de aldığım difüzör görünümlü krom aksesuar çok güzel oldu

Montajı Edirne’de sanayideki Oktay Aksesuar’da fön makinesiyle yaptırdım.

https://m.n11.com/skoda-octavia-a7-krom-difuzor-set-3-parca-2013-2017-P204596503

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 3 Aralık 2017; 13:48:42 >

• Difüzör güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.