Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlar kusura bakmayında burda doğru düzgün paylaşım göremiyorum. Bir soru soruyorum, tatmin edici cevap veren yok, iç aydınlatma, ayna altı led yaptım denmiş, detaylar yok, nasıl yapıldığı, nerden alındığı belli değil. Doyurucu bir bilgilendirme söz konusu olmuyor maalesef. Sizlerden ricam lütfen daha açıklayıcı, detaylı bilgiler vermeniz.

Forumlarda her kezin fikri ve bilgisi olmayabiliyor, bildiğini paylaşıyor ve zaman/meşkuliyet çerçevesinde yanıt veriliyor.
    Bilen varsa ve yazma zamanı oluyorsa elbette ki paylaşım yapılıyor. Daha hızlı ve tatmin edici yanıtlar istiyorsan, doğrudan ilgili yerlerle görüşmen gerek. (satıcı/uygulamacı/servis v.s)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlar kusura bakmayında burda doğru düzgün paylaşım göremiyorum. Bir soru soruyorum, tatmin edici cevap veren yok, iç aydınlatma, ayna altı led yaptım denmiş, detaylar yok, nasıl yapıldığı, nerden alındığı belli değil. Doyurucu bir bilgilendirme söz konusu olmuyor maalesef. Sizlerden ricam lütfen daha açıklayıcı, detaylı bilgiler vermeniz.

Forumlarda her kezin fikri ve bilgisi olmayabiliyor, bildiğini paylaşıyor ve zaman/meşkuliyet çerçevesinde yanıt veriliyor.
    Bilen varsa ve yazma zamanı oluyorsa elbette ki paylaşım yapılıyor. Daha hızlı ve tatmin edici yanıtlar istiyorsan, doğrudan ilgili yerlerle görüşmen gerek. (satıcı/uygulamacı/servis v.s)

Zaman meşguliyet çerçevesinde veriliyor tabi ki, ben diğer modellerle kıyaslama yapıyorum sadece. Burası yavaş ilerliyor bence. Bu benim kendi fikrimdir.

• Merhaba,

1.6 TDI 205-55-16 için hava basıncı ne uyguluyorsunuz?

Teşekkürler.
  • SpeCTRuM S kullanıcısına yanıt
    Lastikci o ebat icin 32 tavsiye etti. 7 yildir araclarimda hep bu ebati kullandim yaz icin 32 en ideali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yok mu bayilerle bi görüşmesi olan yada haber alabilecek birisi yada haberi olan , manuel,1.2. elegance türkiye ye gelicek mi?
  • SpeCTRuM S kullanıcısına yanıt
    En doğru değer depo kapağınızda yazan değerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Parçaları siz mi temin ettiniz, yoksa direkt bir yerde mi yaptırdınız? Ayna altlarında kullandığınız ledlerin linki var mıdır?

Biryerde yaptirdim ama ilk once aracin ampullerinin degerine bakilip ona gore led getirildi. Ledlerin linkini bilmiyorum maalesef.

• Ic aydinlatmayi yaptirdigim yerle yan ayniyi yaptirdigim yer farkli. Cunki ic aydinlatmayi yapan yer aynanin komple sokulmesi lazim uzun is dedi baska bir elektrikci arkadasim ben hallederim dedi bakti aynaya vw grubunun aynalarina benziyor icinde kucuk bir vida var soktukmu asagi kapak acilir dedi ve yapti.

• quote:

Orijinalden alıntı: bertug01

Ic aydinlatmayi yaptirdigim yerle yan ayniyi yaptirdigim yer farkli. Cunki ic aydinlatmayi yapan yer aynanin komple sokulmesi lazim uzun is dedi baska bir elektrikci arkadasim ben hallederim dedi bakti aynaya vw grubunun aynalarina benziyor icinde kucuk bir vida var soktukmu asagi kapak acilir dedi ve yapti.

Hocam bu işlemi reklama girmezse eğer dükkanın ismini hangi ilde yaptırdığınızı ve kaça mal olduğunu yazar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Karakaya07 -- 26 Nisan 2014; 23:08:08 >
  • Bagaj spoiteri calışmam hüsranla sonuşlandı. Hepsi buradadan 16 tl aldıgım spoiteri parlak siyah bantla cektim ama istedigim gibi olmadı. :) Resimler

• Bagaj kapagina nikelaj çita taktiran yada araştiran varmu?

• Merhaba beyler Yeni octavi kullanıcısı biriyim aracın fakrklı özelliklerini sonradan fark ediyorum.Belki benim gibi kullanıp aracın özelliğini henüz keşfetmeyenler için faydalı bir bilgi olacağını düşünüyorum.Araçtan inmeden tüm camları kontrol edip öyle araçtan iniyordum sürekli açık kalan cam olmaması için yada indikten sonra açık cam oldugunu görünce tekrar aracı açıp camları kapıyordum.Bugun farklı bir özelliği daha öğrendim benim gibi bu özellikten haberi olmayanlar için faydalı olacak düşüncesindeyim. Araçtan indiniz ve camlarınız mı açık ? merkezi kilitlemeye basın kapıların hepsi kitlensin sonra tekrar merkezi kitleme tuşuna uzun süreli basın açık olan tüm camlar otomatik olarak kapanıyor.Ben yeni fark ettim bu özelliği umarım bilmeyen bir arkadaş varsa onada faydalı olur. kazasız belasız sürüşler.
  • taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    Ben aldim ama henuz takmadim. Yan sanayi uretim yapan bi firmanin urunu. Bu hafta icinde monte etmeyi dusunuyorum. Montaj sonrasi fotograflari paylasabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: turboordek

Ben aldim ama henuz takmadim. Yan sanayi uretim yapan bi firmanin urunu. Bu hafta icinde monte etmeyi dusunuyorum. Montaj sonrasi fotograflari paylasabilirim.

Fotolar iyi olur

• ssanol S kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam eklediğiniz fotoğraflardaki aracınızın kapı aralarına taktığınız siyah şeyler nedir ? Ses yapmasın diye mi taktınız.

• beyler iyi akşamlar. 1,6 octavia TDI manuel vister kullanıcısıyım. arac yaklasık 14.000 km de hep ist şehir içi trafıkte kullanılıyor ve ort yakıt tüketimim 5,3-5,4 civarlarında ortalmanın hic 4 lü rakkamları düşmüyor. ist şehir içinde kullanan arkadaşlar 1,6 TDI MANUEL vites için elde ettikleri verileri paylaşırlarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssanol

Bagaj spoiteri calışmam hüsranla sonuşlandı. Hepsi buradadan 16 tl aldıgım spoiteri parlak siyah bantla cektim ama istedigim gibi olmadı. :) Resimler

beyaz olsa olurmuş bence, ama spoilerin köşeleri kötü durmuş yuvarlaksı olsa otururdu kasaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: ssanol

Bagaj spoiteri calışmam hüsranla sonuşlandı. Hepsi buradadan 16 tl aldıgım spoiteri parlak siyah bantla cektim ama istedigim gibi olmadı. :) Resimler

beyaz olsa olurmuş bence, ama spoilerin köşeleri kötü durmuş yuvarlaksı olsa otururdu kasaya.

kapılara bende siyah fitil uygulaması yaptım fotografları çekip paylaşayım bir bakalım nasıl olmuşşş

• Kapı aralarında ki ürün ses için değil, malum kapı acılınca duvar vb yerlere carpmaması için

• arkadaşlar elagance modelde olan otomotik kapanan ayna özelliği sadece tuşla mı çalışıyor yoksa kapıları kitleyincede otomatik kapanabiliyormu?
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.